Yol Yardım

Yozgat Oto Yol Yardım Kurtarma Çekici Servisi

Yozgat oto çekici firmamız ile aracınızın yolda kalmasına bağlı olarak yaşadığınız mağduriyeti bütünüyle ortadan kaldırıyoruz. Firmamızın hizmet içeriği kapsamında tır dorse, vinç, tekne, otobüs, otomobil, minibüs, midibüs, kamyon ve motorsiklet gibi büyük küçük her araç tipinin oto çekici ve yol yardım hizmetlerini yapabilmekteyiz.

Haftanın yedi günü Yozgat bölgesinde bulunan tüm müşterilerimizin istediği hizmetleri yerine getirebilmemiz mümkün olabilecektir. Sunmuş olduğumuz uygun fiyatlı hizmetler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini ve cebini de düşünmekteyiz. Servisimizde vinç kiralama, vinç yardım, oto lastik yol yardım, oto lastik tamiri, tekne taşıma ve iş makinesi taşıma gibi hizmetlerde bulunmaktadır.

Yozgat’ın tüm ilçe ve mahallerinden bir tuşa bizi arayarak ihtiyacınız olan tüm hizmetleri alabilirsiniz. Araç kurtarma hizmeti hakkında aklınıza takılan tüm sorunlar tarafımızca yanıtlanarak karşılıklı güven doğrultusunda bir hizmet verilebilecektir.

Yozgat Oto Çekici ve 7/24 Saat Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

 

Yozgat oto çekici firmamız oto kurtarıcı ve yol yardımı gibi hizmetlerde müşteri memnuniyetini temel alarak çalışmaktadır. Bu nedenle kısa süre içerisinde adını başarılı Oto çekici firmaları arasına yazdırabilmiştir. Güvenli ve garantili hizmet politikamız sayesinde müşterilerimiz tarafından yoğun talep gördüğümüzü söyleyebilmemiz mümkün olabilecektir. Yozgat’ın acil yol yardım hizmeti kapsamında ulaştığımız bölgeleri;

 • Kadışehri,
 • Aydıncık,
 • Boğazlıyan,
 • Çandır,
 • Akdağmadeni,
 • Çekerek,
 • Çayıralan,
 • Sorgun,
 • Sarıkaya,
 • Saraykent,
 • Şefaatli,
 • Yenifakıllı,
 • Yerköy gibi ilçelerdir.

Bu ilçelerde aracınız hangi konumda kalırsa kalsın ekiplerimiz tarafından gerekli olan tüm hizmetler verilebilecektir. Yozgat merkez bölgesinde kalan araçlarınız içinde hizmet alabilmeniz için bizi arayabilirsiniz. Yozgat oto çekici firmamız müşterilerine garantili hizmet vererek olası tüm kaygı ve problemlerin önüne geçebilmektedir.

Aracın bizim sorumluluğumuzda olduğu süre boyunca oluşan tüm aksaklıklar tarafımızca karşılanacak müşteri hiçbir şekilde mağdur edilmeyecektir. Firmamız yol yardımı ve araç kurtarma hizmetlerinin tamamını 7 gün 24 saat dilediğiniz her zaman yapabilmektedir. Gece- gündüz, hafta sonu, resmi tatil demeden ekiplerimizi bulunduğunuz bölgeye yönlendirmekteyiz. Bu nedenle her tarih ve her saat diliminde bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yozgat Konumunuza En Yakın Çekici Hizmetleri

 

Yozgat oto çekici firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden bir tanesi de en yakın çekici hizmetidir. Firmamız müşterilerin uzun süre çekici aracını beklemesini engellemek adına bu hizmeti oluşturmuştur. Hizmet kapsamında Yozgat’ın belirli bölgelerine çekici araçlarının bulunduğu yol yardım noktaları yerleştirilmiştir.

Tarafımıza ulaşıldığında bulunduğunuz konumda bulunan en yakın çekici noktası ile irtibata geçilecektir. Kısa süre içerisinde talebiniz iletilecek ve beklemeden aracınızın kaldırılması mümkün olabilecektir. Büyük şehirlerde bekleme süresi küçük şehirlere oranla farklılık gösterebilmektedir.

En yakın çekici hizmetini alabileceğiniz anlaşmalı olduğumuz kurumlar arasında Nissan, Renault, Ford, Toyota, Scoda, Dacia, Honda, Seat, BMW, Mercedes, Audi, Wolksvagen, Peugeot, Petlas, Doğa sigorta, Axa yol yardım ve Allianz gibi marka ve kuruluşlar bulunmaktadır. Bu firmalar üzerinden anlaşmalı olarak hizmet alacak müşterilerimiz aynı hizmeti çok daha uygun fiyatlara alabileceklerdir.

Kusursuz bir hizmet veren Yozgat oto çekici firmamız, her açıdan müşterisini düşünebilmekte ve hiçbir anlaşması bulunmayan kişilere de uygun fiyatlar üzerinden hizmet sağlayabilmektedir.

Yozgat Oto Çekici Fiyatları

 

Yozgat oto çekici fiyatları hizmete bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Yol yardım hizmeti ile vinç kiralama, iş makinesi taşıma ya da oto lastik tamiri hizmetinin fiyatı aynı olmayacaktır. Birden fazla hizmet alınması durumunda fiyatlarda iyileştirmede yapılabilmektedir.

Anlaşmalı olan müşterilerimizin anlaşma sağlanan fiyatlar üzerinden, anlaşması olmayan müşterilerimizin ise en uygun fiyat üzerinden hizmet alabilmesi mümkün olabilmektedir. Fiyat ve hizmet detayları hakkında bilgiler alabilmek ve hizmet talebinde bulunabilmek için iletişim kanalları üzerinden profesyonel ekibimizle irtibat sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı