Yol Yardım

Yenişehir Çekici

Yenişehir çekici olarak firmamız, günlük yaşamın içerisinde hareket edemez hale gelmiş araçların güvenli alanlara çekim işlemlerini gerçekleştirmektedir. Araçlar pek çok sebep dolayısıyla hareket edemez hale gelebilir. Kişiler araçların anahtarlarını aracın içerisinde unutabilir, kaybedebilir. Bunun yanı sıra araçta ani durumlar ortaya çıkabilir ve arıza olabilir. Kişi kaza yapabilir ya da yol ortasında benzin bitebilir. Bu gibi durumlarda kişilerin mağduriyet yaşamaması için hizmet veren firmamız, son derece hızlı ve güvenlidir.

 

Özellikle acil işi olan kişiler için hazırlanmış acil durum seçeneğimiz, kişilerin bir saat içerisinde hizmet almasını sağlayacaktır. Yenişehir çekici olarak firmamız, kişi hangi mesafede olursa olsun acil durum seçeneğini tercih ettiği takdirde maksimum bir saatte adreste olacaktır.

Yenişehir Çekici Hizmetleri

Yenişehir çekici hizmetleri veren firmamız, pek çok firmanın aksine yalnızca araba değil kamyon, tır, otobüs ve minibüs gibi araçların da çekiciliğini yapmaktadır. Bursa’da hizmet veren en kapsamlı firma olarak hizmet veren firmamızda, her çeşit araca uygun kaliteli malzemeler bulunmaktadır. Araçların bir yerden, gideceği yere güvenli bir şekilde götürülmesini sağlamaktadır. Firmamız yol boyunca meydana gelebilecek ani durumlarda, kişilerin haklarını koruyabilmesi için sigorta işlemleri yapmaktadır. Kişilerin araçlarını buldukları gibi alma haklarını tanımlayan firmamız, bu sözleşme sayesinde büyük müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

 

Yenişehir çekici olarak firmamız, araçları en kaliteli şekilde sabitlemektedir. Konforlu, kaliteli ve güvenilir hizmet veren firmamızda, yalnızca tecrübeli ve işinin ehli kişiler çalışmaktadır. Üstün kalite ve müşteri memnuniyeti, müşterilerimize sunmak için çalıştığımız büyük ayrıcalıklardır.

Yenişehir Çekici Fiyatları

Yenişehir çekici fiyatları çekim yapılacak araca göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca uzun mesafede, sigorta ve acil durum gibi işlemlerde de fiyatlar değişiklik göstermektedir. Yenişehir başta olmak üzere Bursa’nın her ilçesine hizmet veren firmamız, Bursa’da çekici hizmetini en uygun fiyata tanımlayan firmalardan bir tanesidir. Müşterilerinin cebini yormayacak ve onları zorlamayacak fiyatlar teklif etmektedir. Genellikle fiyatlar sabittir, ekstrem durumlarda ve ek işlemlerde fiyatlarda değişiklikler olmaktadır. Kişiler kredi kartıyla ödeme yapabilir, işini gördükten sonra sözleşmeleri imzalayıp ödeme gerçekleştirebilir. Fakat sigorta gibi işlemler önceden bildirilmelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı