Yol Yardım

Yeniçağ Çekici

Yeniçağ çekici olarak hizmet veren firmamız, kişilerin araçlarıyla ilgili sorunlarda danışacakları en kapsamlı firmadır. Araçların olduğu yerden gitmesi gereken yere taşınmasını sağlayan firmamız, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı sürdürmektedir. Araçlar çeşitli sebepler dolayısıyla hareket edemez hale gelebilir. Bu tarz durumlarda kişilerin imdadına koşan firmamız, yalnızca araba çekiciliği değil, otobüs, minibüs, kamyon ve tır gibi araçların da çekicilik görevini üstlenmektedir.

 

Yeniçağ başta olmak üzere Bolu’nun tüm ilçelerine hizmet veren firmamız, her araç için ayrı ve kaliteli malzemelere sahiptir. Araçların sorunsuz bir şekilde alınıp, alındığı şekliyle karşı tarafa ulaştırılmasını sağlamaktadır. Çeşitli sözleşmeler ile hem müşterilerin, hem de firmanın hakları korunur. Kişiler yolda meydana gelebilecek ani durumlara karşı araçlarını muhafaza etmek istedikleri takdirde, sigorta yaptırabilir. Bu sayede ani kaza gibi durumlar meydana gelse de, araçlar bulunduğu haliyle teslim edilecektir. Bunun yanı sıra, acil durumlarda acil iş olduğu belirtilebilir. Bu kişilerin beklemek istemedikleri durumların çözüme kavuşmasını sağlayacak bir konfor seçeneğidir.

Yeniçağ Çekici Hizmetleri

Yeniçağ çekici hizmetleri veren firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantili bir çalışma sürdürmektedir. Kişilerin devamlı olarak çalışmayı sürdürmek isteyecekleri firmamız, Bolu’da aracı zarar gören kişilerin ilk tercihlerinden biridir. Araçlar çeşitli durumlar dolayısıyla hareket edemez hale gelebilir. Yeniçağ çekici olarak firmamız, araçların gidecekleri yere sorunsuz ulaşmalarını sağlamasının yanı sıra, sorunların çözülmesi için de destek vermektedir.

Yeniçağ çekici olarak firmamız, Bolu’daki en kaliteli firmalardan biridir. İşinin ehli çalışanlarımız sayesinde, tüm işlemlerin sorunsuz geçeceği garanti haline gelecektir. Kişiler anahtarlarını kaybederek, aracın içerisinde unutarak çekiciye ihtiyaç duyabilir. Aracın yolun ortasında benzini bitebilir ve kişi bunu fark etmeyebilir. Bu gibi durumlarda ekstra duyarlılık gösterilecektir. Bunun yanı sıra araçta ortaya çıkan ani arızalar da kişilerin zor duruma düşmesine neden olabilir. Bu gibi durumlarda kişiler paniğe kapılmamalı ve bir telefon kadar yakınınızda olan firmamızı aramalıdır. Özellikle acil durumlarda en geç bir saatte firmamız aracın yanında olacaktır.

Yeniçağ Çekici Fiyatları

Yeniçağ çekici fiyatları acil durumlar ve sigorta işlemleri dışında herkese sabittir. Aracın tipi ve bulunduğu yerin mesafesi de fiyatları etkilemektedir. Ancak firmamız Bolu’nun en uygun fiyatlı çekici hizmetini veren kurumdur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı