Yol Yardım

Yalova Oto Çekici ve Araç Kurtarma Servisi

Yalova oto çekici, Osmangazi Köprüsü’nün açılmasıyla araç kurtarma, iş makinası taşıma ve yol yardım süreçlerini hızlandırarak vinç, otomobil, minibüs, motorsiklet ve diğer vasıtalar için araç kurtarma hizmetlerine hareketlilik getirmiştir. Yaz aylarında, Yalova üzerinden Ege ve Marmara bölgesine doğru seyahat eden insanların akınından dolayı bölgede çok sayıda araç trafiğinin olması sebebiyle yoğun trafik akışının olduğu bölgede her an hazır olarak 7/24 Yalova oto çekici olarak hizmet vermekteyiz.

Yalova, eski zamanlardan beri insanların en sevdiği yaşam alanı olmuştur ve ticari alandaki iş rekabeti çok şiddetlidir, bu da birçok istihdam fırsatı sunmaktadır. Kıyı şeridindeki Topçular ve Eski Kale gemisinden feribotlar 24 saat süreyle araç taşımaktadırlar. Köprü de ek olarak hareketliliği artırmıştır. Bu nedenle olası yolda kalma ya da kaza gibi durumlarda en yakın çekici firmaya ulaşmanız şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Yalova Oto Çekici Yol Yardım Servisi

Sizin için özel olarak yapılmış tam donanımlı çekici veya kurtarma arabalarının taşıma kapasitesi, aracın boyutuna ve ağırlığına göre ayarlanmıştır. Bu arabalar dikkatli bir şekilde üretilmiştir ve her durumda kurtarma vinci sistemine hidrolik ekipman ekleyerek nakliye için uygun olarak hizmet verebilmektedir.

Yalova oto çekici olarak tekne taşıma, vinç kiralama, yol yardım, oto lastik yardım, araç kiralama, motorsiklet, tır dorse, kamyon, minibüs gibi konularda müşteri memnuniyetli hizmet tarafımızdan aktarılmaktadır. Bu konuda sıklıkla tercih edilen bir firma olarak Yalova’nın birçok bölgesine acil yol yardım, vinç yardım, tekne taşıma ve iş makinası taşıma hizmetlerini ulaştırmaya devam etmekteyiz. Bu bölgeler arasında ise;

  • Yalova (il merkezi)
  • Altınova
  • Armutlu
  • Çınarcık
  • Çiftlikköy
  • Termal ilçeleri oto kurtarıcı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Oto kurtarma çekici olarak Yalova’nın tüm ilçelerinde yolda kalmanız durumunda hızlı bir şekilde hareket ederek ulaşım sağlanmaktadır. Haftanın 7 günü, günün 24 saati bulunduğunuz konumu bizimle paylaşmanız dilediğiniz tüm hizmetleri alabilmeniz için yeterli olacaktır.

Yalova Oto Çekici Fiyatları

Yalova oto çekici hizmetleri ve oto kurtarma fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabilir, her zaman çevrimiçi olan müşteri temsilcilerimiz ile çekici ücretleri konusunda görüşme sağlayabilirsiniz. En kısa sürede size ulaşım sağlanarak yol yardım ve araç kurtarma çalışmalarından profesyonel bir şekilde yararlanabilirsiniz. Üstün hizmet sunan uzman ekibimiz ile birlikte ihtiyaçlarınıza yönelik sorunlarınıza çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Yalova Çekici Firmaları

Yalova oto çekici şirketi aynı zamanda ilçelerden en yakın çekiciye ulaşmanızı sağlayarak anlaşmalı olduğumuz otomobil markalarıyla ilgili de bilgiler talep eden müşterilere hizmet sunmaktadır Ford, Renault, Nissan, Toyota, Peugeot, BMW, Volkswagen, Mercedes, Audi, Renault, Kia, Seat, Dacia, Skoda, Honda gibi birçok anlaşmalı olunan markalar ile acil yol yardım, oto lastik yol yardım, oto lastik tamiri gibi hizmetler sunulmaktadır. Güvenilir ve hızlı bir şekilde size en yakın çekici firmaları ile de irtibat sağlanacaktır.

Bunlara ek olarak çekicilerin hangi sigorta firmalarıyla anlaşmalı olduğu da mutlaka bilinmelidir. Doğa Sigorta, Anadolu Sigorta, Generali ya da Allianz gibi birçok sigorta firmalarından talep edeceğiniz hizmetler de doğrudan firmamıza iletilmektedir. Bu nedenle bu konuda bilgi sahibi olmanız tavsiye edilmektedir. Çekici numarası ile aramanız yeterli olacaktır.

Sonuç olarak Yalova oto çekici firmamız ağır vasıtalar başta olmak üzere otobüs, midibüs, minibüs, kamyon, tır dorse, motosiklet, tekne ve her türlü araçların taşınması amacıyla şehrin tüm bölgelerinde faaliyetlerine devam etmektedir. Hizmet ve fiyat politikamızın kusursuz ve de uygun olması fikri ile hareket eden firmamız 7/24 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarını sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı