Yol Yardım

Van Oto Kurtarma Yol Yardım Lastik Tamiri Servisi

Van oto çekici firmamız müşterilerimizin ve araçların güvenliği için var gücü ile çalışmaktadır. Araçlar bazı durumlarda trafikte ya da farklı noktada seyir halindeyken yolda kalabilmektedir. Yolda kalabilmenin en önemli sebepleri arasında araba arızası, kaza ve lastik patlamaları bulunmaktadır.

Bu durumların yaşanması aracı ve sürücüyü zor bir duruma sokacağı için olabildiğince hızlı bir şekilde müdahale edilmelidir. Firmamız oto kurtarıcı hizmetleri kapsamında tır dorse, minibüs, midibüs, kamyon, otomobil, otobüs, tekne, motorsiklet gibi ağır ya da binek fark etmeksizin her araç tipine hizmet vermektedir.

Yol yardım, araç kurtarma hizmetleri dışında vinç yardım, vinç kiralama, tekne taşıma, iş makinesi taşıma, oto lastik tamiri gibi pek çok konuda da hizmet verebilmekte müşterilerimizin her konuda yanında olabilmek için var gücü ile çalışmaktayız. Bir telefon kadar yakın olduğumuz Van’da tüm bölgelerde geniş çaplı bir hizmet verebilmekteyiz. Profesyonel ekip çalışanlarımız ile güvenli ve garantili bir hizmet vererek müşterilerimizin mağduriyet yaşaması riskini ortadan kaldırabilmekteyiz.

Van Oto Çekici ve Haftanın Yedi Günü Kesintisiz Yol Yardımı Hizmeti

 

Van oto çekici servisimiz müşterilerimiz için kesintisiz bir hizmet verebilmektedir. Çünkü aracın yolda kalmasının ne zaman olacağı elbette ki bilinmeyecektir. Bu durumda aracın uzun süre yolda kalması, en çok sürücünün zor durumda kalmasına neden olacaktır.

Birden fazla çekici aracımızın ve çok sayıda profesyonel çalışanlarımızın bulunması, bize kolay bir şekilde ulaşılabilmesini mümkün kılabilmiştir. Firmamıza gece, gündüz, bayram tatilleri, hafta sonu tatilleri, resmi tatillerde ulaşarak dilediğiniz her türlü hizmet içeriğini alabilirsiniz. Van’da hizmet verdiğimiz noktalar arasında;

 • Başkale,
 • Bahçesaray,
 • Tuşba,
 • Saray,
 • Özalp,
 • Muradiye,
 • İpekyolu,
 • Gürpınar,
 • Gevaş,
 • Erciş,
 • Edremit,
 • Çatak gibi ilçeler bulunmaktadır.

Bu ilçelerin tüm konumlarına kısa süre içerisinde ulaşım sağlanabilecektir. Bunun yanı sıra Van oto çekici firmamız, garantili bir araç kurtarma ve yol yardım hizmetleri vermektedir. Bu açıdan aracın bizim tarafımızdan alınırken ve bırakılırken ki süre içerisinde bir sorun oluştuğu takdirde, sorumluluğumuz altında olacaktır. Firmamız tarafından oluşabilecek tüm hasar ya da problemler giderilebilecek, müşteriden herhangi bir talepte bulunulmayacaktır.

Van Oto Çekici Fiyatları

 

Van oto çekici fiyatları almak istediğiniz hizmete bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Aracın binek ya da ağır vasıta olması da fiyat farklılıklarına neden olabilmektedir. Çekici fiyatları bizimle anlaşması olan kuruluşlar aracılığı ile gerçekleştirildiğinde daha uygun olacaktır. Anlaşmanın olmaması durumunda ise, en uygun fiyat garantisi ile hizmet verdiğimizi bildirmek isteriz. Fiyat bilgisi ve hizmet çeşitleri hakkında bilgi almak için telefon, online ya da şube iletişim kanalları üzerinden irtibata geçiniz.

Van Konumunuza En Yakın Çekici Hizmeti

 

Van oto çekici hizmetinde bekleme sürenizi tamamen ortadan kaldırabilmekteyiz. Aracınızın herhangi bir nedenden dolayı yolda kalması durumunda bizimle irtibata geçmelisiniz. Yapılan görüşme sırasında konum ya da adres bilgisini paylaşmanız gerekecektir. Bulunduğunuz bölgede bulunan en yakın çekici aracımız, hızlı bir şekilde bölgeye intikal edecektir.

Aracın nazik ve özenli bir şekilde bölgeden alınması ve istenilen adrese sevk edilmesi sağlanacaktır. Oldukça kısa süre içerisinde gerçekleşen bu olaylar müşterilerin ve aracın bekleme süresini sıfıra indirgeyecektir. Firmamız Axa yol sigortası, Doğa sigorta, Allianz sigorta, Seat, Fiat, Petlas, Scoda, Dacia, Nissan, Renault, BMW, Mercedes, Wolksvagen gibi birden fazla marka ile anlaşma içerisindedir.

Anlaşmamızın bulunduğu firmalar üzerinden bizimle irtibata geçmeniz aynı hizmeti daha uygun fiyatlarla alabilmenizi sağlayacaktır. Hangi araba markaları ve sigorta kuruluşları ile anlaşmamızın bulunduğunu öğrenmek için iletişim kanalları üzerinden irtibat kurmanız gerekecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı