Yol Yardım

Üsküdar Oto Çekici 7/24 Yol Yardım Servisi

Üsküdar oto çekici firması olarak, araç sürücülerine sadece Üsküdar ve yakın ilçelerde değil İstanbul’un her ilçesinde, her noktasında oto kurtarıcı, oto yol yardımı, oto lastik yol yardımı, oto lastik tamiri, acil kurtarıcı, vinç kiralama, tekne taşıma, vinç yardım, iş makinesi taşıma ve araç nakliyesi başta olmak üzere her türlü yol yardımı ve çekici kurtarıcı hizmeti konusunda 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Aracınızın aniden bozulması nedeniyle yolda kalmanız durumunda bulunduğunuz konumun hiçbir önemi olmaksızın hizmetlerimizden istifade etmek adına bizi arayabilirsiniz. Üsküdar oto çekici firması olarak yolda kalan ve yol yardımına ihtiyacı olan bütün araç sürücülerine aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun zaman sınırlaması olmaksızın İstanbul’un her noktasında hizmet vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize yılların birikimi ve tecrübesiyle çözüm odaklı, kaliteli, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat uzman ekibimizle birlikte çalışmaya devam etmekteyiz.

Üsküdar oto çekici firması olarak size bir telefon kadar yakınız. Tatil günleri de dahil olmak üzere mekan ve zaman sınırlaması olmaksızın bize ulaşabilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz ve hizmet almak için bizlere ulaştığınız andan itibaren amacımız en kısa sürede bulunduğunuz konuma gelerek sizlerin ve diğer tüm sürücülerin cana ve mal güvenliğini sağlayarak aracınıza hiçbir şekilde zarar vermeden en uygun fiyat garantisi ile sizlere yardımcı olmak ve en kaliteli hizmeti sizlere sunabilmek için yıllardır sektörde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarına devam eden şirketimiz her gün daha büyümeye devam etmektedir.

Üsküdar Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Üsküdar oto çekici firması olarak başta midibüs, minibüs, tekne, motosiklet, tır, otobüs, kamyon ve tır dorse olmak üzere her türlü aracınız için aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun acil oto çekici ve oto lastik yol yardım ve araç kurtarma hizmetleri başta olmak üzere her türlü yol yardım hizmeti için İstanbul’un her ilçesinden bizi arayabilirsiniz. Firmamız resmi ve dini bayram tatilleri de dahil olmak üzere 24 saat sizlere hizmet verebilmek için aralıksız olarak çalışmalarına devam etmektedir. Amacımız yardıma ihtiyacınız olan her türlü durumda sizlere yardımcı olarak sorunlarınızın çözülmesini sağlamak ve sizlere en kaliteli hizmeti en uygun oto çekici fiyatları ile sunmaktır.

Üsküdar Oto Çekici Fiyatları

Ülkemizde oto çekici ve yol yardım hizmet bedellerinin yüksek olması araç sürücülerinin, araçlarının yolda kalması durumunda bu sorunun ekonomik olarak nasıl bir maliyete neden olacağı konusunda ciddi bir şekilde endişelenmesine neden olmaktadır. Araç sürücüleri oto çekici ve yol yardım hizmeti alırken hem hizmetin kaliteli olmasını hem de uygun olmasını arzu etmektedirler. İşte biz Üsküdar oto çekici firması olarak uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sadece Üsküdar ilçesinde değil İstanbul’un bütün ilçelerinde en fazla tercih edilen oto kurtarma firmaları arasında yer alan bir firmayız.

Üsküdar Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Herhangi bir araç ayrımı yapmaksızın bütün araçların çekim ve taşınması işlemlerini yapıyor, araç kurtarma ve yol yardım hizmetlerimizi sunuyoruz. Firmamız tarafından hizmet sunulan araç markalar:

 • Honda
 • Skoda
 • Dacia
 • Seat
 • Renault
 • KİA
 • Audi
 • Mercedes
 • Nissan
 • Ford
 • Volkswagen
 • Peugeot
 • Toyota

Ayrıca firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz ile de anlaşması bulunmaktadır. Dolayısı ile Allianz ve Doğa Sigorta sahiplerinin çekici numarası ile ulaşması hizmet açısından oldukça karlı olmaktadır.

İlkemiz bütün araç sürücülerinin can ve mal güvenliğini sağlayarak en hızlı, en kaliteli, en güvenilir ve en uygun fiyat garantisi ile sizlere yardımcı olabilmektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı