Yol Yardım

Uşak Oto Kurtarma Ve Çekici Yol Yardım Hizmetleri

Uşak oto çekici firmamıza her türlü aracınızın yol yardımı ve araç kurtarma hizmeti için başvurabilirsiniz. Otomobil, otobüs, minibüs, midibüs, tır dorse, kamyon, tekne, motosiklet gibi ağır vasıta ya da binek araçların tamamının oto kurtarıcı hizmetlerini üstlendiğimizi söyleyebilmekteyiz. Araçların bir anda seyir halinde olduğu durumlarda farklı nedenler yüzünden yolda kalması mümkün olabilmektedir.

Bu durum araç sahibi için zorluklar yaratabilmektedir. Uşak il sınırları içerisinde yer alan tüm bölgelere ulaşım sağlayabilmemiz müşterilerimiz için bir avantaj oluşturabilmekte ve zor durumda kalmasını engelleyebilmektedir. Yol yardım ve oto kurtarıcı hizmetleri dışında alternatif hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Oto lastik tamiri, oto lastik yol yardımı, vinç kiralama, vinç taşıma, tekne taşıma, iş makinesi taşıma bu hizmetlerin yalnızca bir kısmıdır. Garantili ve güvenli bir taşıma işlemi gerçekleştiren firmamız, aracınızın en doğru noktaya sevkinin yapılmasından sorumlu olacaktır.

Uşak Oto Çekici ve 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Yol Yardımı Hizmeti

Uşak oto çekici olarak görev yapan firmamız, müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutarak etkin bir hizmet verebilmektedir. Bu kapsamda kısa süre içerisinde Oto çekici firmaları arasında önemli bir noktaya gelmiş, rakiplerinden sıyrılmayı başarmıştır. Firmamız Uşak’ta;

  • Eşme,
  • Karahallı,
  • Banaz,
  • Sivaslı,
  • Ulubey,
  • Uşak merkezi gibi bölgelere hizmet verebilmektedir.

Bu bölgelerde yer alan müşterilerimizin hangi konumda bulunduğunun bir önemi bulunmayacaktır. Bunun yanı sıra firmamız müşterilerin mağduriyetini ortadan kaldırabilmek için kesintisiz bir hizmet vermektedir. Aracınızın gece ya da gündüz hangi saatte yolda kaldığının firmamızca bir önemi yoktur. Resmi tatil, hafta sonu ve zaman dilimi fark etmeksizin ekiplerimiz araç kurtarma hizmeti verebilecektir.

Müşterilerimizin en büyük tereddüt yaşadığı noktalardan bir tanesi, aracının kurtarma süresinde zarar görmesi olacaktır. Firmamızın müşterileri için sunmuş olduğu garantili hizmet, güven verici olmakta bu sebeple oldukça fazla talep görmektedir. Garantili hizmet kapsamında aracınızın bu taşıma ve sevk hizmeti süresince herhangi bir zarar görmesi durumunda, tüm zarar ve taşıma ücreti Uşak oto çekici firmamızca karşılanacak ve sizden hiçbir talepte bulunulmayacaktır.

Uşak Oto Çekici Fiyatları

 

Uşak oto çekici fiyatları istenilen hizmet sayısı, içeriği ve aracın tipine göre farklılık göstermektedir. Aracın binek bir araç mı yoksa ağır vasıta olup olmadığı fiyatta değişikliklerin olmasına neden olacaktır. Almak istediğiniz hizmet içeriğinin birden fazla olması da fiyatı artıracak bir detaydır. Uşak’ta bulunduğunuz konumun fiyat üzerinde hiçbir etkisi bulunmayacaktır. Aynı zamanda anlaşmalı bir araç markası ya da sigorta yönlendirmesi ile bizden hizmet almanızda fiyatta değişikliklerin oluşmasına neden olacaktır. Firmamız üzerinden fiyat ve hizmetler hakkında bilgi alınabilmesi için iletişim kanalları üzerinden bize ulaşmanız gerekecektir.

Uşak Konumunuza En Yakın Çekici Hizmeti

 

Uşak oto çekici hizmeti alan müşterilerimizin tüm tereddütleri ve kaygılarını giderdiğimizi düşünmekteyiz. Müşterilerimizde en çok kaygı uyandıran durumların başında aracın ne süre bekletileceği gelmektedir. Firmamızın müşteri mağduriyetini önleyen profesyonel çalışması doğrultusunda hiçbir şekilde bekleme olasılığınız bulunmayacaktır.

Bize direkt olarak ulaştığınızda konumunuza en yakın çekici ekibimiz adrese yönlendirilir. Daha sonra aracınız firmamızın emin ellerine teslim edilebilecektir. Uşak oto çekici servisimiz Audi, Mercedes, BMW, Seat, Nissan, Renault, Honda, Scoda, Fiat, Toyota, Peugeot gibi birçok araba markasına hizmet verebilmektedir. Ayrıca Allianz ve doğa sigorta gibi kuruluşları ile özel bir anlaşmamız bulunmaktadır.

Araç markası ve sigorta kuruluşları ile yapmış olduğumuz anlaşma doğrultusunda fiyatlarımız oldukça uygun hizmetlerimiz ise dolgundur. Hangi sigorta ya da araç markası ile anlaşmamızın bulunduğunu öğrenebilmeniz için bizimle irtibat kurmanız en sağlıklı yol olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı