Yol Yardım

Urla Oto Çekici

Urla oto çekici firmamız ile yolda kalan ve yardıma ihtiyaç duyan araç sahipleri ile sürücülere daima hizmet vermekteyiz. İzmir’in bütün ilçelerinde olduğu gibi Urla ilçesinde de yolda kalmış olan, aracı arızalanmış olan ve çekici ihtiyacı duyan her sürücünün ihtiyacına cevap vermekteyiz. Urla’nın her bir sokağına her biri Caddesi’ne ulaşımı mız vardır Bu sebeple Urla’da yaşıyorsanız ya da Urla ve civarında seyahat gerçekleştiriyorsanız, araç çekici ihtiyaçlarınızı gidermek üzere firmamızdan destek alabilirsiniz.

Araç çekici hizmetlerine ne zaman ihtiyaç duyulabileceği çoğunlukla önceden öngörülememektedir. Bu sebeple araç sahibi olan kişilerin ve araç kullanan kişilerin zor durumlarda hızlı iletişim kurabilmesi açısından Urla oto çekici numarası bilgisini araçlarında bulundurulması tavsiye edilmektedir. Urla oto çekici firması sayesinde tüm araçların çekim işlemi gerçekleştirilmektedir. Her marka araç, firmamız tarafından bulunduğu yerden alınmakta ve belirtilen adrese götürülmektedir. Dolayısı ile firmamız tarafından çekim işlemi yapılacak aracın nasıl bir araç olduğunun önemi bulunmamaktadır. Çünkü tır dorse, minibüs, ağır vasıta, kamyon, motosiklet, midibüs, tekne, tır farketmeksizin tüm araçlar Urla oto çekici tarafından çekilmektedir.

Urla Oto Çekici Hizmetleri

Urla oto çekici firmamız sadece oto çekme alanında hizmet veren bir firma değildir. Bunun dışında yol yardım hizmetleri de tarafımızdan karşılanmaktadır. Ne zaman olduğu farketmeksizin İzmir’in Urla ilçesinde yolda kalmış olan sürücülerin ihtiyacına Urla oto çekici firmamız anında karşılık vermektedir. Çünkü Urla oto çekici firmamız günün 24 saatinde ulaşılabilirdir, 24 saatte de hizmet sağlamaktadır. Dolayısıyla Urla oto çekici firması kesintisiz olarak oto çekici ve yol yardım hizmetlerini sağlamaktadır.

Urla oto çekici firması araç sahiplerine ve sürücülerine daha kapsamlı bir hizmet sağlamaktadır. Firma bünyesinde yalnızca oto çekim işlemleri yapılmamakta, bununla birlikte farklı ihtiyaçlara da cevap verilmektedir. Urla oto çekici firmasının sağladığı diğer hizmetler ise; tekne taşıma, vinç yardım, vinç kiralama, iş makinesi taşıma, oto lastik tamiri, ve oto lastik yol yardımı gibidir. Kısacası; araç sahiplerinin ve sürücülerin ihtiyaç duyacağı her konuda vuruyor oto çekici firması kaliteli hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Urla Oto Çekici ile 7/24 Hizmet

Oto çekici firmaları arasında Urla oto çekici firmasını ön plana çıkartan durum; kesintisiz hizmet sağlamasıdır. Çünkü resmi ve dini bayramlar dahil olmak üzere hafta sonlarında da oto çekici firmamız hizmet vermeye devam etmektedir. Dolayısıyla hiçbir tatil günü olmadan, yılın her gününde Urla oto çekici firmasından hizmet alınabilmektedir.

Kesintisiz hizmet garantisi ile faaliyet gösteren Urla oto çekici firması tüm müşterileri için kaliteli hizmeti ilke edilmektedir. Bu bağlamda, Urla oto çekici firması ile iletişime geçen ve konum bilgisi veren tüm müşterilerin ihtiyaçları hemen giderilmektedir çünkü Urla oto çekici firması kesintsiz olarak çalışmaktadır.

Urla oto çekici firmamız yalnızca oto çekimi yapmamakta, yol yardım ve oto kurtarıcı gibi hizmetlerini de vermektedir. Bu sebeple yolda yaşanabilecek olan her türlü olumsuz durumlar için kurtarıcı olarak Urla oto çekici firmasından hizmet alınabilmektedir. Çünkü Urla oto çekici firması günün her saatinde hizmet vermektedir. Günün her saatinde kendisi ile iletişime geçen müşterilerinin en kısa sürede yanında olmaktadır.

Urla Oto Çekici Fiyatları

Urla oto çekici fiyatları alınacak olan hizmetin türüne göre farklılık göstermektedir. Çünkü Urla oto çekici firmasında oto çekim işlemleri dışında pek çok hizmet verilmektedir. Dolayısı ile verilen hizmete göre fiyat da farklılaşmaktadır. Ayrıca fiyata etki eden bir diğer unsur da çekimi ya da taşıması yapılacak olan aracın nereden alınıp nereye bırakılacağıdır.

Urla oto çekici firmamızın bazı sigorta şirketleri ile anlaşması bulunmaktadır Bu sigorta şirketi ile birlikte çalışan araç sahiplerinin yararlanacağı fiyatlarda farklılık göstermektedir. Allianz ve Doğa Sigorta müşterileri avantajlı fiyatlardan yararlanabilmektedir.

Urla Oto Çekici Araçları

Urla oto çekici firması tüm araç sürücülerine ve araç sahiplerine bir telefon kadar yakındır. Üstelik tüm araç markaları ve modelleri için hizmet sağlamaktadır. BMW, Dacia, Audi, Seat, Nissan, Mercedes, Ford, Toyota, Honda, Wolksvagen, Peugeot, Renault ve tüm markalı araçların yol yardım, araç kurtarma, lastik değiştirme ve oto çekici ihtiyaçları tarafımızdan karşılanmaktadır. Bununla birlikte Kocaeli Gebze çekici gibi diğer illere dair hizmet de sunuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı