Yol Yardım

Ümraniye Oto Çekici Acil Yol Yardım Hizmetleri

Ümraniye oto çekici firması olarak, siz değerli müşterilerimize sadece Ümraniye ve yakın ilçelerde değil İstanbul’un bütün ilçelerinde acil kurtarıcı, oto kurtarıcı, oto yol yardımı, vinç kiralama, oto lastik yol yardımı, tekne taşıma, vinç yardım, iş makinesi taşıma, araç nakliyesi ve oto lastik tamiri olmak üzere her türlü yol yardımı ve teknik destek konusunda 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun günün ve saatin hiçbir önemi olmadan başta oto kurtarma ve oto çekici hizmetleri olmak üzere yol yardımına ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere hizmet verebilmemiz için bizi aramanız yeterli. Siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır sektörde hizmet vermekte olduğumuz için yılların birikimi ve tecrübesiyle hızlı, kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet verebilmek adına yıllardır bayram ve dini tatil günleri dahil olmak üzere 7 gün 24 saat uzman ekibimizle birlikte çalışmaya devam etmekteyiz.

Yoğun İstanbul trafiğinde şüphesiz her sürücünün trafik kazasından sonra başına gelmesi istemediği ikinci durum da aracının aniden bozulması nedeniyle yolda kalmaktır. Çünkü bu durum sadece sizin için değil, sizinle aynı noktada bulunan diğer sürücüler için de ciddi bir sorun teşkil etmektedir. Ümraniye oto çekici firması olarak İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun size bir telefon kadar yakınız. Firmamızı arayarak bizden hizmet talep ettiğiniz ilk andan itibaren alanında uzman ekiplerimizle birlikte bulunduğunuz noktaya en hızlı şekilde ulaşarak aracınıza hiçbir zarar vermeden en yakın çekici ile aracınızı bulunduğu konumdan alarak istediğiniz konuma en kısa süre içerisinde ulaştırıyoruz. Tamamen çözüm odaklı, tecrübeli ve güler yüzlü ekiplerimizle sizlere bize ihtiyaç duyduğunuz her an yardımcı olabilmek ve hizmet verebilmek için kesintisiz olarak çalışmaktayız. Günün, saatin ve bulunduğunuz konumun hiçbir önemi olmaksızın yardıma ihtiyacınızın olan her an bizi güvenle arayabilirsiniz.

Ümraniye Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Ümraniye oto çekici firması olarak ağır vasıta araçlarla da dahil olmak üzere başta midibüs, minibüs, tekne, motosiklet, otobüs, tır, kamyon ve tır dorse olmak üzere her türlü aracınız için acil oto kurtarıcı ve çekici kurtarma hizmeti başta olmak üzere her türlü yol yardımı hizmeti için tatil günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü, günün 24 saati İstanbul’un her ilçesinden bizi arayabilirsiniz.

Ümraniye Oto Çekici Fiyatları

Ülkemizde maalesef yol yardım hizmeti ile çekici ücretleri oldukça yüksek bir maliyete sahip olup bu durum bütün araç sürücüleri için maddi olarak ciddi bir külfet yaratmaktadır. İşte biz Ümraniye oto çekici firması olarak uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul’un bütün ilçelerinde en fazla tercih edilen oto çekici firmasıyız.

Ümraniye Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Ümraniye oto çekici firmamız tarafından hizmet sunulan araç markaları arasında:

 • Honda
 • Skoda
 • Dacia
 • Seat
 • Renault
 • KİA
 • Audi
 • Mercedes
 • Nissan
 • Ford
 • Volkswagen
 • Peugeot
 • Toyota olmakla birlikte herhangi bir araç ayrımı yapmaksızın bütün araç marka ve modellerinde tüm araçların çekim ve taşınması işlemlerini yapıyor, araç kurtarma ya da yol yardım hizmetini kesintisiz olarak sunuyoruz.

Ayrıca firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz ile de anlaşması bulunmaktadır. Dolayısı ile Allianz ve Doğa Sigorta sahiplerinin bizleri araması ve hizmet alması oldukça karlı olmaktadır.

Ümraniye oto çekici firması olarak önceliğimiz müşterilerimizin ve trafikteki diğer araç sürücülerinin can ve mal güvenliğini sağlamak ve sizlere en uygun oto kurtarma fiyatları garantisi ile en hızlı şekilde hizmet vererek yardımcı olabilmektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı