Yol Yardım

Tuzla Oto Çekici 7/24 Acil Yol Yardım Hizmetleri

Tuzla oto çekici firması olarak İstanbul ili sınırları içerisinde yolda kalmış ve yardıma ihtiyaç duyan sürücülere profesyonel olarak çekici kurtarma hizmet sağlanmaktadır. Ağır vasıtalar da dahil olmak üzere vinç, tekne, otomobil, dorse, tır gibi araçlar istenilen zaman istenilen yerden alınarak istenilen yere çekilebilmektedir.

Tuzla oto çekici firmamızın herhangi bir zaman ya da saat kısıtlaması da bulunmamaktadır. Yardıma ihtiyacı olan tüm sürücülere, tüm araçlar için birbirinden farklı yol yardım hizmetleri tarafımızdan sunulmaktadır. Yalnızca oto çekici hizmetiyle kısıtlı olmayan firmamız vinç kiralama, oto lastik yol yardımı, tekne taşıma, vinç yardım, iş makinesi taşıma ve oto lastik tamiri hizmetlerini de ihtiyaç durumunda sunmaktadır. Midibüs, minibüs, tekne, motosiklet, tır, kamyon, otobüs ve tır dorse gibi araçların tamamı yol yardım hizmetleri, oto kurtarıcı ve araç kurtarma hizmetleri kapsamında istenilen yerden alınıp, istenilen yere taşınabilmektedir. Oto çekici hizmetleri başta olmak üzere faaliyet gösteren firmamız İstanbul ilinin sınırları içerisinde her ilçede hizmet vermektedir.

Tuzla Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Tuzla oto çekici firmamız kaliteli hizmetiyle sadece Tuzla’da değil bütün İstanbul’da ön plana çıkmaktadır. İstanbul’un her noktasında hizmet veren firmamız sağladığı profesyonel hizmet sayesinde en fazla tercih edilen oto kurtarma firmaları arasında bütün İstanbul’da bilinmektedir. Bu nedenle aracınızın yolda kalması veya yardıma ihtiyaç duyduğunuz her durumda gün ve zaman sınırlaması olmadan firmamızdan gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet götüren firmamız kesintisiz olarak yol yardım gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla ihtiyaç duyan herkes, tatil günü fark etmeksizin günün 24 saatinde oto çekici numarası üzerinden iletişim kurarak hizmet alabilmektedir. Oto çekici numaramız üzerinden iletişim kuran herkes en kısa sürede ihtiyaç duyduğu en yakın çekici hizmeti sorunsuz olarak alabilme şansına sahip olmaktadır.

Tuzla Oto Çekici Fiyatları

Tuzla oto çekici firmamız piyasanın en uygun ve ekonomik fiyatını müşterilerine sunmaktadır. Yolda kalan veya yol yardımına ihtiyaç duyan bütün sürücüler diğer oto çekici firmalarından aldıkları fiyatları firmamızın oto çekici fiyatları ile karşılaştırdığında ne kadar uygun olduğunu kendi tecrübeleri ile daha iyi görmektedirler. Firmamız uyguladığı fiyat politikası sayesinde müşteri memnuniyetini sürekli olarak sağlamaktadır.

Tuzla oto çekici firmamız tarafından araç kurtarma ve yol yardım hizmetleri de kesintisiz olarak sağlanmaktadır. Çekici fiyatları ekonomik olduğu için ve profesyonel hizmet verildiği için firmamız sektöründe öncülüğünü sürdürmektedir.

Tuzla Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Firmamız herhangi bir araç ayrımı yapmaksızın tüm araçların çekim ve taşınması işlemlerini yapıyor, araç kurtarma ya da yol yardım hizmetlerimizi sunuyoruz. Firmamız tarafından hizmet sunulan başlıca araç markaları:

 • Honda
 • Skoda
 • Dacia
 • Seat
 • Renault
 • KİA
 • Audi
 • Mercedes
 • Nissan
 • Ford
 • Volkswagen
 • Peugeot
 • Toyota

Her sürücüye hizmet sağlayan firmamız hem uygun fiyatlıdır hem de profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz ile de anlaşması bulunmaktadır. Bu sebeple Allianz ve Doğa Sigorta sahiplerinin bizleri araması ve hizmet alması siz değerli müşterilerimiz için oldukça karlı ve de avantajlı olmaktadır.

Tuzla oto çekici firması olarak amacımız yer, gün ve zaman sınırlaması olmaksızın yardıma ihtiyaç duyan bütün araç sürücülerine  profesyonel operatörlerimiz ve teknik ekibimizle birlikte bulunduğunuz noktaya en hızlı şekilde ulaşarak sizin ev diğer araç sürücülerinin can ve mal güvenliği için gerekli olan bütün önlemleri eksiksiz bir şekilde alarak aracınıza hiçbir zarar vermeden sizlere hızlı, kaliteli, güvenli, etkili ve uygun fiyat garantisi ile hizmet sunarak sizlere kesintisiz hizmet sunabilmektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı