Yol Yardım

Tunceli Oto Kurtarma Servisi Yol Yardım Çekici Hizmetleri

Tunceli oto çekici ve oto kurtarma hizmetleri veren işletmemiz, başta otomobil, tır dorse, minibüs, otobüs ve kamyon olmak farklı her türlü araç için, çekici ve yol yardım hizmetleri sunmaktadır. 7/24 çalışma prensibine göre işleyen firmamız Tunceli ili içinde yer alan her bölgeye verdiği bütün hizmetleri eksiksiz oalrak götürebilmektedir. Her türlü araç çekme ve taşıma aynı zamanda da yol yardım işlemleri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır ve bulunduğunuz yere hemen işinde uzman olan kişiler hızlı bir şekilde yönlendirileceklerdir.

Genel hizmet ve iş alanı sadece oto kurtarma çekici gibi hizmetler olmayan işletmemiz bu hizmetler dışında ise, oto lastik yol yardım, tekne taşıma işleri, vinç kiralama ve iş makinesi taşıma gibi farklı konseptlerde de hizmetleri Tunceli il merkezi ve tüm ilçeleri genelinde vermektedir. İşletmemiz verdiği tüm hizmet kalemleri içinde birçok marka ve firma ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde oldukça ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

Tunceli Oto Çekici Hizmetleri Ve Yol Yardım

 

Tunceli oto çekici hizmetleri ve genel anlamda her türlü yol yardım içine giren işlemleri yerine getiren şirketimiz verdiği hizmetler ve elde ettiği başarılı sonuçlar ile her zaman tercih edilmektedir. Ayrıca günü her saatinde hizmete hazır bekleyen teknik donanımlı personelleri ile hizmetleri sunmakta olan işletmemiz arıza yaşanan yerlere de yine kısa zaman aralıklarında intikal edebilmektedir.

Yol üzerinde yaşanacak, kaza, arızalanma ve benzeri durumlar ile karşılaşılması sonucunda firmamıza ulaşılması ise hizmetleri etkin bir şekilde alabilmek için yeterli olmaktadır. Bu durumlarda araç kurtarma ve oto kurtarıcı gibi faaliyetleri hızlı ve güvenli oalrak sağlayan şirketimiz, yer ve zaman ayrımı gözetmeksizin, her koşulda en etkili hizmetleri sunmaktadır.

Oto ve araç çekme ve yardım firmamız tarafından verilen hizmetler sadece otomobiller ya da diğer taşıtlar ile de sınırlı olmamaktadır. Bu kapsam içinde şirketimiz motosiklet ve ağır araçlarında taşımasını ve çekme işlerini yerine getirmektedir. Tekne taşıma alanında da çalışan işletmemize yaşanan her türlü sorun olduğu zaman anında irtibat numaraları aracılığıyla hızlı bir biçimde ulaşmak da mümkündür.

Tunceli Oto Çekici Fiyatları

 

Tunceli oto çekici firmamız Tunceli ili içinde ve bütün yerleşim yerlerinde etkin bir hizmet ve servis ağı kurmuş bulunmaktadır. Bu kapsam içinde oto çekici fiyatları konusunda ise farklı işlere göre farklı fiyatlar bulunmaktadır. Genel anlamda ise neredeyse bütün marka araçlarla anlaşması bulunan işletmemiz bu açılardan da her zaman oldukça düşük maliyetli fiyatlar sunabilmektedir. Oto kurtarma çekici işlemleri içinde firmamızın tamir, bakım ve çekici işlemlerini yaptığı bazı markalar ise şu şekilde sıralanabilirler;

  • Mercedes,
  • Volkswagen,
  • Audi,
  • Skoda,
  • Dacia,
  • Ford,
  • Honda,
  • Hyundai
  • BMW
  • Renault

Başta olmak üzere mevcut olan bütün marka ve model araçlara da aynı hizmetler verilmektedir.

Tunceli Oto Çekici Ve En Yakın Çekici Hizmetleri

 

Tunceli oto çekici şirketimiz Tunceli ilçeleri içinde, Çemişgezek, Nazımiye, Ovacık, Pertek, Pülümür ilçelerinin tümünde çalışmalarını sürdürmektedir. Bu kapsam içinde en yakın çekici aracının çok hızlı bir şekilde yönlendirilmesi suretiyle, yolda sorun yaşayan kişilerin kısa süreler içinde de hizmet almaları sağlanmış olmaktadır.

Oto kurtarma firmaları arasında, araç çekici fiyatları, çekici ücretleri ve özellikle gece ve gündüz sunduğu kesintisiz hizmetlerle her zaman ilk sıralarda yer alan Tunceli oto çekici şirketimiz işlemleri ise kaliteyi baz alarak yapmaktadır. Yine belli başlı birçok sigorta şirketi ile de anlaşması olan işletmemiz Allianz, Doğa ve daha farklı sigorta şirketleriyle de çalışma anlaşmaları yapmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı