Yol Yardım

Trabzon Oto Çekici Kurtarma Yol Yardım Kurtarıcı Hizmetleri

Trabzon oto çekici, araç kurtarma, binek araç, motosiklet, midibüs, iş makinesi taşıma ve pek çok farklı taşıma ve yardım hizmeti sunan firmamız bünyesinde çalışan her kişi ise işinde son derece uzmandır. Haftanın bütün günlerinde yani 7 gününde ve günün her saatinde Trabzon şehri içinde kesintisiz hizmet veren oto kurtarma şirketimiz ayrıca yol yardımı ve bu kapsam içinde yer alan hizmetleri de vermektedir.

Oto çekici hizmetleri içinde yer alan hizmetler konusunda da hiçbir araç ayrımı yapılmamaktadır. Temel olarak firmamız her türlü kamyon, otobüs, tır dorse gibi büyük ve ağır araçlarında taşıma ve çekicilik işlerini yapmaktadır. Temel olarak oto kurtarma çekici işleri dışında ise, araçlara yol yardım işlemleri, lastik ve arıza bakım hizmetleri de yine işletmememizin müşterilerine sunmuş olduğu işler arasında yer almaktadır. Genel anlamda ise şirketimiz kaliteli ve sürekli hizmeti son derece uygun ve düşük ücretler karşılığı ihtiyaç duyan insanlara sunmasıyla da her zaman öne çıkmaktadır.

Trabzon Oto Çekici Ve Oto Kurtarıcı

 

Trabzon oto çekici ve oto kurtarıcı konularında gerek deneyimi ile gerekse yaygın ve geniş hizmet ağları ile şirketimiz sürekli oalrak aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Otomobil ve diğer tüm araçların arıza ve bozulma durumlarında yolda tamir ve taşıma işleri ile hizmet içinde olan şirketimizin tüm irtibat kanalları ise sürekli oalrak 7/24 açık ve iletişim kurulabilir bir durumdadır.

Bu verilen iş unsurları dışında ise yine firmamız tarafından oto lastik yol yardımı ve oto lastik tamiri işlemleri de iş tanımları içinde yer alan diğer başlıklar olmaktadır. Seyahat esnasında yaşanabilecek her türden araç arızası durumunda da firmamıza ulaşabilir ve tamir, bakım ve oto kurtarma çekici gibi unsurlardan rahat ve güvenli bir şekilde yaralanabilirsiniz.

Trabzon ili içinde merkez bölgesinde ve bütün ilçelerinde hizmet veren işletmemiz oto çekici hizmetleri kapsamında şu ilçelerde de aktif olarak işlerini yürütmektedir;

  • Akçaabat
  • Yomra
  • Vakfıkebir
  • Araklı
  • Sürmene
  • Maçka
  • Tonya

Başta olmak üzere bütün Trabzon ilçe ve kasabalarında da firmamız hizmetler vermektedir.

Trabzon Oto Çekici Ve Oto Kurtarma Fiyatları

 

Trabzon oto çekici ve oto kurtarma firmaları genelinde kesintisiz ve her noktaya servis hizmeti sağlayan şirketimiz, geniş bir hizmet yelpazesine ve deneyimli bir ekibe sahiptir. Oto çekici fiyatları konusu ise istenildiği zaman mevcut ilgili iletişim telefon numaraları aracılığı ile firmamız personellerinden son derece rahat bir şekilde öğrenilebilir.

Oto çekici hizmetleri içinde yer alan acil yor yardımı, araç ya da her türlü taşıtın tamiri ve bakımı hizmetleri noktasında ise yapılmış olan birçok kurum ve marka anlaşması ile fiyatlar düşük verilen hizmetler ise en üst düzeyde tutulmaktadır. Araç çekici fiyatları ve çekici ücretleri ise bu kapsamlar içinde belirlenmektedirler.

Trabzon En Yakın Çekici Hizmet Servisleri

 

Trabzon oto çekici firmamız otomobil ve her türlü ağır taşıt hizmetleri haricinde ise vinç kiralama, tekne taşıma gibi daha kompleks ve zorlu işleri de başarılı bir şekilde yapabilmektedir. Farklı markalarla olan anlaşmaları ile de bilinen bütün araç markalarına bakan işletmemizin bakım ve tamirini yaptığı bazı araç modelleri içinde ise, Honda, Hyundai, Fiat, BMW, Mercedes, Volvo, Kia, Toyota, Renault gibi markalar başta olmak üzere diğer modellere de hizmetler vermektedir.

En yakın çekici servis noktasında yer alan ekipler ise minibüs, otomobil veya vinç yardımı gibi konularda hızlı çözümler sunmaktadır. Çekici numarası için ise kullanılan bütün iletişim yolları 7 gün 24 saat aranabilme özelliklerine de sahiptirler. Trabzon oto çekici firmamıza sizde gerekli olan her durumda bu şartlar altında ulaşma imkânlarına sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı