Yol Yardım

Tokat Oto Çekici Kurtarıcı Lastik Yol Yardım Kurtarma Servisi

Tokat oto çekici ve yol yardım işleri yapan işletmemiz, hafta da 7 gün ve günde de 24 saat boyunca her türlü oto kurtarma çekici, gibi hizmetleri vermektedir. Tokat içinde her noktaya rahatlıkla hizmet götüren firmamız, her türden aracın, kamyon, otobüs, otomobil, ve benzeri küçük ya da büyük araçların çekici ve kurtarma işlerini de profesyonel hizmet anlayışı içinde yapmaktadır.

Sadece otomobil ya da ağır araç taşıması yapmayan şirketimiz, başta iş makinası taşıma, vinç kiralama ve vinç yardım, oto lastik tamir ve yol arıza hizmetleri konularında da faaliyetler içinde yer almaktadır. Verilen hizmetler için belirlenmiş olan ücretler ise yapılmış bulunan firma anlaşmaları ile son derece uygun konumlarda tutulmaktadırlar. Yine firmamıza ulaşmak da son derece kolaydır, özellikle Tokat ilinin her noktasına hizmet verildiği içinde güvenle yola çıkıp, seyahat etme şansınız vardır.

Tokat Oto Çekici Ve Kurtarma Hizmetleri

 

Tokat oto çekici firmamız, araç kurtarma ve oto kurtarıcı faaliyetleri alanında yıllardır güvenli ve kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir. Bu kapsam içinde, oto çekici hizmetleri dışında yine araçlar ve otomobiller ile ilgili hemen her türlü başlık altından çalışmalar sürdürmektedir.

Bu hizmet kalemlerinden bir tanesi de oto lastik yol yardım konusu içinde yer alan işlerdir, bu kapsamda uzman ve deneyimli ekibi ile de en kısa süreler içinde kesin ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Haftanın 7 gününün tamamında ve yine 24 saat boyunca çalışan şirketimize her saat içinde ve Tokat’ın her bölgesinden ulaşmak da mümkün olan bir seçenek olmaktadır.

Tokat Oto Kurtarma Ve Oto Çekici Ücretleri

 

Tokat oto çekici şirketimiz bünyesinde, araç çekimi, araç taşınması ve her türlü tamir, bakım ve onarım hizmetleri yer aldığı için fiyatlar bu başlıklar altında toplanmaktadırlar. Oto çekici fiyatları özelinde ise fiyatlar belli başlı kriterlere göre değişmekle birlikte yine de oldukça hesaplı ve ekonomik olarak tespit edilmektedir.

Araç çekici fiyatları konusu içinde önemli olan bir diğer nokta ise yine şirketimizin Petlas gibi lastik firmalarıyla, Allianz sigorta gibi sigorta şirketleriyle de çeşitli anlaşmalarının olması konusudur.  Bu sayede sahip olduğunuz sigorta şirketi aracılığıyla da Tokat ili sınırları içinde bizim firmamızdan her türlü hizmeti alma şansınız da bulunmaktadır.

Yine Tokat iline bağlı olan Erbaa, Niksar, Pazar, Reşadiye, Almus ve Artova ilçeleri de şirketimizin hizmet alanları içine girmektedir. Her türlü olumsuz durum yaşandığında ise çekici numarası ya da hizmet telefon numaraları ile bütün Tokat genelinde hizmet alınabilmektedir. Bu önemli özelliği de firmamızı Oto kurtarma firmaları sıralamasında her zaman zirvede yer almasını sağlamaktadır.

Tokat Oto Kurtarma En yakın Çekici

 

Tokat oto çekici işleri yapan farklı firmalara nazaran bizim işletmemiz, motosiklet, tır dorse minibüs midibüs tekne taşıma, bu araçların yol üzerinde bakımları ve tamirleri gibi alanlarda da hizmetler içerisindedir.  Yer ve zamandan bağımsız olarak işlerini organize bir şekilde ilerleten işletmemize her türlü hava ve iklim koşulu altında 7/24 ulaşıp, istediğiniz farklı hizmetleri alabilirsiniz.

Tokat oto çekici kuruluşumuz aynı zamanda, Mercedes, BMW, Volvo, Fiat, Honda, Toyota, Kia, Dacia, Hyundai başta olmak üzere her türlü farklı markaya da hizmet vermektedir. Yine çekici ücretleri konusu, kesintisiz hizmet şekli ve hemen Tokat’ın geneline yayılmış en yakın çekici konumlandırmalarıyla da ön plana çıkan firmamız kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her anda firmamız her zaman hizmetinizde olmayı da sürdürmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı