Yol Yardım

Tire Oto Çekici

Tire oto çekici firmamız, İzmir’in Tire ilçesinde faaliyet göstermekte olan bir oto çekici, araç kurtarma ve yol yardım firmasıdır. İzmir’in Tire ilçesinde ve Tire yakınlarında yol yardım hizmetlerine ihtiyaç duyan tüm araç sürücülerine hizmet verilmektedir. Uzun yıllardan beridir oto çekici hizmetleri kapsamında faaliyet gösteren firmamızda müşteri odaklı olarak çalışılmakta ve araç sürücülerinin konforunun en üst düzeyde sağlanması amaçlanmaktadır. Tire oto çekici firmasını, sektörde bulunan diğer oto çekici firmalarından ayıran en önemli özellik; müşteri memnuniyeti odaklı olmasıdır.

Tire oto çekici firması, profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Oto çekici numarası üzerinden bizlerle iletişime geçen tüm araç sürücülerine üstün hizmet verilmektedir. Telefon numaramız üzerinden bizlerle iletişime geçen ve bulundukları konum hakkında bilgi veren herkese en kısa sürede talep ettiği hizmet sağlanmaktadır. Tüm araç sürücüleri Tire’nin hangi sokağında, caddesinde ya da mahallesinde olursa olsun firmamız yetkilileri tarafından ulaşım sağlanmaktadır. Firmamız yalnızca oto çekici hizmeti vermekle kalmayıp aynı zamanda oto kurtarma hizmeti de vermektedir.

Tire Oto Çekici Firması

Tire oto çekici firması tarafından sadece binek araçlar için değil ağır vasıta araçlar için de hizmet sağlanmaktadır. Bu kapsamda kamyon, tır, tekne, tır dorse, motosiklet, minibüs, otomobil ve midibüs sahipleri de firmamızdan hizmet alabilmektedir. Aracın türü ne olursa olsun Tire oto çekici firması yol yardım, oto kurtarma, oto taşıma hizmetlerini vermektedir. Kısacası; araç sahibi olan bir kişinin yolda yaşanabilecek tüm olumsuz durumlar için hizmet alabileceği firma olarak Tire oto çekici firması karşınıza çıkmaktadır.

Tire oto çekici firması tarafından tüm araç markalarına hizmet verilmektedir. Firma tarafından hiçbir araç için herhangi bir marka ayrımı yapılmamaktadır. Yolda kalan aracın markası fark etmeksizin firmamız tarafından oto kurtarma, oto taşıma ve oto çekici faaliyetleri sağlanmaktadır. Yoğun olarak BMW, Audi, Honda, Mercedes, Peugeot, Toyota, Dacia, Renault, Wolkvagen, Ford ve Nissan markalı araçlara hizmet verilmektedir. Fakat bu araç markaları dışındaki tüm araç markaları için de destek sağlanmaktadır.

Sürekli Hizmette Karabağlar Oto Çekici

Tire oto çekici firması, haftanın her gününde hizmet vermekte olan bir firmadır ve bu nedenle güvenle tercih edilmektedir. Tire’nin neresinde olursa olsun, tüm araç sürücüleri tek bir telefon ile firmamıza ulaşabilmektedir. Firmamıza ulaşan araç sürücülerin oldukları ya da araçlarının oldukları alana ekiplerimiz en kısa sürede ulaşmakta ve talep edilen hizmeti vermektedir. Bu sebeple güvenilir ve kesintisiz hizmette Tire oto çekici firması sıklıkla adından söz ettirmektedir. Firmamızın Allianz ve Doğa Sigorta ile anlaşması bulunmaktadır. Bu nedenle bu sigorta firmaları ile anlaşması olan müşteriler direkt olarak firmamıza yönlendirilmektedir. Eğer siz de bu sigorta şirketleri ile çalışıyorsanız, yolda kalmanız ve oto çekici firmasına ihtiyaç duymanız durumunda hiç vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tire Oto Çekici Fiyatları

Tire oto çekici fiyatları hakkında net bir bilgi vermek mümkün değildir çünkü firmamızdan talep edilecek olan hizmetin türüne göre fiyatlarda da farklılık yaşanmaktadır. Firmamızdan talep edilecek olan hizmetin türüne ve de araçların alınıp bırakılacağı mesafeye göre fiyat belirlenmektedir. Bu nedenle firmamızın fiyatları hakkında net bir bilgi alınabilmesi için firmamız ile iletişim kurulması gerekmektedir. Fakat oto çekici firmaları arasında en uygun koşullar altında hizmet vermekte olan firma Tire oto çekici firmasıdır.

Tire oto çekici firmamızın hizmetleri arasında yalnızca oto çekimi bulunmamaktadır. Bu hizmet ile birlikte oto lastik yol yardımı, iş makinesi taşıma, vinç kiralama, oto lastik tamiri, tekne taşıma hizmetleri de verilmektedir. Bu bağlamda fiyatlarda farklılık söz konusudur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı