Yol Yardım

Tekirdağ Oto Çekici Kurtarıcı Yol Yardım Servisi Bul

Tekirdağ oto çekici, araç kurtarma ve oto çekici hizmetleri vermekte olan şirketimiz, bünyesinde yer alan bütün çekici ve kurtarıcı araçlarıyla da etkin ve hızlı hizmetler sunmaktadır. Tekirdağ sınırları içinde istisnasız her noktaya servis ağı olan firmamıza bütün müşteriler rahatlıkla ve 7 gün 24 saat ulaşabilme imkânına da sahiptirler. Ayrıca oto lastik tamiri ve oto lastik yol yardımı gibi konularda yine işletmemizin faaliyet alanları içine girmektedir.

Yine firmamız iş kolu içinde her türlü ağır vasıta araç çekme ve kurtarma işleri ile ve aynı zamanda vinç kiralama ve vinç yardımı gibi başlıklarla da çalışmalarını sürdürmektedir. Verilen hizmetler ve hizmet ücretleri ise genel anlamda yapılan marka sözleşmeleri sayesinde standartların altında fiyatlar olarak belirlenmektedir. Telefon ya da mesaj yolu ile firmamıza ulaşıp, uygun fiyatlı bütün hizmetlerden kısa süreler içinde ve kaliteli bir hizmetle faydalanabilirsiniz. Oto kurtarma çekici işleri dışında özellikle iş makinası taşıma alanlarında da aynı şekilde hizmetler alabilmek mümkündür.

Tekirdağ Oto Çekici Ve 7/24 Yol Yardımı

 

Tekirdağ oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardım gibi temel iş kollarında faaliyet içinde olan şirketimiz aynı zamanda Tekirdağ şehri sınırları içinde her noktaya tekne taşıma minibüs ve midibüs çekim işlerini de gerçekleştirmektedir. Bu kapsam içinde Arıza ya da kaza gibi durumlar sonucunda da olay yerine çok hızlı bir şekilde gelen çekici ekiplerimiz ile kişiler asla mağdur edilmemektedir.

7/24 hizmet verme politikasına göre faaliyet gösterip, hizmet eden şirketimize, Tekirdağ sınırları içinde yer alan, Süleymanpaşa, Çerkezköy, Kapaklı Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Malkara, Marmara Ereğlisi ilçelerinin tümünden ulaşıp gerekli olan yardımı alabilirsiniz.

Tekirdağ Oto Çekici Fiyatları

 

Tekirdağ oto çekici işletmemiz genel oto çekici fiyatları dışında yapmış olduğu özel anlaşmalarla çok daha hesaplı ve uygun araç çekici fiyatları ile hizmetler vermektedir.

Bu nokta da özellikle Doğa sigorta, Allianz sigorta başta olmak farklı sigorta firmaları ile de çalışana şirketimiz bu açılardan da avantajlar sağlamaktadır. Yine yerin neresi olduğundan bağımsız olarak herekte geçen çekicilerimiz ve tamir ekiplerimiz çok kısa süreler içinde yardıma gelmektedirler.

Oto kurtarma firmaları içinde bu ve diğer benzeri özellikleri ile ayrı bir yerde olan şirketimiz çekici ücretleri bakımından da her zaman müşteri dostu ve sonuç odaklı bir tavır içinde bulunmaktadır. Bu sayede hem güvenilir hem de en çok tercih edilen Tekirdağ oto çekici firması olan işletmemiz özverili bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.

Tekirdağ Oto Çekici Hizmetleri Ve En Yakın Çekici

 

Tekirdağ oto çekici genel anlamda bölgesel olarak verilen hizmetlerden oluştuğu için firmamız genel olarak bütün şehir içinde hizmet veren nadide şirketlerden biri olma konumundadır. Yine araç dışında motosiklet, tır dorse, kamyon,  otobüs gibi her türlü aracın da taşınması ve çekilmesi işleri yerine getirilmektedir.

Firmamız bunların yanında şu araç markalarının da her türlü bakım ve garantili tamir işlerini de uzaman ekipleri vasıtasıyla yapmaktadır. Firmamızın anlaşmalı olduğu ve ilgilendiği bazı araç markaları ise şöyle maddeler halinde listelenebilirler;

  • Volvo
  • Seat
  • Skoda
  • BMW
  • Mercedes
  • Honda
  • Jeep
  • Hyundai
  • Renault
  • Fiat

Araç çekimi ya da taşınmaları konusunda ise en yakın çekici hizmet noktaları yönlendirildiği için asla uzun süreler beklemeye gerek kalmamaktadır. Aynı durum her türlü ağır taşıt, minibüs ve midibüs gibi toplu taşıma araçları içinde geçerlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı