Yol Yardım

Sultanbeyli Oto Çekici Araç Kurtarma Servisi

Sultanbeyli oto çekici firması olarak vinç, ağır vasıta, tekne, otomobil, dorse, tır ve diğer araçlar için de hizmetlerine devam etmektedir. Sultanbeyli’nin tüm bölgelerine sunduğumuz bu hizmetler en uygun yol yardım fiyat avantajıyla müşterilerimize verilmektedir.  Abdurrahmangazi, Fatih, Hasanpaşa, Mehmetakif, Adil, Battalgazi, Mimarsinan, Akşemsettin, Hamidiye, Necipfazıl, Orhangazi, Yavuzselim, Ahmetyesevi, Mecidiye ve Turgutreis mahallelerine tüm hizmetlerde bizi aramaları yeterli olacaktır.

Firmamız anlaşmalı otomobil firmaları için de oldukça uygun fiyatlı hizmetler vermektedir. Çekici ücretleri ile ilgili olarak talep ettiğiniz bütün bilgileri bizi arayarak öğrenebilirsiniz. En yakın çekici bulunduğunuz konuma gönderilerek hem yol yardımı hem vinç yardım hem de oto lastik tamiri ya da iş makinesi taşıma gibi olanaklardan da firmamız sayesinde destek alabilirsiniz.

Ülkemizde araç sayısı her yıl artmaktadır. Bunun nedeni, araçların artık bir lüks değil, bir gereklilik haline gelmesidir. Birçok insan seyahat etmek ve ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için kendi arabasıyla gitmek ister. Bu da araçlara olan talebi artırmaktadır. Bu artış nedeniyle trafik içerisinde de bazı sorunlar ile sıklıkla karşılaşılmaktadır.

Aynı zamanda, yol yardım, oto lastik yol yardım ve araç ve çekici kurtarma hizmeti de giderek gelişim göstermektedir. Yol üzerindeki araç sayısının artması Sultanbeyli oto çekici hizmetlerinin önemini artırmıştır. 7/24 çalışan Sultanbeyli oto kurtarıcı, araç sahiplerinin sorunla karşılaştıklarında iletişime geçebilecekleri ilk firmalardan biridir.

Sultanbeyli Oto Çekici ve 7/24 Yol Yardım Servisi

Sultanbeyli oto çekici firmamız vinç kiralama, tekne taşıma gibi konularda da güvenilir hizmetler sunmaktadır. Oto kurtarma firmaları arasında sıklıkla tercih edilen bir firma olmanın gururu ile Sultanbeyli’nin tüm bölgelerine acil yol yardım hizmetlerini ulaştırmaya devam ediyoruz.

Oto kurtarıcı hizmetlerimiz yolda kalma gibi durumlarda en hızlı şekilde devreye girmekte ve saat ya da gün fark etmeksizin size destek olmaktadır. Konumunuzu, araç marka ve modelini hizmet sağlamak için bizimle paylaşmanız gereklidir. Ayrıca çekici numarası ile de bizi arayabilir ve de talep ettiğiniz tüm hizmetleri tarafımızdan sağlayabilirsiniz.

İstanbul’un çeşitli bölgeleri arasında araç sevkiyatı ve transferleri, yol yardımı ve araç kurtarma işlemlerini seçkin uzmanlar ve personelimizle birlikte sizlere mutlu hizmet sunmak için gerçekleştiriyoruz. Sultanbeyli bölgesinin tüm bölgelerinde araç bekleme sistemi ile sizlere rahat ulaşım hizmeti veriyor ve başarılı hizmetler sunuyoruz.

Sultanbeyli Oto Çekici Fiyatları

Sultanbeyli oto çekici fiyatları hakkında merak ettiğiniz bütün bilgileri bizi arayarak alabilir ve canlı destek müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Sizden gelen talepleri hızlı bir şekilde personellere ulaştırarak yol yardım ve araç kurtarma çalışmalarından profesyonel olarak yararlanmanızı kolaylaştırmaktadırlar.

Sultanbeyli En Yakın Çekici Firmaları

Sultanbeyli oto çekici şirketi olarak size en yakın çekiciye ulaşmanızı sağlıyoruz. Acil yol yardım taleplerine istinaden anlaşmalı olduğumuz otomobil markaları ise:

 • Honda
 • Skoda
 • Dacia
 • Seat
 • Renault
 • KİA
 • Audi
 • Mercedes
 • Nissan
 • Ford
 • Volkswagen
 • Peugeot
 • Toyota

Çekici hizmetimiz, araç kurtarıcılarınızın ihtiyaçlarına 7/24 cevap vererek ihtiyaçlarınıza göre hızlı bir şekilde hizmet göndermekteyiz. Bunlara ek olarak anlaşmalı olduğumuz Doğa Sigorta, Allianz Sigorta ve Axa yol yardım gibi sigorta firmalarından da talep edeceğiniz hizmetler tarafımıza iletilmektedir.

Sultanbeyli oto çekici firmamız ağır vasıtalar da dahil olmak üzere otobüs, midibüs, minibüs, kamyon, motosiklet, tekne ve diğer her türlü araçların taşınması amacıyla Sultanbeyli’nin her yerine hizmet vermektedir.

Profesyonel çalışarak hizmet veren firmamız, bakımlı araçlarımız ve de kaliteli çekici ekipmanlarımız ile oto kurtarma ekibimiz son derece deneyimli bir kadrodan oluşmaktadır. Çekici araçlarımızın bakımları rutin olarak yapılmakta ve önce kalite ve daha sonra da uygun ücretleri ile sizlere yardımcı olmaktayız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı