Yol Yardım

Sivas Oto Çekici, Kurtarma Yol Yardım Acil Çekici

Sivas oto çekici hizmetleri kapsamında faaliyetler içinde olan oto kurtarma çekici, yol yardım ve oto lastik tamiri şirketimiz, her türlü tatil günü de dâhil olmak üzere yıl içinde 24 saat ve 7 gün şeklinde çalışmaktadır. Şirketimiz, ayrıca sunduğu diğer hizmet başlıkları altında da hızlı ve uzman bir ekibe sahiptir. Sivas ve genelinde ki her köşeye erişim imkânı bulunan firmamız özellikle acil yol yardımı gibi konularda da etkili hizmetler vermektedir.

Otobüs, kamyon, minibüs ve iş makinesi taşıması ve çekimi gibi işleri de gerçekleştiren kuruluşumuz yaygın bir araç servisine de sahiptir. Bu durumda mesafe ya da uzaklık fark etmeksizin il sınırları içinde olan hemen her yere hizmet sunumu yapabilmektedir. Hizmet karşılığı belirlenen fiyatlar ise firmamıza özel olarak yapılan karşılıklı marka ve firma anlaşmaları dolayısıyla son derece alt seviyelerde tutulmaktadır. Her türlü yol arızası ya da benzeri durumda telefon yoluyla ulaşılabilen şirketimiz, en yakın servis ekibini anında olay yerine gönderebilme becerisine de sahiptir.

Sivas Oto Çekici Oto Kurtarma Ve Yol Yardım

 

Sivas oto çekici ve her türlü araç bakımı konusunda en önde gelen kuruluşlardan bir tanesi olan araç bakım ve çekici şirketimiz bünyesinde yer alan her türlü kişi tecrübe ve deneyim sahibidir. Oto kurtarıcı konusunda ise Sivas sınırları içinde son derece geniş bir hizmet servis noktası olan firmamıza 7 gün ve kesintisiz olarak 24 saat ulaşmak mümkündür.

Araç kurtarma çalışmaları kapsamına ise her türlü araç ve taşıt arızası, kazalar ve taşıma benzeri unsurların tümü girmektedir. Bu verilen hizmet türler4i içinde yer alan önemli bir hizmet kalemi de oto lastik yol yardım konusudur, bu iş konusunda da servislerimize telefon ile ulaşmanız yeterli olmaktadır.

Vinç kiralama, tekne taşıma gibi diğer hizmet başlıkları ile de yoğun ve donanımlı bir şekilde çalışan Sivas araç tamir, bakım, araç çekme şirketimiz. Aynı zamanda bu unsurlarla ilgili her türlü teknik yardım ve desteği de isteyen kişilere sağlamaktadır.

Sivas Oto Çekici Ve Araç Kurtarma Fiyatları

 

Sivas oto çekici, araç çekici fiyatları ve genel anlamda bütün taşımacılık fiyatları ise sabit bir fiyat listesi ile şeffaf olarak müşterilere sunulmaktadır. Bu noktadan hareketle gerek fiyatları gerek hizmet kalitesi, gerekse her yere ulaşan ekipleri ile firmamız oto kurtarma firmaları arasında en başarılı ve istikrarlı olanlardan bir tanesidir.

Çekici numarası için ise firmamızla direk olarak istenilen zaman ve günde temas sağlanması mümkün olduğu için, aracın bulunduğu yerden bağımsız olarak gerekli olan her türlü işlem yapılmaktadır. Otomobil ve benzeri araçlar dışında yine firmamıza özel olarak verilen hizmetler arasında motosiklet ve tır dorse çekimi ve kurtarılması işleri de yer almaktadır.

Oto çekici fiyatları konusunda en ideal ve doğru fiyatları öğrenmek, işleminiz için fiyat hesaplatmak için ise bizimle iletiş kurabilirsiniz.

Sivas En Yakın Oto Çekici Noktaları

 

Sivas oto çekici firmamız Sivas iline bağlı olan Şarkışla, Ulaş, Yıldızeli ve Zara ilçeleri ve geriye kalan tüm ilçelerde de çalışmaktadır. Yine en yakın çekici servis noktaları aracılığıyla da Renault, Dacia, Hyundai, Honda, Mercedes, Volvo, Toyota gibi bütün modellerin tamir ve bakımlarını yapmaktadır.

Sivas oto çekici olarak, vinç yardım, midibüs ve ağır taşıt taşınmaları da yine firmamızın temel iş alanları içinde yer almaktadır. Çekici ücretleri ve diğer her türlü konuyla alakalı oalrak ise müşteri hizmet ve destek numaraları aracılığıyla ayrıntılı ve detaylı bilgileri öğrenmek mümkün olmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı