Yol Yardım

Sinop Çekici Oto Kurtarıcı Ve Kurtarma Yardım Hizmetleri

Sinop oto çekici, oto kurtarıcı ana iş kolu içinde çalışan araç kurtarma şirketimiz, aynı zamanda vinç kiralama ve iş makinası taşıma gibi büyük ve ağır nitelikli işleri de yerine getirmektedir. Bu iş konuları içinde her zaman hızlı ve genel çözümler sunan işletmemize Sinop şehri içinde en uzak yerlerden bile ulaşmak mümkündür. Bayram ve resmi tatil günleri de çalışmakta olan şirketimiz her zaman için 7 gün 24 saat çalışma şekli içinde işlerini sürdürmektedir.

Otomobil, kamyon, minibüs, tır dorse ve tekne taşıma konularında da son derece deneyimli olan firmamızdan alınan tüm hizmetler her türlü teknik ve diğer destek konularını da içine almaktadır. İlgili iletişim bilgileri aracılığıyla istenilen zaman son derece rahat bir şekilde ulaşılabilen şirketimiz müşteri destekli ve son derec düşük bir fiyat ve ücret politikası da uygulamaktadır.

Sinop Oto Çekici Yol Kurtarma

 

Sinop oto çekici hizmetleri ile her anlamda farklı ve kaliteli işler yapan firmamız bu ve daha farklı birçok özelliği ile mevcut bulunan diğer oto kurtarma firmaları içinde haklı bir yer edinmiştir. İş alanları içinde sadece araç çekim işlemleri bulunmayan şirketimiz, aynı zamanda her türlü araç için, oto lastik yol yardım, oto lastik tamiri gibi işleri de müşterileri için yerine getirmektedir.

Sinop içinde son derece yaygın ve neredeyse tüm ili kapsayan bir çalışma alanı da bulunan oto kurtarma çekici işletmemiz sunduğu acil destek ve yardım imkânları ile de hiç ara vermeden çalışmaya devam etmektedir. Firmamıza ise çekici numarası ve diğer tüm telefon iletişim hatlarından nerede olunursa olunsun rahatlıkla ulaşılıp, hizmet alma şansları da 7/24 mümkün olmaktadır.

Yol üzerinde yaşanabilecek araç arızalarında, meydana gelebilecek trafik kazalarında ve daha farklı durumlar sonucu oluşan sorunlarda firmamıza ulaşmanız durumunda çok kısa bir zaman içinde yol yardım ekipleri ve çekicilerimiz derhal bulunduğunuz noktaya gelmektedirler.

Sinop Oto Kurtarma Fiyatları

 

Sinop oto çekici firmamız oto kurtarma fiyatları ve oto çekici fiyatları konusu bakımında da kişiler için son derec cazip bir fiyat listesine sahip bulunmaktadır. Araç çekici fiyatları hakkında ki en ince detaylara kadar bütün bilgileri ise kullanılan iletişim hatları vasıtasıyla öğrenmek mevcut seçenekler arasında yer almaktadır.

Sivas oto çekici işletmemiz yol arıza ve çekici işleri içerisinde otomobil dışında otobüs, motosiklet, midibüs ve her türlü aracın tamirini, taşınmasını da yerine getirmektedir. Bu kapsam içinde kullanılan mevcut bütün araç ve taşıt markalarına da hizmetler veren şirketimiz;

 • Toyota,
 • Peugeot,
 • BMW,
 • Mercedes,
 • Volkswagen,
 • Audi,
 • Hyundai
 • Honda
 • Fiat
 • Renault
 • Dacia,

Başta gelmek üzere her marka aracın tamir ve bakımlarını da uzman ekibi vasıtasıyla yerine getirmektedir. Çekici ücretleri ve her türlü merak edilen konu hakkında bilgi almak içinde şirketimize ulaşabilirsiniz.

Sinop En Yakın Çekici Hizmet Noktaları

 

Sinop oto çekici ve araç taşıma, kurtarma şirketimiz bünyesinde ayrıca vinç yardımı gibi farklı başlıklarda yer almaktadır. Bu kapsam içinde şirketimiz arızanın meydana geldiği noktaya en yakın çekici hizmet ekibini hemen olay yerine yönlendirmektedir. Bu kapsam içinde firmamız Sinop iline bağlı olan, Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü, Türkeli ilçelerinin tamamında ve bunlara bağlı olan yerleşim yerlerinde hizmet vermektedir.

Ayrıca farklı ve çok sayıda sigorta işi yapan şirketle anlaşması olan firmamızdan alacağınız işlemler sahip olduğunuz sigorta unsurları içine de girebilmektedir. Allianz sigorta, Doğa sigorta gibi kuruluşlarda bu şirketlere örnek oalrak gösterilebilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı