Yol Yardım

Şile Oto Çekici ve Acil Araç Kurtarma

Şile oto çekici firması, Şile ve Ağva başta olmak üzere İstanbul’un bütün ilçelerinde ve mahallerinde oto kurtarma, oto çekici ve yol yardım hizmetine ihtiyaç duyan bütün araç sürücülerine hizmet vermektedir. Yaz mevsiminde Şile’de trafik yoğunluğu daha da artmakta ve bu durum trafik yoğunluğu ile bağlantılı olarak trafik kazalarında ve yolda kalan araç sayısında artış yaşanmasına neden olmaktadır. Araç sürücüsü olarak hepimiz yoğun trafikte sık sık yolda kalan araçlara rastlamaktayız. Bu can sıkıcı durum bütün araç sürücülerin başına gelebilecek bir durumdur. İşte sizin de aracınız aniden bozulursa ve yolda kalırsanız uzman ekibi ile yılardır sektörde faaliyet göstermekte olan firmamızı gün ve saat sınırlaması olmaksızın haftanın 7 günü, günün 24 saati yardım istemek için güvenle arayabilirsiniz.

Şile oto çekici firması olarak önceliğimiz, yardıma ihtiyacınız olan her durumda sizin ve diğer araç sürücülerinin can ve mal güvenliğini sağlayarak sizlere en hızlı ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktır.

Firmamız yolda kalan araçlara başta çekici hizmeti olmak üzere her türlü yol yardımı ihtiyacında hızlı çözüm sunmak için 7/24 hizmet vermektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda uygun fiyata en iyi çekici kurtarma hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. Alanında uzman ve profesyonel operatörlerimiz ile en hızlı şekilde bulunduğunuz noktaya ulaşarak sizlere hizmet vererek sizi ve diğer araç sürücülerini bu zor durumdan kurtarmak için yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Firmamız sadece Şile’de değil İstanbul’un her noktasında sizlere oto çekici hizmetleri başta olmak üzere her türlü yol yardımı konusunda yardımcı olmaktadır. Siz de başta midibüs, minibüs, tekne, motosiklet, tır, kamyon, otobüs ve tır dorse olmak üzere her türlü aracınız için yol yardım hizmeti, oto kurtarıcı ve oto çekici hizmetleri almak için bizi güvenle arayabilirsiniz. İstanbul’un her noktasından oto kurtarma çekici yardımının yanı sıra yol yardım, oto lastik yol yardım ve araç kurtarma gibi hizmetler için de bize ulaşabilirsiniz.

Firmamızın sunduğu hizmetler oto çekici hizmeti ile sınırlı olmayıp acil kurtarıcı, oto kurtarıcı, oto yol yardımı, şehir içi araç nakliyesi, vinç kiralama, oto lastik yol yardımı, tekne taşıma, vinç yardım, iş makinesi taşıma ve oto lastik tamiri alanlarında da hizmet vermektedir.

Şile Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Şile oto çekici firmamız İstanbul’un bütün ilçelerinde en fazla tercih edilen oto çekici firması olarak bilinmektedir. Bu nedenle yolda kalma durumunda ya da yolda ihtiyaç duyulması durumunda firmamızdan güvenle çekici numarası üzerinden arayarak hizmet alınabilirsiniz.

Şile Oto Çekici Fiyatları

Ülkemizde genel olarak oto çekici ücretleri maalesef çok yüksek. Ancak Şile oto çekici firması siz değerli müşterilerimize piyasanın en uygun ve ekonomik fiyatları ile hizmet sunmaktadır.

Şile oto çekici firması olarak önceliğimiz müşterilerimizin ve trafikteki diğer araç sürücülerinin can ve mal güvenliğini sağlayarak sizlere hızlı, kaliteli ve uygun oto çekici fiyatları ile hizmet vermektir.

Şile Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Firmamız tarafından hizmet sunulan araç markaları:

 • Honda
 • Skoda
 • Dacia
 • Seat
 • Renault
 • KİA
 • Audi
 • Mercedes
 • Nissan
 • Ford
 • Volkswagen
 • Peugeot
 • Toyota

Şile oto çekici firması olarak herhangi bir araç ayrımı yapmaksızın tüm araçların çekim ve taşınması işlemlerini yapıyor, araç kurtarma ya da yol yardım hizmetlerimizi ve ilçelerden en yakın çekiciye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bunun yanı sıra firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz ile de anlaşması bulunmaktadır. Ek olarak Axa yol yardım ile de anlaşmamız mevcuttur.  Amacımız sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunabilmektir. Firmamız için öncelik müşterilerimizin memnuniyetidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı