Yol Yardım

Siirt Oto Kurtarma Ve Çekici Yol Yardım Servisi

Siirt oto çekici ile ilgili hizmetlerde en etkin firmalardan bir tanesi olan şirketimiz bu kapsam içinde ayrıcalıklı hizmetler vermektedir. Oto kurtarma çekici kollarında da yaygın bir hizmet servis ağı olan işletmemiz, oto çekici hizmetleri ayrıca oto lastik yol yardım gibi konularda da önemli ve büyük oto kurtarma firmaları arasında yer almaktadır. Şirketimden almak istenilen her türlü hizmet için ise 7gün 24 saat açık olan hatlarımızdan ulaşım imkânları bulunmaktadır.

Oto kurtarıcı araçlarımız ise Siirt ilinin her köşesine aynı hizmeti rahatlıkla sunabilmektedirler yine binek otomobiller dışında da kamyon ve otobüs gibi daha ağır olan taşıtların taşınması ve kurtarılıp, çekilmesi işlemleri konularında da hizmet veren şirketimize istediğiniz an ulaşabilir ve acil yardım ya da tamir isteklerinizi iletebilirsiniz.

Siirt Oto Çekici Ve Oto Kurtarma İşleri

 

Siirt oto çekici, araç kurtarma ve acil yol yardım konuları içinde farklı marka ve model araçların tümüne aynı hizmetler sağlanmaktadır. Bu kapsamda, Ford, Kia, Mercedes, Volvo, Fiat, Renault, Dacia ve neredeyse tüm marka araç sahipleri bizden hem çekme hem de tamir işlerini alabilirler.

Vinç kiralama, tekne taşıma, tır dorse kaldırma ve çekme hizmetleri de diğer hizmet kalemlerini oluşturan şirketimiz çoğu şirketten farklı olarak motosiklet çekme ve acil yardım işlemlerini de başarı ile yerine getirmektedir. Mesai kavramı olmayan şirketimizin çalışma saatleri ise haftanın 7 günü ve yine bir günün de 24 saati olmaktadır. Her türlü izin ve tatil günlerinde de çalışmaya devam eden işletmemiz ayrıcalıklı ve kaliteli işler sunmaktadır.

Siirt Araç Kurtarma Hizmetleri Ve Fiyatları

 

Siirt oto çekici kulvarında her zaman en iyiler arasında yer alan ve almaya da devam eden şirketimiz oto çekici fiyatları konusunda da her zaman bir adım önde olmayı başarmaktadır. Bu doğrultuda mevcut bazı büyük firmalarla da iş birliği içinde oluşumuzun en büyük etkileri ise son derece ekonomik olan fiyatlar üzerinde görülmektedir.

Araç çekici fiyatları ile ilgili ayrıntılı liste fiyatlarını, yine bakım ve tamir fiyat başlıklarını da sürekli açık olan telefon numaralarımız üzerinden dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz. Anlaşmamız olan Petlas, Lassa gibi lastik şirketleri ile AXA, Allianz gibi sigorta kurumları ise işlerin çok daha hızlı yürümesine olanak vermektedir.

Otomobil ve her türlü taşıt çekimi için ise çekici numarası kullanılabilmektedir, yine bu numara ile oto lastik tamiri hizmetleri de talep edilebildiği gibi, çekici ücretleri konusunda da fikir alınabilmektedir.

Siirt En Yakın Çekici Noktaları

 

Siirt oto çekici işlerimiz bütün olarak Siirt ilçelerinin tümünü kapsamaktadır, hizmet sınırlarımız içinde olan Siirt ilçeleri ise, Tillo, Şirvan Pervari, Kurtalan, Eruh, Baykan ilçeleridir. Bu hizmet sınırları dâhilinde minibüs, midibüs, iş makinası taşıma, vinç yardımı işlemleri de yapılmaktadır. Ağır araçların çekilmesi ve yine benzeri türde taşıma konuları da her anlamda şirketimizin uzmanlık alanı içinde yer alan konular olmaktadırlar.

Siirt oto çekici şirketi olarak, Acil yor yardım ve çekicilik konularında, Fiat, Ford, BMW, Mercedes, Hyundai, Renault, Honda, Toyota, Dacia başta olmak üzere her türlü marka aracında bakımlarını yapmaktayız. Yine yol üzerinde yaşanan durumlarda ihtiyaç olan çekici araçlarımızı ise en yakın çekiciler üzerinden olay bölgelerine ulaştırarak yaşanan olumsuz durumların hemen ortadan kaldırılması adına çalışmaktayız. Günün her saatinde firmamıza ulaşıp, ihtiyacınız olan her türlü teknik ve donanımsal desteği de çok kısa süreler içinde kaliteli ve aynı zamanda güvenli olarak alabilme şansınız her zaman bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı