Yol Yardım

Selçuk Oto Çekici 7/24 Acil Yol Hizmetleri

Selçuk oto çekici, İzmir’in Selçuk ilçesinde oto kurtarıcı, oto lastik yol yardımı, araç taşıma ve oto çekici alanlarında faaliyet göstermekte olan bir firmadır. Selçuk oto çekici firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışma politikası yürütmekte ve bunu sağlamak adına kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır. İzmir’in Selçuk ilçesinde yaşayan ve Selçuk ilçesine bağlı olan cadde ve sokakları sıklıkla kullanan kişilerin trafikte yaşayabilecekleri olumsuz durumlara karşı Selçuk oto çekici firmasından hizmet alınması tavsiye edilmektedir. Çünkü Selçuk oto çekici, sektörde yıllardan beri var olmakta ve günümüzde de varlığını sürdürmektedir. Yılların verdiği bilgi ve deneyimi ile her geçen gün daha fazla kişiye ulaşan Selçuk oto çekici, oto çekici firmalar arasında apayrı bir konuma sahiptir.

Selçuk oto çekici firmamız, sektörde bulunan pek çok oto çekici firmadan ayrılmaktadır çünkü bünyesinde oto çekici dışında farklı hizmetlere de yer vermektedir. Bu hizmetlerin başlıcaları; vinç yardım, tekne taşıma, iş makinesi taşıma, vinç kiralama, oto lastik tamiri, oto kurtarıcı ve de oto lastik yol yardımı olarak belirlenmiştir. Bu hizmetlerden birine ya da birkaçına ihtiyaç duyan tüm müşterilerimize uygun fiyatlı hizmet sunulmaktadır.

Selçuk Oto Çekici Fiyatları

Selçuk oto çekici fiyatları, müşterilerimizin talep edeceği hizmetin türüne ve de hizmetin içeriğine göre farklılaşmaktadır. Selçuk oto çekici firmamızın birbirinden ayrı ve farklı pek çok hizmeti bulunduğu için fiyatlar da farklılaşmaktadır. Dolayısı ile fiyatlarımız hakkında net bilgi verebilmek mümkün değildir.

Selçuk oto çekici firmamızın fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyen kişilerin Selçuk oto çekici numarası aracılığıyla firmamıza ulaşması gerekmektedir. Telefon aracılığı ile bizlere ulaşan herkese, talep edeceği hizmet ve hizmetin ayrıntılarına göre fiyat net olarak verilmektedir.

Selçuk oto çekici firmamızın tüm hizmetleri, tüm müşterilerimize uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Üstelik kaliteli ve güvenilir bir firma oluşumuzdan dolayo ds Doğa Sigorta ve Allianz bizlerle anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Doğa Sigorta ve Allianz müşterileri, yol yardımı ihtiyacı için sigorta şirketlerine başvurduklarında firmamıza yönlendirilmektedir.

7/24 Selçuk Oto Çekici

Selçuk oto çekici firmamızdan tüm araç sahipleri 7/24 kesinti olmadan hizmet alabilmektedir çünkü firmamız yılın her günü faaliyet göstermektedir. Hangi aracın ne zaman ve nerede yolda kalacağı, ne zaman lastiğinin patlayacağı ya da ne zaman çekiciye ihtiyaç duyacağı önceden belli olmadığından Selçuk oto çekici her saat hizmet vermektedir.

Kesintisiz olarak hizmet sağlayan Selçuk oto çekici firmamız, bütün araç tipleri için faaliyet yürütmektedir. Dolayısı ile yalnızca binek araçlar değil; tır, tekne, midibüs, otomobil, ağır vasıta, tır dorse, minibüs, kamyon ve motosiklet ve benzeri gibi tüm araçlar için firmamız faaliyet yürütmekte, hizmet vermektedir.

Selçuk Oto Çekici Hizmetleri

Selçuk oto çekici firmamız tarafından tüm araç tiplerine hizmet sağlandığı gibi tüm araç markalarına da hizmet sağlanmaktadır. Firmamız, kendisine ihtiyaç duyan hiçbir aracın markasını ayırt etmemektedir. Dolayısı ile bütün araç markalarına ve modellerine Selçuk oto çekici hizmet götürmektedir. Mercedes, Audi, Honda, Dacia, Volkswagen, Toyota, Renault, Ford, BMW ve tüm markalı araçlar, Selçuk oto çekiciden hizmet alabilmektedir.

Selçuk oto çekici hizmetleri kapsamında daima güvenilir hizmetler sunulmaktadır. Oto kurtarıcı, oto çekici, taşıma ve oto lastik yol yardımı gibi konularda İzmir’in Selçuk ilçesinde en kaliteli hizmet Selçuk oto çekiciden alınmaktadır. Eğer siz de bu hizmetlerden ve kaliteden yararlanmak istiyorsanız, uygun fiyatları ile müşterilerinin bütçesini düşünen Selçuk oto çekici firmasını değerlendirmeye alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı