Yol Yardım

Sancaktepe Araç Kurtarma ve Oto Çekici

Sancaktepe oto çekici firması olarak müşterilerimize vinç, ağır vasıta, tekne, otomobil, dorse, tır ve diğer her türlü araçlar için çekici kurtarma hizmetlerini sunmaktayız. 7/24 Sancaktepe’nin tüm bölge ve mahallelerine sunulan hizmetlerimiz son derece uygun oto çekici fiyatları ile verilmektedir. Oto kurtarma çekici yanı sıra aynı zamanda yol yardım, oto lastik yol yardım ve araç kurtarma gibi hizmetlerde Sancaktepe ilçesinde Akpınar, Eyüpsultan, Fatih, Veyselkarani, Abdurrahmangazi, Osmangazi, Atatürk, Emek, İnönü, Kemaltürkler, Meclis, Sarıgazi, Hilal, Merve, Mevlana, Paşaköy, Safa, Yenidoğan, Yunusemre gibi tüm mahallelerde ve köylerde en yakın çekici hizmeti ile sizin yanınızdayız.

Diğer birçok alan gibi Sancaktepe de trafiğin yoğun olduğu bir bölge. Konut ve işyeri sayısı açısından yoğunluk yüksektir. Buradaki araçların herhangi bir durumda yolda kalması, trafik akışını zorlaştıracaktır. Bu nedenle böyle bir durumda yol yardım hizmetinin hızlı bir şekilde sağlanması çok önemlidir. Araç arızası olan sürücülere zaman kaybettirmeden, trafik akışını sürdürmek için hızlı bir şekilde oto kurtarıcı hizmetlerimiz hızlıca devreye sokulmaktadır.

Sancaktepe oto çekici firması olarak oto kurtarma firmaları arasında en çok tercih edilen şirketlerden biri olmanın haklı gururunu taşımaktayız.

Sancaktepe Oto Çekici ve 7/24 Yol Yardım Servisi

Sancaktepe oto çekici olarak yolda kalmanız durumunda, araç arızası ya da kaza gibi durumlarda en hızlı şekilde hizmet vermeyi sürdürmektedir. Günün her saati, bayram ya da tatil fark etmeden çekici numarası üzerinden bize ulaşabilir ve de yol yardımı alabilirsiniz.

Direkt olarak canlı müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir, konum, araç model ve de marka bilgilerini paylaştıktan sonra da saha personelimiz ile biz iletişime geçerek hemen bulunduğunuz bölgeye acil yol yardım hizmetimizi ulaştırırız. Profesyonel olarak yol yardım konusunda hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sancaktepe Oto Çekici Fiyatları

Sancaktepe oto çekici fiyatları ile öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi bizi arayarak öğrenebilir, sigorta koşulları ile de ilgili bilgileri alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizden iletilen talepleri en kısa sürede karşılanmak üzere diğer personellerimize aktarmaktadır. Böylece yol yardım ve araç kurtarma çalışmalarından da en hızlı ve de kalite bir şekilde yararlanma imkanına ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe En Yakın Çekici Firmaları

Sancaktepe oto çekici şirketi olarak en yakın çekiciye ulaşmanızı sağlıyor ve anlaşmalı olduğumuz otomobil markaları ile ilgili de müşterilerimiz acil yol yardım taleplerini bizimle paylaşabiliyorlar. Bu otomobil markaları arasında:

 • Honda
 • Skoda
 • Dacia
 • Seat
 • Renault
 • KİA
 • Audi
 • Mercedes
 • Nissan
 • Ford
 • Volkswagen
 • Peugeot
 • Toyota bulunmaktadır.

Sancaktepe oto çekici hizmetlerimiz anlaşmalı sigorta firmalarımız ile de son derece uygun fiyatlara hizmet vermektedir. Doğa Sigorta ve Allianz Sigorta ve ek olarak Axa yol yardım gibi sigorta firmalarından talep edeceğiniz hizmetler de direkt olarak tarafımıza iletilmektedir. Bu sigorta şirketleri de bize ulaşarak size yönlendirme yapılmasını sağlamaktadır.

Sancaktepe oto çekici firmamız ağır vasıtalar başta olmak üzere otobüs, midibüs, minibüs, kamyon, tır dorse, motosiklet, tekne ve her türlü araçların taşınması ya da kurtarılması hedefiyle Sancaktepe’nin tüm bölgelerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Oto çekici personeli sayesinde en yoğun trafik noktalarının en ince ve en hassas lokasyonlarda bulunduğunu tespit ederek, İstanbul trafiğinde sürücülere hızlı ve verimli hizmet vermektedir. İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında bulunan oto çekici araçların, aracın arızalandığı yere hızlı bir şekilde ulaştırılması sağlanarak memnun edici hizmetler vermekteyiz. Sancaktepe oto kurtarma araçlarına tek aramada ulaşabilir ve de hizmet alabilirsiniz.

Sancaktepe oto kurtarma hizmetimizden yardıma ihtiyaç duyduğunuz her durumda, yararlanabilirsiniz. Size en yakın ekibi getirerek kısa sürede çözüm sunarak yol yardımı ve çekici hizmetlerimiz ile memnun kalmanızı sağlayabiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı