Yol Yardım

Samsun Oto Çekici Oto Kurtarma Yol Yardım

Samsun oto çekici ihtiyaçlarınız için en doğru adres yıllardır başarılı ve kaliteli işlerin altına imza atan işletmemiz olmaktadır. Bu kapsam içinde araç kurtarma, oto lastik yol yardım, kaza ve arıza yol yardım, gibi konularda şirketimiz hem tecrübesiyle hem de yaygın ağıyla Samsun geneline hizmetler verebilmektedir. Yine vinç kiralama işleri de işletmemiz içinde yürütülen başka bir iş alanını oluşturmaktadır. Bize 7 gün ve 24 saat, ne zaman isterseniz ulaşabilir ve her türlü işlemi talep edebilirsiniz.

Çekici ve tamir bakım firmamız araç çekme alanlarında ayrıca tır, tır dorse, kamyon ve otobüs gibi taşıtlar bakımından da çalışmaktadır. Bunlar dışında motosiklet arıza ve bakımları yine yol destekleri de talep edebileceğiniz iş kolları içindedir. Bütün bu hizmetleri ve daha fazlasını almak, bilgi sahibi olmak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Samsun Oto Çekici Ve Araç Kurtarma Hizmetleri

 

Samsun oto çekici ve aynı zaman içinde oto kurtarma çekici ve yardım konuları içinde yaygın olarak tercih edilen firmamız yer ayrımı yapmadan il sınırları dâhilinde her noktaya gelebilmektedir.  Oto çekici hizmetleri temel olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet politikalarına dayanan şirketimiz Samsun ilçelerinden;

  • 19 Mayıs
  • Alaçam
  • Asarcık
  • Atakum
  • Ayvacık
  • Bafra
  • Canik
  • Çarşamba

Ve diğer tüm yerleşim yerlerine de hizmetlerini etkili ve hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. Bunlar dışında yolda arıza yapan minibüs ve midibüs gibi araçlar içinde hizmetleri bulunan işletmemize 7/24 ulaşıp, oto kurtarıcı ve benzeri isteklerinizi de rahatlıkla iletebilirsiniz. Şirketimiz ayrıca bütün bu hizmet alanlarının tümüne anlaşmalı olduğu Petlas ve Lassa gibi şirketler aracılığıyla acil yor destek ve yardımları da vermektedir.

Samsun Araç Çekici Fiyat Ve Ücretleri

 

Samsun oto çekici konusunda ve daha farklı başlıklar içinde hizmetler içerisinde bulunan firmamızın son derec yalın ve şeffaf olan bir fiyat sistemi de bulunmaktadır. Bu fiyat sisteminin temelinde ise her zaman en ekonomik fiyat çözümleri ve ücret hesaplamaları yer almaktadır. Oto çekici fiyatları ve araç çekici fiyatları ile ilgili her türlü merak edilen konu, aynı zamanda net bilgiler ise telefon iletişim yoluyla da verilmektedir.

Oto çekim ve taşıma fiyatları açısından farklı bir unsur ve fırsat noktası da şirketimizle çalışan Allianz ve Doğa sigorta gibi kurumların olmasıdır. Bu yönde yaşanan durumlar sonucunda yardım ve hizmet alabilmek için ise çekici numarası vasıtasıyla bize hemen ulaşmanız mümkün olmaktadır. Yine bütün bu başlıklar ve daha farklı özellikleri ile şirketimiz, oto kurtarma firmaları arasında özellikle çekici ücretleri konusunda da bir marka haline gelmiş durumdadır.

Samsun En yakın Oto Ve araç Çekici Hizmetleri

 

Samsun oto çekici firmasına 7 gün ve 24 saat içinde her an ulaşma imkânı ve olanağı bulunduğu için, acil durumlarda ise en yakın çekici direk olarak gönderilmektedir. Acil araç çekilmesi işlerinin dışında ise yine iş makinası taşıma, kiralanan vinçler ile ilgili vinç yardımı, oto lastik tamiri gibi hizmet kısımları da verilen işler arasında yer almaktadır.

Samsun oto çekici firmamız aynı zamanda tamir ve bakım faaliyetleri de yürüttüğü için, BMW, Mercedes, Fiat, Renault, Skoda, WW, Seat, Kia, Dacia, Volvo, Honda, Hyundai marka ve modellerinin tümüne de bakmaktadır. Ayrıca gerekli olan durumlarda her türlü tekne taşıma ve çekme işlemi de yine şirketimizin temel işleri arasında yer alan konulardan bir tanesini oluşturmaktadır. İhtiyaç duyacağınız her türlü yardım ve çekici hizmeti için zaman ayrımı gözetmeksizin dilediğiniz zaman şirketimize ilgili irtibat hatları aracılığı ile ulaşıp, tüm isteklerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı