Yol Yardım

Pendik 7/24 Oto Çekici ve Araç Kurtarma Servisi

Pendik oto çekici firması olarak vinç, ağır vasıta, tekne, otomobil, dorse, tır ve diğer vasıtalar için çekici kurtarma hizmeti vermekteyiz. Haftada yedi gün 24 saat Pendik bölgesine sunduğumuz bu hizmetler en uygun fiyat avantajıyla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Oto kurtarma çekici arayışında olanların aynı zamanda yol yardım, oto lastik yol yardım ve araç kurtarma gibi hizmetlerde Pendik bölgesinde yer alan her noktada bizi arayabileceği unutulmamalıdır.

Bölge, İstanbul dışında gibi algılansa da, gelişmişlik düzeyine bağlı olarak sık gidilecek yerlerin bulunduğu yoğun nüfuslu bölgelerden biridir. Özellikle Sabiha Gökçen Havalimanı’nın bölgedeki varlığı gün içerisinde binlerce kişiyi bölgeye çekmiştir. Ayrıca bölgedeki marina ve çeşitli alışveriş merkezleri de insanları bölgeye çeken sebepler arasındadır. İstanbul genel olarak gelişime açık bir şehir olduğu için neredeyse tüm bölgeleri ile bağımsız bir şehir olarak kendini gösterdiği söylenebilir. Dolayısıyla yoğun araç trafiği nedeniyle yaşadığınız araç sıkıntılarında en kısa sürede size ulaşıp talepleriniz yerine getirilmektedir.

Firmamız anlaşmalı otomobil firmaları için daha uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır. Ayrıca çekici ücretleri konusunda merak ettiğiniz tüm detaylara da bizi arayarak ulaşabilir ve de bilgi edinebilirsiniz. En yakın çekici konusunda da tam olarak kesintisiz hizmet vermekte ve vinç yardım, oto lastik tamiri, iş makinesi taşıma ve diğer tüm taşıma seçeneklerinden de firmamız sayesinde faydalanabilirsiniz.

Pendik Oto Çekici ve 7/24 Yol Yardım Servisi

Pendik oto çekici firmamız tekne taşıma, vinç kiralama ve yol yardım konusunda müşteri memnuniyet odaklı hizmet vermektedir. Oto kurtarma firmaları arasında en çok tercih edilen şirket olmanın gururu ile Pendik’in tüm bölgelerine acil yol yardım hizmetlerini ulaştırmaya devam ediyoruz.

Oto kurtarıcı hizmetlerimiz yolda kalmanız durumunda hızlıca devreye alınmakta, saat ya da gün fark etmeksizin size destek sağlanmaktadır. Konumunuz, araç model ve de marka bilgilerinizi bizimle paylaşmanız yeterlidir. Üstelik çekici numarası aradığınızda da yine şirketimizle karşılaşacak ve dilediğiniz tüm hizmetleri tarafımızdan güvenle alabileceksiniz.

Pendik oto çekici olarak Yenişehir, Çınardere, Sanayi, Kurna, Kurtköy, Güzelyalı, Çamlık, Yayalar, Fatih, Kavakpınar, Çarşı, Esenyalı, Ramazanoğlu, Doğu, Velibaba, Emirli, Sapan Bağları, Ballıca, Ertuğrul Gazi, Esenler, Güllü Bağlar, Kurtdoğmuş, Batı, Orta, Çamçeşme, Göçbeyli, Ahmet Yesevi, Şeyhli, Yeşilbağlar ve Sülüntepe gibi birçok noktada konumunuz fark etmeksizin her türlü olumsuz şartta size hizmet vermekteyiz. Yolda kaldığınızda bizi arayarak en kısa sürede hizmet alabilir ve de sıkıntılı durumunuzdan kurtulabilirsiniz.

Pendik Oto Çekici Fiyatları

Pendik oto çekici fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi dilediğiniz zaman kolaylıkla arayabilirsiniz. Her an görüşmeleri cevaplayan müşteri temsilcilerimiz sizden gelecek talepleri en kısa sürede personellere ulaştırmakta ve bu sayede yol yardım ve araç kurtarma çalışmalarından profesyonel olarak yararlanma fırsatını sizlere sunmaktadır.

Pendik En Yakın Çekici Firmaları

Pendik oto çekici şirketi aynı zamanda en yakın çekiciye ulaşmanızı sağlamaktadır. Anlaşmalı olduğumuz otomobil markalarıyla ilgili de bilgiler talep eden müşteriler, aşağıdaki markalar için acil yol yardım taleplerini bizimle paylaşabilir;

 • Honda
 • Skoda
 • Dacia
 • Seat
 • Renault
 • KİA
 • Audi
 • Mercedes
 • Nissan
 • Ford
 • Volkswagen
 • Peugeot
 • Toyota

Bunlara ek olarak çekicilerin hangi sigorta firmalarıyla anlaşmalı olduğu da bilinmelidir. Doğa Sigorta ve Allianz Sigorta ya da Axa yol yardım gibi sigorta firmalarından talep edeceğiniz hizmetler de doğrudan şirketimize yönlendirilecek ve de hizmet almanız sağlanacaktır.

Sonuç olarak Pendik oto çekici firmamız ağır vasıtalar başta olmak üzere otobüs, midibüs, minibüs, kamyon, tır dorse, motosiklet, tekne ve her türlü araçların taşınması amacıyla Pendik bölgesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Kusursuz hizmet ve en uygun fiyat politikasıyla yola çıkan firmamız her zaman müşteri memnuniyetiyle çalışmalarını sürdürüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı