Motosiklet Taşıma

Motosiklet Taşıma

Her zaman uygun fiyat garantisiyle çalışmalarına devam eden firmamız motosiklet taşıma konusunda da uygulamalarını sürdürmektedir. Profesyonel motosiklet kurtarma konusunda da bizi dilediğiniz gün ve saatte arayarak hizmet talep edebilirsiniz. Her zaman tam teşekküllü olan araçlarımız en son teknolojiye göre donatılmıştır. Bununla beraber çoklu motosiklet taşıma imkanlarından da faydalanabilirsiniz. İster bireysel isterseniz de kurumsal anlamda ağır vasıta taşıma, karavan taşıma ya da toplu araç taşıma noktasında da bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Motosiklet Kurtarma

Motosiklet kullanıcıları bazı zamanlarda yolda kalabilir. Motorların arızalanması ya da kazalar sebebiyle bu araçların güvenli bölgelere çekilmesi gerekir. Motosiklet kurtarma çözümleri sunan firmamız her zaman motosiklet taşıma konusunda da faaliyetlerini sürdürmektedir. Elbette uzun yıllardır taşıma ve kurtarma sektöründe yerimizi alırken özellikle de oto kurtarma, araç çekici ve tüm vasıtaların taşınması sürecinde Türkiye’nin her noktasında uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

Motor Çekici ve Transfer Hizmetleri

Bugüne kadar firmamızın sunduğu tüm çalışmalar, şirketimizin garantisi kapsamındadır. Haliyle motosiklet transferi başta olmak üzere aşağıdaki hizmetleri 7/24 almaya devam edebilirsiniz;

  • Motor transfer
  • Motor nakliye
  • Motosiklet kurtarma
  • Motosiklet nakliye
  • Şehirlerarası motor taşıma

Kesintisiz hizmet almak isteyenler 81 ilin tüm ilçelerinden ya da mahallelerinden bize ulaşabilir. Bu konuda her zaman %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam ettiğimiz için daima uygun fiyat politikasını sizlerle paylaşıyoruz.

Başa dön tuşu
Call Now Button05418069224 TIKLA ARA 7/24
Kapalı
Kapalı