Yol Yardım

Konak Oto Çekici

Konak oto çekici firmamız ile yolda mahsur kalan, arızalanan ve çekici yardımına ihtiyaç duyan müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İzmir’in Konak ilçesi sınırları içerisinde araçlarının çekilmesi için bir hizmet arayışında olan kişiler güvenle tercih edebilecekleri firmamıza başvurabilmektedir. İzmir’in tüm ilçelerinde faaliyet gösteren ve sürücülerin imdadına yetişen oto çekici firmamız her zaman en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir. Tüm İzmir’de Konak oto çekici faaliyet gösterdiği için en yakın çekici her zaman için Konak oto çekici olmaktadır.

Konak oto çekici firmamız ile araç türüne bakılmadan tüm motorlu araçların çekim işlemi yapılmaktadır. Bu kapsamda tır dorse, tır, ağır vasıta, midibüs, minibüs, kamyon, motosiklet ve tekne gibi araçların tamamının çekimi yapılmaktadır. Çekilecek olan motorlu taşıt, müşterilerimizin belirttikleri yerden alınmakta ve belirttikleri adrese bırakılmaktadır. Bu çekici ve taşıma hizmeti kapsamında araçların güvenliğine ve sağlıklı bir şekilde taşınmasına özen gösterilmektedir.

Güvenilir Konak Oto Çekici

Oto çekici alanında hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri müşteri odaklı çalışmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini arttırmaya yönelik olarak iş geliştirme çalışmaları yapmaktayız. Bu sebeple yılın her gününde ulaşılabilir olan bir oto çekici firması olarak faaliyet göstermekteyiz. Oto çekici firmaları arasında İzmir’in Konak ilçesinde faaliyet gösteren pek çok firma bulunmaktadır fakat bu firmaların her biri kesintisiz hizmet vermemektedir. Konak oto çekici firmamız ise yılın her gününde açık olduğu için güven ile tercih edilmektedir.

Konak oto çekici firmamız garantisi altında olan motorlu araçlar özen ile bulunduğu yerden alınmakta ve belirtilen adrese özenle bırakılmaktadır. Tüm Türkiye’de olduğu gibi İzmir’de de en güvenilir oto çekici hizmetini sürekli olarak sağlamaktayız.

Konak Oto Çekici Hizmetleri

Konak oto çekici firmamız bünyesinde yalnızca motorlu araçların çekilmesi işlemi yapılmamaktadır. Firmamız bünyesinde vinç kiralama, vinç yardım, oto lastik yol yardımı, tekne taşıma, iş makinesi taşıma ve oto lastik tamiri hizmetleri de verilmektedir. Dolayısı ile bir aracın birden alınıp başka bir yere taşınması dışında, motorlu araçların yolda arızalanması ve yardıma ihtiyaç durumlarının oluşmasında da ihtiyaçlara cevap vermekteyiz. Konak oto çekici firması olarak her geçen gün sürücülerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hizmet çeşitliliğimizi de geliştirmekteyiz.

Konak çekici firmamız aynı zamanda oto kurtarıcı faaliyeti de yürütmektedir. Kaza gerçekleşmesi, lastik patlaması, araçlarda bir arızanın meydana gelmesi gibi durumlarda Konak oto çekici firmamız anında olay yerine ulaşmakta ve gerekli olan hizmeti vermektedir.

Konak Oto Çekici Fiyatları

Konak oto çekici firmamız geniş hizmet yelpazesinin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Verilecek olan hizmetin türüne göre fiyatlarımız da değişikliğe uğramaktadır fakat oto çekici sektöründeki en uygun fiyatlarla sürücülere hizmet vermekteyiz. Hem kaliteli hizmet, hem güvenilir firma hem de uygun fiyat seçenekleriyle tüm sürücülere kolaylıklar sağlamaktayız.

Konak oto çekici firmamız bünyesinde yol yardım lastik değiştirme, araç kurtarma, araç taşıma gibi alanlarda en uygun fiyatları sunmaktayız. Fakat belirlenecek olan ücret, aracın alınacağı yerde ve bırakılacağı yere göre değişiklik gösterdiği için kesin fiyat için firmamız ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Tek Telefonla Konak Oto Çekici

Konak oto çekici firmamız, İzmir’in Konak ilçesi sınırları içerisinde kendisine ihtiyaç duyan tüm araç sürücülerinin ve kullanıcılarının tek telefonla yanında olmaktadır. Bunun için gerekli durumlarda araçlarınızda telefon numaramızın olmasını tavsiye etmekteyiz. Çünkü ihtiyaç duyulan her anda ve her saatte oto çekici ve yol yardım hizmetlerimizi vermekteyiz.

Tek telefonla tüm araç sahiplerinin ve sürücülerin ihtiyacını gidermek üzere yola çıkan Konak oto çekici firmamız bütün araç markaları için hizmet sağlamaktadır. Bu araç markalarının arasında Renault, Toyota, Audi, BMW, Dacia, Peugeot, Nissan, Honda, Mercedes, Ford, Seat, Wolksvagen ve daha niceleri yer almaktadır. Eğer siz de bir araç sürücüsü iseniz ve gerekli zamanlarda kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir oto çekici firması arıyorsanız Konak oto çekici firmamızdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Doğa Sigorta ve Allianz ile de anlaşmamız bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı