Yol Yardım

Kocaeli Oto Çekici Kurtarıcı – Gebze Çekici Yol Yardım Acil Araç Kurtarma

Kocaeli oto çekici firması olarak büyük ve gelişmiş bir sanayi yapısına sahip olan Kocaeli ilinin her noktasına hizmet götüren bir şirket pozisyonundayız. Yani Gebze çekici, Çayırova, Darıca çekici ve diğer ilçeler dahil tüm talepleriniz için kuruluşumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Bu noktadan hareketle oto çekici hizmetleri içine giren hemen her türlü işi, oto kurtarma çekici hizmetini, oto kurtarıcı teminini ve araç kurtarma operasyonlarını ise bütün resmi ve dini tatil günleri de içinde olmak üzere 7/24 prensibi üzerinden yürütmekteyiz.

Şirket faaliyet alanlarımız son derece geniş bir yelpazede olduğu içinde yine her türlü noktaya oto lastik yol yardım hizmeti, acil ve önemli yol yardım hizmetlerini de aktif ve başarılı bir şekilde vermekteyiz. Ayrıca ağır yük taşıma ve çekme becerilerine sahip olan araçlarımız vasıtasıyla da tekne taşıma işleri de yapmakta olan firmamız vinç kiralama ve destek hizmetleri alanlarında da işler yapmaktadır.

Kocaeli Araç Kurtarma Ve Çekiciler

Kocaeli oto çekici ve oto kurtarma firmaları arasından birçoğunun dışında şirketimiz Bütün Kocaeli ve merkeze uzak ilçeleri de dâhil olmak üzere çalışmakta ve hizmet vermektedir. Yine 7 gün ve günün her saati çalışamaya devam eden kuruluşumuz bu hizmet ve çalışma koşulları altında, motosiklet, tır, tır dorse, kamyon, otobüs çekme ve taşıma işlerini de uzun yıllardır başarı ile yerine getirmektedir.

Şirketimiz büyük ve gelişmiş bir büyükşehir olan Kocaeli iline bağlı olan şu ilçelerin tümüne portföyünde yer alan bütün iş ve hizmetleri kesintisiz olarak en ekonomik rakamlarla vermektedir. Çalıştığımız ilçeler ise şu şekilde sıralanabilirler;

 • Başiskele
 • Çayırova
 • Darıca
 • Derince
 • Dilovası
 • Gebze
 • İzmit
 • Körfez
 • Gölcük
 • Kandıra
 • Karamürsel
 • Kartepe

Bu ilçelerin tümünden yapılan aramalar sonucunda ise en kısa sürede en etkinler çözümler üretilip, hizmet olanakları sağlanmış olmaktadır.

Kocaeli Oto Çekici Kurtarma Gebze Çekici Fiyatı

Kocaeli oto çekici hizmet kalemlerimizin fiyatları ve verilecek hizmetlerin her türlü ayrıntılı bilgisine sahip olduğumuz telefon hatlarından ya da sosyal medya üzerinden bize ulaşıp vakıf olabilirsiniz. Bu bağlam içinde oto çekici fiyatları ve çekici ücretleri ise genel düzeyin daha altında olmaktadır, bunda en önemli faktörlerden bir tanesi ise sahip olduğumuz özel anlaşma ve çalışma şekilleri olmaktadır. Özellikle acil yol tamir destekleri kapsamında ve çekici işlerinde, Petlas, Lassa, Pirelli gibi firmalarla çalışan şirketimiz bu firmalarında gücünü arkasına almaktadır.

Farklı olarak sigorta şirketleri ile de çalışmalar yürüten firmamız bu doğrultu da önemli sigorta firmaları olan Allianz, Doğa ve AXA gibi çoğu sigorta firmasından da yönlendirme olarak işler almaktadır. Araç çekici fiyatlarının sigorta kapsamlarına girip girmediğini ve genel fiyatları öğrenmek için ise bizi çekici numarası üzerinden de hemen arayabilirsiniz. Kocaeli oto çekici kurtarma, Gebze çekici fiyatı için iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Gebze Çekici 7/24
Gebze Çekici Oto Çekici Kocaeli

Gebze Çekici

Gebze, çekici taleplerinin en yoğun olduğu ilçeler arasında yer almaktadır. Kuruluşumuz, bu bölgeden gelen taleplere yönelik en hızlı şekilde hizmet sunmaktadır. Aracınızın mevcut yapısı her ne olursa olsun, ağır vasıtalar dahil Gebze çekici konusunda iletişime geçerek hizmet alabilmeniz mümkün. Yolda kalanların yardımcısı olan kuruluşumuz, bu isteği en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyor. Bu süreç genel olarak can sıkıcı olsa da, hızlı bir şekilde yardımınıza koşarak sizi bu durumdan kurtarabiliriz.

Gebze ilçe sınırları ile birlikte Kocaeli tamamına yönelik olarak hizmetimiz bulunmaktadır. Çok sayıda kişi, çok sayıda farklı sebep nedeniyle yolda kalabilmektedir. Yolda kalmanın günü ve saati yoktur. Bu durum her an gerçekleşebilir. Bu nedenle bizler, haftanın 7 gün 24 saati hizmet sunuyoruz.

Kocaeli En Yakın Oto Çekici Hizmeti

Kocaeli oto çekici işletmemiz uygulamaya koymuş olduğu en yakın çekici noktasından en hızlı çekici hizmeti mantığı çerçevesinde il sınırlarında her türlü noktaya rahatlıkla ulaşım sağlayabilmektedir. Bu sayede yolda zor duruma düşmüş kişiler ve yanlarında yer alan aileleri de uzun süreler boyunca zorluk içinde mahsur kalmamaktadırlar. Acil yol tamir kapsamında ise;

 • Audi
 • Mercedes
 • BMW
 • WW
 • Hyundai
 • Honda
 • Fiat
 • Toyota

Başta olmak üzere farklı araçlara hizmetler vermekteyiz.

Kocaeli oto çekici şirketimiz sahip olduğu olanaklarla ve belirtilen hizmet şekilleriyle normal araçlar dışında, minibüs, midibüs, iş makinası taşıma, vinç yardımı gibi çekme işleri ile birlikte her türlü yere gelerek oto lastik tamiri işleri de yapmaktadır. Kazanın ya da arızanın ne zaman olacağı belli olamayacağı içinde firma olarak günün her saatinde ve haftanın 7 gününde hizmet vermek için hazır bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz. Yolculuklarınız ve araçlarınız her zaman şirketimizle birlikte çok daha fazla güvenli olmaya devam edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı