Yol Yardım

Kırıkkale Oto Çekici ve Kurtarma Hizmetleri 7/24

Kırıkkale oto çekici firmamız, değerli müşterileri için geniş hizmet çeşitliliği ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmet içeriği ile önemli Oto çekici firmaları arasında girmeyi başarabilmiştir. Herhangi bir ulaşım aracının arıza, kaza, lastiklerde meydana gelen durumlar sebebiyle yolda kalması hem aracın hem de sürücünün mağdur olmasına neden olmaktadır. Firmamız tarafından verilen yol yardım ve oto çekici hizmetleri tır dorse, minibüs, otomobil, otobüs, midibüs, kamyon, tekne gibi her ulaşım aracı için verilebilmektedir. Hizmet kapsamında bulunduğunuz adresin ve hizmeti talep ettiğiniz zamanın hiçbir önemi bulunmamaktadır.

7 gün 24 saat verilen kesintisiz hizmet içeriğimiz ile gecenin en karanlığı ya da gündüzün ilk saatlerinde mağduriyet yaşamanız engellenebilecektir. Vermiş olduğumuz güvenli ve garantili hizmet sayesinde aracınızda herhangi bir sorunun oluşma olasılığı bulunmayacaktır. Bizden hizmet talep edebilmeniz için belirli bir sigorta kuruluşu ya da kasko anlaşması yapmanıza gerek kalmayacaktır. Her şekilde almak istediğiniz hizmet içeriği tarafımızca uygun fiyatlar karşılığında yapılabilecektir. Ancak anlaşmalı kurumların yönlendirmesi sonucunda yapılan hizmetlerin çok daha uygun fiyatlara tabii olduğu söylenebilecektir.

Kırıkkale Oto Çekici ve 7 gün 24 Saat Kesintisiz Yol Yardımı Hizmetleri

Kırıkkale oto çekici firmamız, tamamen profesyonelce çalışan ekip arkadaşları ve araçları ile yapılmaktadır. Geniş hizmet içeriğimiz, uygun fiyatlarımız ve hizmet kalitemiz ile müşteri memnuniyeti oluşturmaktayız. Araç sahiplerinin zor durumda kalmaması için araç kurtarma ve oto çekici hizmeti veren firmamız;

  • Kırıkkale il merkezi,
  • Bahşili,
  • Ballışeyh,
  • Çelebi,
  • Delice,
  • Karakeçili,
  • Keskin,
  • Yahşihan,
  • Sulakyurt gibi Kırıkkale ilçelerinde bulunan tüm adreslere ulaşım sağlayabilmektedir.

Kırıkkale oto çekici firması olarak, yalnızca otomobil ya da ağır vasıta araçları için değil motorsiklet gibi daha küçük araçlarda oto kurtarma hizmetler içeriğine tabi tutulabilmektedir. Firmamızda yalnızca yol yardımı ya araç kurtarma hizmeti bulunmamaktadır. Geniş hizmet çeşitliliğimiz içerisinde vinç yardım, vinç kiralama, tekne taşıma, iş makinesi taşıma, oto lastik tamiri, oto lastik yol yardımı gibi alternatif hizmetlerde bulunmaktadır. Firmamızda her ne şekilde olursa olsun irtibat kurduğunuzda sizden konum bilgisi istenecek ve aracınıza en yakın çekici aracımız belirlenecektir. Sonrasında en yakın çekicimizin bulunduğunuz konuma hiç vakit kaybetmeden ulaşılabilmesi saplanacaktır. Uygun koşullarda alınan aracınızın müşterilerimizin talep ettiği adrese sevk edilecektir.

Kırıkkale Oto Çekici Fiyatları

Kırıkkale oto çekici firmamız oto kurtarıcı hizmetinde farklı hizmetlerde verdiği için net bir fiyatın verilmesi doğru olmayacaktır. Normal şartlarda hizmeti aracın markası, modeli ve istenen hizmet türü belirleyecektir. Anlaşmanın bulunduğu durumlarda ise belirlenen fiyatların çok altında fiyatlara hizmet alınabilmesi de mümkün olabilmektedir. Anlaşmanız olsun ya da olması uygun fiyat garantisi kapsamında müşterilerimizin cebini yormadan hizmet verebildiğimizi belirtmek isteriz.

Kırıkkale Konumunuza En Yakın Çekici Hizmeti

Kırıkkale oto çekici hizmetlerimizde en yakın çekici aracının gönderilmesi zaman ve mağduriyet kavramlarının öneminin yitirilmesini sağlayacaktır. En yakın konumda bulunan çekicinin hiç vakit kaybetmeden gönderilmesi araç sahibinin zor durumda kalma ihtimalini sonlandıracaktır. Firmamıza Seat, Nissan, Renault, Reno, Honda, Scoda, BMW, Mercedes, Audi, Dacia, Wolksvagen, For ya da Nissan gibi tüm araç markaları için ulaşabilirsiniz. Online ya da saha personellerimizden bilgi almanız durumunda hangi marka ile anlaşma sağladığımızı öğrenebilirsiniz. Axa yol yardım, Allianz ya da Doğa sigorta gibi firmalarla anlaşmanız bulunuyorsa, firmamızla direkt olarak iletişim sağlayabilirsiniz. Çünkü sigorta kurumlarına ileteceğiniz hizmetlerin tamamı bizim tarafımızdan gerçekleştirilecektir. Kırıkkale’nin her konumuna hızlı ve güvenli hizmet sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için var gücü ile çalışmasını sürdürmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı