Yol Yardım

Kınık Oto Çekici

Kınık oto çekici firmamız ile başta İzmir’in Kınık ilçesinde yaşamakta olan müşterilerimiz olmak üzere tüm araç sürücüsü ve sahiplerine güvenilir hizmet sunmaktayız. İzmir’in Kınık ilçesinin en fazla tercih edilen oto çekici firması olarak haftanın 7 gününde, 24 saat boyunca hizmet sunmaktayız. Firmamız yalnızca oto çekici hizmeti vermemekte, bununla birlikte yol yardım hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet ile Kınık oto çekici firmamız sektörde bulunan diğer oto çekici firmalarından ön plana çıkmaktadır.

Müşterilerine en iyi hizmeti vermek amacıyla sürekli olarak kendisini geliştiren firmamız ile kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca yolda kalan ve yol yardım hizmetleri kapsamında ihtiyaç duyan müşterilerimize en kısa sürede dönüş yapmakta, bulundukları konuma en hızlı şekilde ulaşmaktayız. Kınık oto çekici numarası üzerinden bizlerle iletişim kuran araç sahipleri ve sürücülerinin belirttikleri konuma ulaşmak üzere hemen yola çıkmaktayız. Böylelikle İzmir’in Kınık ilçesi içerisinde yolda kalan, aracı arızalanan sürücülerin mağduriyetlerini en kısa sürede gidermekteyiz.

Güvenilir Kınık Oto Çekici

İzmir’in güvenilir oto çekici firmaları arasında yer alan Kınık oto çekici, müşteri odaklı çalışma prensibi sayesinde en fazla tercih edilendir. Sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimi ile müşterilerine profesyonel hizmet sunan Kınık oto çekici yalnızca binek araçlar için hizmet vermemektedir. Binek araçların dışında Kınık otobüs çekici firmasının hizmet verdiği araçlar arasında midibüs, tekne, minibüs  ağır vasıta, kamyon, tır dorse ve tır da bulunmaktadır. Dolayısıyla tüm motorlu araçların çekim işlemleri firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Müşterilerine güvenilir bir hizmet sunan Kınık oto çekici, haftanın her gününde faaliyet göstermektedir. Günün her saatinde yol yardım hizmetleri kapsamında ihtiyaç durumu ortaya çıkan sürücülerin en kısa zamanda ihtiyaçları giderilmektedir. Oto çekici ve yol yardım hizmetleri dışında firmamız tarafından oto kurtarma hizmeti de sağlanmaktadır.

Kınık Oto Çekici Fiyatları

Kınık oto çekici fiyatları, kişilerin firmamızdan talep edecekleri hizmetin içeriğine göre farklılık göstermektedir. Dolayısıyla oto çekici firmamızın hizmetleri hakkında net bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü oto çekici fiyatları aracın alındığı yerden, aracın teslim edileceği yere kadar olan mesafesi fiyat üzerinde etkili olmaktadır. Bu sebeple fiyat hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişilerin firmamız ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Kınık oto çekici firmamız piyasada en uygun koşullar altında veren firmalar arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak ekonomik fiyat politikası tarafımızdan benimsenmektedir. Uygun fiyata oto çekici, araç kurtarma ve araç taşıma hizmeti almak isteyen kişilerin Kınık oto çekici numarası bilgisini araçlarında taşımaları tavsiye edilmektedir. Çünkü hangi aracın ne zaman ve nerede yolda kalacağı tahmin edilememektedir. Ayrıca Kınık oto çekici firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz ile anlaşması bulunmaktadır. Araçları için bu sigorta firmaları ile anlaşması olan kişilerin ihtiyaç duyması durumunda, firmamızın oto çekici ekibi ve araçları gönderilmektedir.

Sürekli Hizmet Kınık Oto Çekici

Yol yardım hizmetleri, oto kurtarma ve oto çekici hizmetleri kapsamında 7/24 olarak faaliyet göstermekte olan firmamız tüm araç markalarıyla çalışmaktadır. Dolayısı ile aracın markası ne olursa olsun her araç sahibi Kınık oto çekici firmasından destek alabilmektedir. Tekne taşıma, vinç kiralama, makinesi taşıma, oto lastik tamiri ve oto lastik yol yardımı hizmetleri de tüm araç markaları için sağlanmaktadır.

Kınık oto çekici firması hizmetleri Mercedes, Dacia, Seat, Peugeot, Toyota, Ford, Nissan, Volkswagen, Renault, BMW, Audi ve Honda için verilmektedir. Bu araç markaları dışındaki diğer markalar için de firmamız, tüm araç sahiplerine ve sürücülerine hizmet vermektedir. Ve ayrıca Kocaeli Gebze çekici gibi Türkiye geneli çekici hizmetleri olarak da hizmet sunmaktayız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı