Yol Yardım

Kartal Oto Çekici ve Yol Yardım Servisi

Kartal oto çekici olarak bölgede çekici kurtarma hizmeti veriyoruz. Kartal’da çok sayıda yerleşim yeri ve işyeri bulunduğu için araç sayısı da aynı oranda yüksektir. Bu nedenle kaçınılmaz olarak maalesef araç arızaları ve de kazalar meydana gelmesinin bir nedenidir. Trafiğin kitlenmesini önlemek ve araç arızası olan sürücüler için yol yardım, oto lastik yol yardım ve araç kurtarma gibi hizmetler sunmaktayız.

Aynı zamanda her türlü vinç, ağır vasıta, tekne, otomobil, dorse, tır ve diğer vasıtalar için de en yakın çekici konusunda sizlere destek vermekteyiz. Vinç yardım, oto lastik tamiri, iş makinesi taşıma ve diğer tüm taşıma hizmetlerimizden de firmamız aracılığıyla destek alabilirsiniz.

Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde araç arızaları daha sık görülür. Ayrıca bakımı yapılmamış araçlarda normalden daha fazla arıza olabilir. Trafikte, servis veya tamirhanede bir aracı park etmenin en kolay yolu olarak bizi arayabilir ve şirketimizin uzun yıllardır sunmuş olduğu kaliteli ve de güvenilir hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kartal Oto Çekici ve 7/24 Yol Yardım Servisi

Kartal oto çekici firmamız yol yardım, vinç kiralama ve de tekne taşıma gibi konularda müşteri memnuniyetli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Oto kurtarma firmaları arasında önemli bir yere sahip olarak Kartal içindeki tüm bölgelere acil yol yardım çalışmaları sunmaktadır.

Kartal oto kurtarıcı hizmetlerimiz yolda kalınması durumunda en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Zaman fark etmeksizin konumunuzun paylaşılması yeterli olacaktır. Ek olarak araç model ve araç markasının da bizlere görüşme esnasında bildirilmesi gereklidir. Bu bilgilerin doğru bir şekilde bildirilmesinden sonra, gerekli güvenlik önlemlerinin alınması ve flaşörü az 30 metre araç arkasında bırakarak ve de dörtlüleri yakarak güvenli bir şekilde ekibimizin gelmesini bekleyebilirsiniz. Çekici numarası üzerinden direkt müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir ve talep ettiğiniz tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Kartal Oto Çekici Fiyatları

Kartal oto çekici fiyatları ile ilgili bütün bilgileri bizi arayarak edinebilirsiniz. En kısa sürede görüşme sağlayacağınız müşteri temsilcilerimiz sizden gelecek talepleri saha personelimize iletecektir. Hem profesyonel olarak hem de uygun fiyatlar ile yol yardım ve araç kurtarma hizmetlerinden yararlanma imkanınız olacaktır.

Son yıllarda bölge nüfusunun artması nedeniyle Kartal’da kusursuz hizmet verebilmek için en iyi çekici araçlar ile hizmet vermek gereklidir. Bu konuda da doğru seçimi yapmak son derece önemlidir. Doğru seçim, şirket çalışanlarının profesyonel düzeyine ve en önemlisi şirketin uygun fiyatına bağlıdır. Bu durumda sunduğumuz avantajlı fiyatlarla müşterileri memnun etmeyi hedefliyoruz.

Kartal En Yakın Çekici Firmaları

Kartal oto çekici en kısa sürede en yakın çekiciye ulaşmanızı sağlarken aynı zamanda anlaşmalı olduğu markalar ile de çok daha avantajlı fiyatlar sunmaktadır. Bu markalar arasında ise:

 • Honda
 • Skoda
 • Dacia
 • Seat
 • Renault
 • KİA
 • Audi
 • Mercedes
 • Nissan
 • Ford
 • Volkswagen
 • Peugeot
 • Toyota

Sigorta şirketleri ile de anlaşmanız olması ve onları aradığınızda doğrudan bize yönlendirmeleri de sizin için son derece faydalı bir durumdur. Doğa Sigorta, Axa Sigorta, Allianz Sigorta gibi anlaşmalı olduğumuz şirketler bulunmaktadır. Bu firmalar da istenilen hizmetleri bize yönlendirmektedirler.

Kartal oto çekici olarak kamyon, tır dorse, motosiklet, tekne, otobüs, midibüs, minibüs ve diğer birçok aracın taşınması ile ilgili çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firmamız uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Aynı zamanda arıza bildiriminden sonra vakit kaybetmeden adrese ulaşılarak hemen destek sağlanmaktadır. Çünkü firmamız bu zor durumda araç sahiplerinin sorununu en iyi şekilde anlayarak ve zaman kavramının öneminin farkında olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu nedenle Kartal gibi sanayi alanlarında hızlı ve makul çözümler sunan hizmetlerden müşterilerimizin yararlanması hedeflenmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı