Yol Yardım

Karaman Oto Çekici ve Her Saat Araç Kurtarma Hizmeti

Karaman oto çekici firması olarak araçlarınızın oto kurtarma ve yol yardımı hizmetini alabilmeniz mümkün olacaktır. Oto kurtarma ve yol yardımı hizmeti tır dorse, minibüs, midibüs, kamyon gibi ağır vasıta araçlara verilebildiği gibi otomobil, motosiklet gibi daha küçük ulaşım araçları içinde verilebilecektir. Oto çekici hizmetleri Karaman il sınırlarına dahil olan her bölgeye rahatlıkla verilebilmektedir. Bunun yanı sıra verilen hizmetin gün, saat ya da zaman dilimi bulunmamaktadır.

Gece, gündüz, hafta sonu ya da resmi tatil fark etmeksizin sınırsız ve hızlı bir hizmet verilebilecektir. Aracınızın kaldığı yerden güvenli bir adrese sevk edilebilmesinin yanı sıra verdiğimiz hizmetlerin içerisinde vinç yardım, vinç kiralama, iş makinesi taşıma, tekne taşıma, oto lastik yol yardım, oto lastik tamiri gibi alternatif hizmet ağımızda bulunmaktadır. Müşterilerin genellikle araçların sevk edilmesi konusunda birçok kaygısı bulunmaktadır. Firmamız tarafından verilen garanti kapsamında aracın hiçbir zarar görmeden, sürücünün kısıtlı bir süre mağdur olacağı en etkin ve başarılı hizmet verilebilecektir.

Karaman Oto Çekici Haftanın Her Günü ve Saati Yol Yardım Hizmeti

Karaman oto çekici firmamız, kesintisiz hizmet verebilmesi sayesinde Oto çekici firmaları arasında önemli bir noktaya sahip olabilmiştir. Bunun yanı sıra kaliteli ve kapsamlı hizmet uygun fiyatlarla verilebilecektir. İş ve müşteri odaklı olarak çalıştığımız ekip arkadaşlarımız ile Karaman’ın

  • Ayrancı,
  • Başyayla,
  • Ermenek,
  • Sarıveliler,
  • Kazımkarabekir,
  • Karaman merkez bölgelerinde bulunan her konuma tarafımızca ulaşım sağlanabilecektir.

Araçlar kaza, lastik sorunları ya da arıza durumları nedeniyle yolda kalabilmektedir. Aracın yolda kalması hem sürücü hem de trafik açısından önemli sorunların ortaya çıkışına neden olacaktır. Bu nedenle aracın kaldığı konumlara en kısa sürede intikal edilmesi gerekecektir. Firmamızda bulunan çok sayıda çekici aracı, talep edilen konuma yakınlığına göre görevlendirilecektir. En yakın çekici aracının görevlendirilmesi, bekleme süresini ortadan kaldırırken aracın kısa süre içerisinde bulunduğu bölgeye sevkini kolaylaştıracaktır. Elinizde firmamıza ait bir çekici numarası bulunuyorsa, bu numarayı arayarak da hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Karaman Oto Çekici Fiyatları

Karaman oto çekici fiyatları hizmet içeriğine göre farklılık gösterecektir. Yol yardımı, araç kurtarma, taşıma ya da vinç yardım gibi hizmetler birbirinden farklı olacağı için fiyat hakkında kesin ve net konuşabilmek mümkün olmayacaktır. Taşınacak aracın markası, modeli ve tipide fiyatlarda farklılıkların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Fiyat bilgisi hakkında online ya da saha temsilcilerimizden bilgi alabilmeniz mümkün olabilecektir. Her türlü hizmetin fiyat karşılığı ve hizmet içeriği profesyonel ekiplerimiz tarafından bilinen bir ayrıntıdır.

Karaman Konumunuza En Yakın Çekici Hizmeti

Karaman oto çekici firmamızın en büyük artılarından birisi en kısa süre içerisinde en iyi hizmet içeriğinin verilebilmesi olacaktır. En yakın çekicinin bölgeye intikal ettirilmesi, zaman ve bekleme kavramlarını ortadan kaldırarak her türlü tamirat ve bakım hizmetlerinin en kısa sürecinde yapılabilmesine olanak sağlayacaktır. Hizmet verdiğimiz markalar arasında Scoda, Honda, Toyota, Peugeot, Renault, BMW, Mercedes, Audi, Nissan, Ford, Seat gibi birçok markanın olan aracın yol yardım, oto kurtarıcı hizmetleri verilmektedir.

Aracınızın markasına göre firmamızla herhangi bir anlaşmasının bulunup bulunmadığını öğrenmek için iletişime geçmeniz gerekecektir. Karaman oto çekici firmamızın Doğa sigorta, Axa yol yardımı ve Allianz gibi sigorta firmaları ile anlaşması bulunmaktadır. Bu firmalarda Kasko ya da diğer anlaşmaları bulunan kişilerin araçlarını direkt olarak bize getirmesi ya da sigorta kuruluşu ile irtibata geçilebilecektir. Firmamız müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ön planda tutarak aracınızın her türlü sorununun giderilebilmesi ve yola kazandırılması sürecinde siz değerli müşterilerimizi desteklemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı