Yol Yardım

Karaburun Oto Çekici ve Acil Yol Yardım

Karaburun oto çekici, İzmir’in Karaburun ilçesinde faaliyet göstermekte olan oto çekici, oto kurtarıcı, yol yardım ve araç taşıma hizmeti veren bir firmadır. Karaburun oto çekici firmamız Karaburun’un tüm cadde ve sokaklarına hizmet götürmektedir. Bu ilçede yaşayan veya bu ilçenin yollarını sıklıkla kullanan araç sahipleri ve sürücüleri kesintisiz olarak Karaburun oto çekiciden hizmet alabilmektedir. Karaburun oto çekici. müşterilerine her zaman kaliteli hizmetler sunmakta ve uygun fiyatları ile de ön plana çıkmaktadır.

Karaburun oto çekici sadece motorlu araçlar için oto çekici hizmeti veren bir firma değildir. Firmamız bünyesinde oto kurtarıcı, oto lastik yol yardımı, oto lastik tamiri, vinç kiralama, vinç yardım, tekne taşıma, iş makinesi taşıma hizmetleri de bulunmaktadır. Bu hizmetlerden kaliteli bir şekilde ve uygun fiyata yararlanmak isteyen kişiler firmamızı tercih edebilirler.

Karaburun oto çekici firmamız bu sektörde faaliyet gösteren pek çok firmadan ön plana çıkmaktadır. Çünkü güvenilir firmamız, Türkiye’nin önde gelen ve oldukça bilinen sigorta şirketleri ile de anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Doğa Sigorta ve Allianz sigorta şirketleri, Karaburun oto çekici firması ile çalışan sigorta şirketleri arasında bulunmaktadır. Bu sigorta şirketinin müşterileri yol yardım hizmetlerini almak üzere sigorta şirketleri ile iletişime geçtiklerinde firmamıza yönlendirilmektedir. Dolayısı ile bu sigorta şirketlerinden hizmet alan kişiler aynı zamanda Karaburun oto çekici firmamızdan da hizmet almaktadır.

Karaburun Oto Çekici İletişim

Kaza yaşanması, oto çekim hizmetine ihtiyaç duyulması, lastik patlaması ve benzeri gibi durumlarda Karaburun oto çekici ile iletişim kurmak ve hizmet almak oldukça kolaydır. Karaburun oto çekici firmasından hizmet almak isteyen kişilerin Karaburun oto çekici numarası üzerinden arama yapması yeterlidir. Telefon numaramız üzerinden bizlerle iletişim kuran tüm araç sahipleri ve sürücüler için anında hizmet sağlanmaktadır. Kişilerin talep ettikleri hizmeti dile getirmesi ve araçlarının bulunduğu konumu belirtmesi üzerine Karaburun oto çekici firmasının ekipleri hızla yola çıkmakta ve olay yerine varmaktadır. Böylelikle Karaburun oto çekici hızlı bir hizmeti sağlamak adına elinden geleni yapmaktadır.

Karaburun oto çekici firması her ne kadar oto çekici hizmeti özelliği ile ön plana çıkmış olsa da tüm motorlu araçların ihtiyaç duyabileceği hizmetleri karşılamaktadır. Kamyon, tır, midibüs, motosiklet, tır dorse, minibüs, ağır vasıta araçların taşınması, kurtarılması ve çekilmesi faaliyetleri Karaburun oto çekici firmamızca gerçekleştirilmektedir.

Karaburun Oto Çekici Fiyatları

Karaburun oto çekici fiyatları, sektörde ve Karaburun’da faaliyet göstermekte olan pek çok oto çekici firmasına göre müşterilerine uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Firmamız, sektörde adından kalite ve güven ile bahsettirmektedir fakat firmanızın öne çıkmasına neden olan etkenlerden bir tanesi de uygulamakta olduğu ekonomik fiyat politikasıdır. Dolayısıyla bütçesini düşünen araç sahipleri ve araç sürücüleri kuşkusuz bir şekilde firmamızdan yardım alabilmektedir. Çünkü Karaburun oto çekici, bütçe dostu olan bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Bu fiyat politikasının uygulamasının amacı ise müşteri memnuniyetini sürekli olarak sağlamaktır.

Karaburun Oto Çekici Hizmetleri

Karaburun oto çekici firmamız hizmetleri, bütün araç marka ve modelleri için gerçekleştirilmektedir. Dolayısı ile firmamızdan yardım almak üzere başvuran kişilerin araçlarının markalarına ve modellerine bakılmamaktadır. Kısacası tüm araç tipleri ve tüm araç markaları için Karaburun oto çekici oto lastik yol yardımı, oto lastik tamiri, oto kurtarıcı, oto çekici ve benzeri gibi hizmetlerini sunmaktadır.

BMW, Toyota, Dacia, Mercedes, Ford, Nissan, Honda, Audi, Volkswagen, Renault ve tüm markalı araçlar güvenle firmamızdan hizmet alabilmektedir. Eğer siz de uygun fiyatlı ve kaliteli yol yardim hizmeti almak istiyorsanız Karaburun oto çekici firmamızı tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı