Yol Yardım

Kadıköy Oto Çekici Yol Yardım ve Araç Kurtarma Servisi

Kadıköy oto çekici firması olarak birçok araç çeşidinden vinç, ağır vasıta, otomobil, dorse, tekne, tır gibi vasıtalara çekici kurtarma hizmeti vermeye devam ediyoruz. 7/24 Kadıköy’deki tüm bölgelere en uygun fiyat avantajıyla hizmet verilmektedir. Oto kurtarma çekici arayışında olanlar gibi aynı zamanda yol yardım, araç kurtarma ve oto lastik yol yardım gibi hizmetlerde de bizi arayabilir ve de destek talep edebilirsiniz.

Firmamız anlaşmalı bulunduğumuz otomobil firmaları için daha avantajlı ve de uygun ücrette hizmetler sunmaktadır. Çekici ücretleri konusunda merak ettiğiniz tüm bilgilere telefon numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz. En yakın çekici dışında ek olarak vinç yardım, iş makinesi taşıma ve oto lastik tamiri gibi diğer birçok seçenek için firmamız ile görüşebilir ve de hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kadıköy Oto Çekici ve 7/24 Yol Yardım Servisi

Kadıköy oto çekici firmamız vinç kiralama, yol yardım, tekne taşıma ya da lastik tamiri konusunda tamamen müşteri odaklı hizmet sunmaktadır. Oto kurtarma firmaları arasında tercih edilen bir şirket olarak Kadıköy’ün her bölgesine acil yol yardım hizmetleri de ulaştırmaya devam ediyoruz.

Oto kurtarıcı hizmetlerimiz yolda kalmanız durumunda en kısa sürede bulunduğunuz konuma ulaşmaktadır. Gece ya da gündüz, günün her saati bulunduğunuz konumu bize iletmeniz yeterli olacaktır. Bize çekici numarası üzerinden ulaşabilir ve talebinizi direkt olarak canlı destek ekibimize iletmeniz ile dilediğiniz tüm hizmetleri alabilirsiniz.

Aynı zamanda konumunuz ile birlikte araç marka ve model bilgilerini de vermeniz gerekmektedir. Doğru ekipman ile doğru hizmet verebilmek adına bu da müşterilerimizden dikkat etmelerini talep ettiğimiz bir diğer önemli husustur.

Kadıköy Oto Çekici Fiyatları

Kadıköy oto çekici fiyatları ile ilgili çok daha fazla detay bilgi almak istiyorsanız bizi arayabilir ve aklınıza takılan soruları bize iletebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size her an çevrimiçi olarak size cevap verecek ve de taleplerinizi sahada yer alan çalışanlarımıza ulaştıracaktır. Yol yardım ve araç kurtarma çalışmalarından hem en hızlı şekilde hem de profesyonelce yararlanacaksınız.

Kadıköy En Yakın Çekici Firmaları

Kadıköy oto çekici şirketi sizin en yakın çekiciye ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Anlaşmalı otomobil markalarıyla çok daha avantajlı fiyatlar ile çalışmalarda bulunmaktayız. Bu konu ile ilgili bilgiler talep eden müşteriler, aşağıda yer alan markalar için acil yol yardım ihtiyaçlarını karşılayabilirler:

 • Honda
 • Skoda
 • Dacia
 • Seat
 • Renault
 • KİA
 • Audi
 • Mercedes
 • Nissan
 • Ford
 • Volkswagen
 • Peugeot
 • Toyota

Ek olarak çekici şirketlerinin hangi sigorta firmalarıyla anlaşmalı olduğu da diğer dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Doğa Sigorta ve Allianz Sigorta ya da Axa yol yardım gibi sigorta firmalarından alabileceğiniz hizmetler de direkt olarak şirketimize aktarılır.

Kadıköy oto çekici firmamız ağır vasıtalar başta olmak üzere otobüs, midibüs, minibüs, kamyon, tır dorse, motosiklet, tekne ve her türlü araçların taşınması amacıyla Kadıköy’de hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli hizmet ve en uygun fiyat politikasıyla hareket eden firmamız her zaman müşteri memnuniyetini önemseyerek çalışmalarını devam ettirmektedir.

Firmamızın sunduğu hizmetler sadece oto çekici hizmeti ile sınırlı olmayıp şehir içi araç nakliyesi, acil kurtarıcı, oto kurtarıcı, yol yardım, vinç kiralama, oto lastik yol yardımı, tekne taşıma, vinç yardım, iş makinesi taşıma ve oto lastik tamiri alanlarında da hizmet vermektedir.

İstanbul’da yaşayan ya da sürekli olarak İstanbul’a gidip gelen sürücülerin numaramızı bulundurmaları ve kaliteli, profesyonel ekiplere ulaşmak için bizi aramaları yeterlidir. Zamanında ve de doğru hizmetin gerçekleştirilmesine önem veren bir firma olarak müşterilerimize her zaman güven veren bir hizmet politikasıyla çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı