Yol Yardım

Iğdır Oto Çekici Kurtarma

Iğdır oto çekici, araba kurtarma, araba römork ve vinç kiralama şirketi olarak profesyonel hizmetler vermekteyiz. Olası bir durumda, araba kurtarma, vinç kiralama veya araba çekici hizmeti önemli ve aciliyeti bulunan hizmetlerdir. Bu anlamda müşteri memnuniyetini esas alan misyonumuz ile dürüstlük ve çalışma kararlılığını birleştirerek, çekici hizmet sektöründe yenilikçi, güvenilir ve analitik yöntemlerle yüksek kaliteli ve dürüst hizmetler sunuyoruz.

7/24 Iğdır ilindeki tüm ilçe ve köylere çekici hizmeti veriyoruz. Hafta içi, hafta sonları gündüz veya gece, Iğdır ilinin tamamında hizmet vermeye devam ediyoruz. Aracınızın markası ve modeline bakılmaksızın, uzun veya kısa mesafeler fark etmeksizin istenilen yere ulaştırıyoruz. Bu anlayışımız doğrultusunda müşterilerimizin güvenini kazanıyor ve onların her durumda yanlarında olmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizin tercih dilmesinden dolayı da büyük bir gurur içindeyiz.

Iğdır Oto Çekici ve Yol Yardım Hizmetleri

Iğdır oto çekici olarak sorununuzu en kısa sürede güvenli bir şekilde çözmek için size doğru oto kurtarma çekici sağlayabilecek profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Iğdır’da yer alan bölgelere acil yol hizmetini günün her saatinde ve her koşulda sağlamaktayız. Hizmet verdiğimiz bölgeler ise;

  • Iğdır (il merkezi)
  • Aralık
  • Karakoyunlu
  • Tuzluca ilçe, mahalle ve köyleri olarak sıralanabilmektedir.

Çekici ekibimizde bulunan meslektaşlarımızı büyük bir dikkatle seçmekteyiz. Bu nedenle, risk problemini tamamen ortadan kaldırmaya yönelik bir politika izlemekteyiz. Bant kaydı yerine, günde 24 saat, haftada 7 gün boyunca sorunları aktarabileceğiniz gerçek insanlardan oluşan bir çağrı merkezi ile sizlere hizmet sunmaktayız. En kısa sürede sorunları çözüme kavuşturmayı amaç edinmiş bir şekilde sektörde yer almaktayız.

Iğdır Oto Kurtarma Lastik Yardım 

Iğdır oto çekici, bu alanda yetişen uzman kişiler ve de çalışanlar ile kurulmuş bir şirket olarak uzun zamandır bu sektörde hizmet vermiş kişilerin bulunduğu bir firmadır. Oto kurtarıcı, lastik acil yol yardım, tekne, tır, kamyon oto kurtarma ve taşıma hizmetini sunuyoruz. Bunların dışında aynı zamanda acil çekici gönderim hizmeti, anlaşmalı servislere çekici hizmeti, randevulu oto taşıma, şehirler arası çekici hizmeti, motosiklet, otobüs, kamyon çekici hizmeti, akü takviye, araç lastik değişimi, ahtapot çekici, vinç ile kurtarma gibi birçok hizmeti bünyemizde bulundurmaktayız.

Hızlı, profesyonel ve de güvenli bir şekilde destek almak için bizi aramanız yeterli olmaktadır. Özverili bir şekilde çalışarak sorunları çözmek için sizlere hizmet vermeyi önemsiyor ve başarılı bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri de görüşme sağlayabilir ve onlar aracılığı ile de bize ulaşabilirsiniz. Birçok farklı marka araçlarda, Renault, Nissan, Volkswagen, Mercedes, Toyota, Peugeot gibi, acil yol yardım durumlarını bizlerle paylaşmaktadırlar. Sigorta şirketleri arasında bulunan Anadolu Sigorta, Allianz gibi firmalar ile çalışmalarımız bulunmaktadır.

Iğdır Oto Kurtarma Çekici Fiyatları

Iğdır oto çekici ve kurtarma fiyatları ile ilgili olarak bilgi almak için bizi her an arayabilir, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Talepler doğrultusunda en kısa sürede sahada yer alan personellerimize ulaşarak sizlere en doğru ve güvenilir hizmetleri vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerde amacımız, doğru yol yardım ve araç kurtarma çalışmalarında profesyonel bir şekilde en kısa sürede çözümler sunmaktır. Bu doğrultuda uzman ekibimiz ile birlikte haftanın 7 gün 24 saati bu, müşterilerimizin yanında yer almaktayız.

Talep doğrultusunda ve çekici ağı sayesinde olay yerine en kısa sürede hizmet ekibi gönderilmektedir. Alanında uzman kişiler tarafından iletişim ve de destek sağlayarak profesyonel ve de kaliteli hizmet alma imkanı sunmaktayız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı