Yol Yardım

Güngören Oto Çekici ve Yol Yardım Servisi

Güngören oto çekici firması olarak, haftanın 7 günü, günün 24 saati sadece Güngören ilçesinde değil İstanbul’un bütün ilçelerinde motosiklet, otomobil, vinç, tır, dorse, ağır vasıta, otobüs, midibüs, minibüs ve tekne ile diğer bütün vasıtalar için en uygun fiyatlarla oto kurtarıcı, çekici kurtarma hizmeti ve her türlü yol yardım hizmeti vermekteyiz. İstanbul’da trafiğe çıkan araç sayısı her gün daha da artmakta ve bu durum zaten yoğun olan trafiğin daha artmasına neden olmaktadır.  İstanbul trafiğinin yoğunluğu kazaların ve trafikte yolda kalan araçların sayısının da artmasına neden olmaktadır. Bu yoğun trafikte sizin de aracınızın trafiğin ortasında bozulması ve yolda kalması durumunda firmamız sizlere en hızlı ve en güvenli hizmeti verebilmek için kesintisiz çalışmaktadır.

Güngören oto çekici firması olarak değerli müşterilerimize hizmet verirken önceliğimiz müşterilerimizin ve trafikteki diğer araç sürücülerinin can ve mal güvenliğini sağlamak ve sizlere en hızlı şekilde hizmet vermektir. Aracınızın yolda kalması durumunda en kısa süre içerisinde sizlere yardımcı olabilmek için profesyonel ekibimizle birlikte haftanın 7 günü, günün 24 saati çalışmaktayız.

Firmamızın sunduğu hizmetler sadece oto çekici hizmeti ile sınırlı olmayıp şehir içi araç nakliyesi, acil kurtarıcı, oto kurtarıcı, oto yol yardımı, vinç kiralama, oto lastik yol yardımı, tekne taşıma, vinç yardım, iş makinesi taşıma ve oto lastik tamiri alanlarında da hizmet vermektedir.

Güngören Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Güngören oto çekici firmamız büyük ve kurumsal bir firma olması nedeniyle İstanbul’un bütün ilçelerinde en fazla tercih edilen oto çekici firmasıdır. Firmamız İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun günün ve saatin hiçbir önemi olmaksızın çözüm odaklı, profesyonel operatörleri ile sizlere yolda kaldığınız veya yol yardımına ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere yardımcı olabilmek için zaman sınırlaması olmaksızın çalışmalarına devam etmektedir. Bu nedenle yolda kalma durumunda ya da yolda ihtiyaç duyulması durumunda kaliteli ve ekonomik fiyatlarla yardım alabilmek için gönül rahatlığı ile bizi arayabilirsiniz. Oto çekici numarası üzerinden iletişim kuran herkes en kısa sürede ihtiyaç duyduğu en yakın çekici hizmetini sorunsuz olarak alabilme şansına sahip olmaktadır.

Güngören Oto Çekici Fiyatları

Aracı yolda kalan sürücülerin en büyük endişelerinden biri oto çekici hizmetinin çok maliyetli olmasıdır. Maalesef ülkemizdeki birçok firma yol yardım hizmetleri için çok yüksek hizmet bedeli talep etmektedir. İş biz Güngören oto çekici firması olarak siz değerli müşterilerimize piyasanın en uygun ve ekonomik fiyatını müşterilerine sunmaktadır. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet verdiği için kurulduğu ilk günden itibaren oto kurtarma firmaları arasında sektördeki öncülüğünü sürdürmektedir.

Güngören Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Güngören oto çekici firması olarak herhangi bir araç ayrımı yapmaksızın tüm araçların çekim ve taşınması işlemlerini yapıyor, araç kurtarma ya da yol yardım hizmetlerimizi sunuyoruz.

Firmamız tarafından hizmet sunulan araç markaları:

 • Honda
 • Skoda
 • Dacia
 • Seat
 • Renault
 • KİA
 • Audi
 • Mercedes
 • Nissan
 • Ford
 • Volkswagen
 • Peugeot
 • Toyota

Her sürücüye hizmet sağlayan firmamız hem uygun oto çekici fiyatları ile hem de profesyonel bir yol yardım hizmeti ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Bunun yanı sıra firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz ile de anlaşması bulunmaktadır. Bu sebeple Allianz ve Doğa Sigorta sahiplerinin bizleri araması ve hizmet alması da mümkündür.

Güngören oto çekici firması olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren büyük ve kurumsal bir firma olmak için aralıksız olarak çalışmaya devam etmekteyiz. İlkemiz müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmet anlayışımızla sizlere yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an İstanbul’un her noktasında sizlere yardımcı olabilmektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı