Yol Yardım

Gaziemir Oto Çekici 7/24 Araç Kurtarma

Gaziemir oto çekici, İzmir’in Gaziemir ilçesinde faaliyet göstermekte olan oto çekici ve oto kurtarıcı firmasıdır. Gaziemir oto çekici firmamız bünyesinde genel olarak oto çekici faaliyetleri yürütülmektedir fakat bu hizmetlerin dışında da gerçekleştirmekte olduğumuz hizmetler bulunmaktadır. Yol yardım hizmetleri kapsamında sektörünün önde gelen firmalarından bir tanesi olan Gaziemir oto çekici, Gaziemir’de yaşayan ve Gaziemir ilçesine bağlı olan yolları sıklıkla kullanılan araç sürücülerine daima üstün hizmetler sunmaktadır. Eğer siz de yol yardım hizmeti kapsamında ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda olabilecek bir oto çekici firması arıyorsanız Gaziemir oto çekici firmamızı tercih edebilirsiniz.

Gaziemir oto çekici firması başta oto çekici faaliyetleri olmak üzere; vinç kiralama, oto kurtarıcı, vinç yardım, iş makinesi taşıma, tekne taşıma, oto lastik yol yardım ve oto lastik tamiri gibi faaliyetleri yürütmektedir. Bu hizmetlerden birine ya da birkaçına ihtiyaç duyduğunuz anda firma ekiplerimiz anında belirtilen konuma ulaşmaktadır.

7/24 Gaziemir Oto Çekici

Oto kurtarıcı firmalar arasında adından kalite ve güvenle söz ettiren Gaziemir oto çekici firması, 7/24 faaliyet göstermekte olan bir firmadır. Dolayısıyla yılın hangi günü olduğu fark etmeksizin yol yardım hizmetleri kapsamında tüm müşterilerimize hizmet sağlanmaktadır. Gaziemir oto çekici firması, dini ve resmi tatil günlerinde de faaliyet göstermektedir. Ayrıca firmamızın herhangi bir saat ayrımı bulunmamaktadır. Dileyen kişiler, istedikleri saatlerde firmamızdan hizmet alabilmektedir. Eğer siz de saat farkı olmaksızın istediğiniz her an oto çekici ve yol yardım hizmetleri kapsamında yardım almak istiyorsanız Gaziemir oto çekici firmamıza ulaşabilirsiniz.

Gaziemir oto çekici firmasından hizmet alınabilmesi için oto çekici numarası üzerinden iletişim sağlanması yeterlidir. Firmamızın telefon numarasını arayan kişiler, almak istedikleri hizmeti belirttikten sonra araçlarının bulunduğu konum hakkında bilgi verdiklerinde firma ekiplerimiz yola çıkmakta ve istenilen hizmeti en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Gaziemir Oto Çekici Fiyatları

Gaziemir oto çekici fiyatları, müşterilerimizin bizden talep edeceği hizmetin ayrıntısına göre farklılık göstermektedir. Bu sebeple net olarak fiyat bilgisi verilememektedir. Çünkü Gaziemir oto çekici firmamız bünyesinde birbirinden farklı yol yardım hizmetleri sağlanmaktadır. Yol yardım hizmetlerinin farklılığına göre olduğu gibi araçların alınacağı ve bırakılacağı mesafeye göre de fiyatlar farklılık göstermektedir. Gaziemir oto çekici firmasının fiyatları hakkında en net bilginin alınabilmesi için firmamız ile iletişim kurulması gerekmektedir. Fakat bilinmesi gerekir ki; her zaman için oto çekici sektöründe en uygun fiyatlar Gaziemir oto çekici firmasında bulunmaktadır.

Gaziemir oto çekici firması hiçbir araç tipi ayrımı yapmaksızın yol yardım hizmetlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Bu kapsamda kamyon, tır, midibüs, motosiklet, minibüs, ağır vasıta, tır dorse, tekne ve benzeri gibi araçların yol yardımları tarafımızdan karşılanmaktadır. Kısacası hangi tip araca sahip olunursa olunsun Gaziemir oto çekiciden hizmet alınabilmektedir.

Gaziemir Oto Çekici Hizmetleri

Gaziemir oto çekici hizmetleri tüm araç tipleri için sağlanabildiği gibi aynı zamanda tüm araç markaları için de sağlanmaktadır. Firmamız tarafından araçların marka ayrımı yapılmamaktadır ve oto lastik tamiri dahil olmak üzere tüm faaliyetler, tüm araç markaları için gerçekleştirilmektedir. Toyota, Audi, Dacia, Mercedes, BMW, Volkswagen, Nissan, Renault, Honda ve tüm markalar için tarafımızdan hizmet verilebilmektedir.

Gaziemir oto çekici firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz sigorta şirketleri ile anlaşması vardır. Bu sigorta şirketlerinin müşterileri, yol yardım hizmeti almak amacıyla sigorta şirketlerine ulaştıklarında; söz konusu sigorta şirketleri firmamızla irtibat kurmaktadır. Kısacası Doğa Sigorta ve Allianz müşterileri de Gaziemir oto çekici firmamızdan hizmet almış olmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı