Yol Yardım

Fatih Oto Çekici Acil Çekici 7/24 Yol Yardım

Fatih oto çekici firması olarak, sadece Fatih ilçesi sınırlarında değil İstanbul’un her ilçesinde acil kurtarıcı, oto kurtarıcı, oto yol yardımı, oto lastik yol yardımı, tekne taşıma, şehir içi araç nakliyesi, vinç kiralama, vinç yardım, iş makinesi taşıma ve oto lastik tamiri hizmeti ve yol yardım hizmeti veriyoruz. Günden güne daha da yoğunlaşan İstanbul trafiğinde sizin de lastiğinizin patlaması, benzinizin bitmesi, triger kayışınızın kopması, aracınızın elektrik üretiminin bitmesi veya şarj dinamosunun bozulması gibi nedenlerle aniden yolda kalabilirsiniz. İstanbul trafiğinde aracınızın arızalanması veya bozulması halinde Fatih oto çekici firması olarak uzman ekibimizle birlikte sizlere kesintisiz hizmet vermek için 7 gün 24 saat çalışmaktayız. Aracınızın yoğun İstanbul trafiğinde yolda kalması durumunda tek yapmanız gereken, aracınıza hiçbir zarar verilmeden en hızlı ve etkili şekilde alanında uzman ekiplerimiz tarafından en ekonomik fiyatla çözüme ulaştırılacağından emin olarak bizi aramaktır.

Firma olarak önceliğimiz sizin ve diğer yolcuların can ve mal güvenliğini sağlayarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktır. Yolda kalmış olan ya da yolda çeşitli mağduriyetler yaşamış olan, yardıma ihtiyaç duyan sürücülere deneyimli operatörlerimiz ile profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Midibüs, minibüs, tekne, otobüs, motosiklet, tır, kamyon ve tır dorse gibi araçların tamamı için yol yardım hizmetleri, oto kurtarıcı ve oto çekici hizmetleri kapsamında istenilen yerden alınıp, istenilen yere taşınabilmektedir.

Fatih oto çekici firması olarak sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için uzman ekimizle 7 gün 24 saat çalışmaktayız.

Fatih Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Fatih oto çekici firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile sadece Fatih ilçesinde değil İstanbul’un bütün ilçelerinde ön plana çıkmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet götüren firmamız sağladığı profesyonel hizmet sayesinde en fazla tercih edilen oto çekici firması olarak bilinmektedir.

İstanbul’un her noktasına kesintisiz hizmet veren firmamız sizlere yardıma ihtiyacınız olan her an yardım edebilmek için alanında uzman, çözüm odaklı ve güler yüzlü teknik ekibi ile resmi ve dini bayramlar dahi çalışmaya devam etmektedir. Bu nedenle yardıma ihtiyaç duyan bütün araç sürücüleri, Pazar günü dahi fark etmeksizin günün 24 saatinde oto çekici numarası üzerinden bizimle iletişim kurarak en yakın çekici hizmeti alabilirler.

Fatih Oto Çekici Fiyatları

Ülkemizde maalesef ki genel olarak oto çekici fiyatları oldukça yüksektir fakat Fatih oto çekici firmamız piyasanın en uygun ve ekonomik fiyatını müşterilerine sunmaktadır. Oto çekici fiyatları ekonomik olduğu için ve profesyonel hizmet verildiği için firmamız Oto kurtarma firmaları arasında sektörde öncülüğünü sürdürmektedir.

Fatih Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Fatih oto çekici firması olarak ağır vasıta araçlar da dahil olmak üzere herhangi bir araç, marka ve model ayrımı yapmaksızın tüm araçların çekim ve taşınması işlemlerini yapıyor, araç kurtarma ya da yol yardım hizmetlerimizi sunuyoruz. Hizmet sunulan araç markalarının başlıca isimleri:

 • Honda
 • Skoda
 • Dacia
 • Seat
 • Renault
 • KİA
 • Audi
 • Mercedes
 • Nissan
 • Ford
 • Volkswagen
 • Peugeot
 • Toyota olmakla birlikte bütün araç modellerinde kesintisiz olarak her türlü çekici kurtarma hizmeti ve yol yardım hizmetini vermekteyiz.

Firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz ile de anlaşması bulunmaktadır. Bu sebeple Allianz ve Doğa Sigorta sahiplerinin bizleri araması ve hizmet alması oldukça karlı ve de avantajlı olmaktadır.

Fatih oto çekici firması olarak amacımız yılların birikimi sonucunda edindiğimiz tecrübemiz ile İstanbul’un her noktasında sizlere hızlı, güvenli, kaliteli ve uygun fiyat garantisi ile hizmet vermek ve siz değerli müşterimizin memnuniyetini sağlamaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı