Yol Yardım

Eyüpsultan Oto Çekici Araç Kurtarma ve Yol Yardım Servisi

Eyüpsultan oto çekici firması, sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sadece Eyüpsultan’da değil İstanbul’un her noktasında oto çekici, oto kurtarma başta olmak üzere her türlü yol yardım hizmetini vermektedir. İşyerine giderken veya işten eve dönerken sizin de aracınız aniden bozulabilir ve yolda kalabilirsiniz. Yolda kalmanız durumunda kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun günün ve saatin bir önemi olmaksızın yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an bizi güvenle arayabilirsiniz.

Eyüpsultan oto çekici firması olarak alanında uzman operatörlerimizle ile birlikte hem sizin hem de diğer araç sürücülerinin can ve güvenliği için gerekli tüm önlemleri alarak, aracınıza hiçbir zarar vermeden uygun fiyat garantisi ile sizlere yardımcı olabilmek için bir telefon kadar yakınız. Siz değerli müşterilerimiz tır, kamyon midibüs, minibüs, tekne, otobüs, motosiklet ve tır dorse olmak üzere her türlü aracınız için yol yardım hizmeti, oto kurtarıcı ve yol yardım hizmetleri almak için bizi arayabilirsiniz. Firmamız İstanbul’un her noktasında kesintisiz hizmet vermektedir.

Eyüpsultan oto çekici firması olarak bizi aradığınız andan itibaren tecrübeli ve çözüm odaklı operatörlerimiz ile en kısa süre içerisinde aracınızın bulunduğu yere ulaşmak ve gerekli olan hizmeti sizlere en uygun fiyat garantisi ile sunmak için 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Firmamızı sadece hafta içi değil hafta sonları, dini ve resmi bütün tatil günlerinde günün her saati arayabilirsiniz. Amacımız sizlere gün ve zaman kısıtlaması olmaksızın kesintisiz hizmet vermektir.

Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun oto çekici, oto kurtarıcı hizmetleri başta olmak üzere her türlü yol yardımı ve destek hizmeti için bize çekici numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Vinç, tekne, otomobil, tır dorse, tekne ve ağır vasıta araçlar dahil başta olmak üzere her türlü aracınız için oto lastik yol yardım ve araç kurtarma ve her türlü yol yardım hizmeti için 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamız siz değerli müşterimize ayrıca vinç yardım, vinç kiralama, araç nakliyesi, iş makinesi taşıma, tekne taşıma ve oto lastik tamiri alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Eyüpsultan Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Eyüpsultan oto çekici firması olarak uzun yıllardır sektörde faaliyetlerimize devam etmemiz sonucunda edinmiş olduğumuz tecrübe ile çözüm odaklı ve alanında uzman ekibimiz, kaliteli ve uygun oto çekici fiyatları garantili hizmet anlayışımız ile bütün İstanbul’da tanınan kurumsal ve büyük bir firmadır. Firmamız için önemli ola siz değerli müşterilerinin memnuniyetini sağlamak ve sizlere yardımcı olabilmektir.

Eyüpsultan Oto Çekici Fiyatları

Ülkemizde genel olarak oto çekici fiyatları oldukça yüksektir fakat firmamız piyasanın en uygun ve ekonomik fiyatını müşterilerine sunmaktadır. Uyguladığımız fiyat politikamız sayesinde müşteri memnuniyetini sürekli olarak sağlamaktayız. Oto kurtarma firmaları arasında en çok tercih edilen şirket olarak siz değerli müşterilerimize piyasanın en ekonomik fiyatı ile hizmet sunmaktayız.

Eyüpsultan Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Eyüpsultan oto çekici firmamız tarafından araç marka ve model ayrımı yapılmaksızın hizmet vermekte olup firmamız tarafından hizmet sunulan araç markalarının başlıcaları;

 • Peugeot,
 • Wolkswagen,
 • Audi,
 • Ford,
 • Toyota,
 • Honda,
 • Renault,
 • Seat,
 • Mercedes,
 • Dacia,
 • BMW,
 • Nissan

Firmamızın Doğa ve Allianz Sigorta ve Axa yol yardım ile de anlaşması bulunmaktadır. Direkt olarak sigorta şirketinizi aradığınızda da konum bilgileriniz bize yönlendirilmektedir.

Sonuç olarak amacımız uzun yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübe ile sizlere hızlı, kaliteli, çözüm odaklı ve uygun fiyat garantisi ile yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere yardımcı olmak ve hizmet vermektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı