Yol Yardım

Esenler Oto Çekici 7/24 Araç Kurtarma Hizmeti

Esenler oto çekici firması, Esenler ve yakın ilçeler başta olmak üzere bütün İstanbul’da yol yardımına ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere kesintisiz hizmet vermektedir. Günlük hayatta hepimiz işe gidip gelirken her gün hızla artmakta olan İstanbul trafiği ve trafiğinin neden olduğu stresle yaşamak zorunda kalıyoruz. Bu yoğun trafik içinde bütün araç sürücülerin ortak temennisi kazasız ve sorunsuz bir yolculuk yapabilmek. Ancak zaman zaman bütün önlemleri almamıza rağmen kazalardan ve beklenmedik sorunlardan kaçamıyoruz. Araç sürücüleri için trafik kazalarından sonraki en büyük ikinci problem aracın aniden bozulması ve akabinde de çalışmamasıdır. İşte bu yoğun trafiğin ortasında aracınızın aniden arızalanması veya lastiğinizin patlaması nedeniyle yolda kalmanız durumunda İstanbul’un neresinde olursanız olun saat ve zaman kısıtlaması olmaksızın aracınıza hiçbir zarar verilmeden çekici kurtarma hizmeti veya yol yardım hizmeti alabilmek için güvenle bizi arayabilirsiniz.

Esenler oto çekici firması olarak araç markası ve modelinde hiçbir ayrım yapmaksızın her türlü aracınız için kaliteli, güvenilir, hızlı ve etkili hizmeti uygun fiyata almak istiyorsanız bizi aramanız yeterli olacaktır. Firmamızı arayarak aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun aracınıza hiçbir zarar verilmeden bizden yardım ve hizmet talebinde bulunduğunuz andan itibaren nerde olursanız olun en kısa sürede uzman operatörlerimiz ve teknik ekibimiz bulunduğunuz konuma personellerimizi göndererek sizin ve diğer araçların can güvenliğine dair gerekli bütün önlemleri alarak aracınızı bulunduğu yerden alıp istediğiniz yere ulaştırmak için sizlere uygun fiyat garantisi ile yardımcı olacaktır.

Firmamız sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermekte olmamız nedeniyle kaliteli ve güvenilir hizmet konusunda bize ve ekibimize gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Firmamız için önemli olan siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve müşteri devamlılığıdır.

Kamyon minibüs, otobüs, midibüs, motosiklet, tır, dorse, tekne ve ağır vasıta araçlar dahil başta olmak üzere her türlü aracınız için oto çekici, oto kurtarıcı ve her türlü yol yardım hizmeti için 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz.

Esenler oto çekici firması olarak siz değerli müşterimize ayrıca vinç yardım, vinç kiralama, araç nakliyesi, iş makinesi taşıma, tekne taşıma ve oto lastik tamiri alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Esenler Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Esenler oto çekici firması olarak rekabetin çok fazla olduğu sektörde uzun yıllardır kesintisiz olarak devam eden faaliyetlerimiz, uzman ekibimiz, uygun oto çekici fiyatları garantimiz, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışımız ile bütün İstanbul’da tanınan Oto kurtarma firmaları arasında son derece kurumsal ve büyük bir firmadır.

Esenler Oto Çekici Fiyatları

Genel olarak oto çekici fiyatları oldukça yüksek olmasına rağmen Esenler oto çekici firması olarak siz değerli müşterilerine piyasanın en uygun ve ekonomik fiyatını müşterilerine sunmaktadır.

Esenler Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Esenler oto çekici firmamız tarafından araç marka ve model ayrımı yapılmaksızın hizmet vermekte olup firmamız tarafından hizmet sunulan araç markalarının başlıcaları;

 • Honda
 • Skoda
 • Dacia
 • Seat
 • Renault
 • KİA
 • Audi
 • Mercedes
 • Nissan
 • Ford
 • Volkswagen
 • Peugeot
 • Toyota’dır.

Firmamızı 7 gün 24 saat çekici numarası ile arayarak her türlü aracınız için araç nakliyesi, araç kurtarma, oto çekici, oto kurtarıcı ve her türlü yol yardımı destek hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz.

Ek olarak firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz ile de anlaşması bulunmaktadır. Amacımız sizlere yardıma ihtiyacınız olan her durumda ve her yerde tecrübeli, çözüm odaklı ve güler yüzlü ekibimizle sizlere en iyi, en yakın çekici hizmetini uygun fiyatla sunmaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı