Yol Yardım

Eminönü Oto Çekici ve Araç Kurtarma Hizmeti

Eminönü oto çekici firması, Eminönü ve Sirkeci bölgeleri başta olmak üzere İstanbul’un bütün ilçelerinde ve mahallerinde yol yardımına ihtiyaç duyduğunuz her an nerde olursanız olun sizlere kesintisiz hizmet vermektedir. Araç sürücüleri olarak hepimiz sık sık yoğun İstanbul trafiğinde yolda kalan araçlara rastlıyoruz. Aracınızın düzenli olarak bakımını yaptırmanıza rağmen bir gün sizin de başınıza gelebilir ve siz de yolda kalabilirsiniz. Aracınızın trafiğin ortasında aniden bozulması sadece sizin değil diğer sürücülerinde mağdur olmasına neden olan ciddi bir sorundur. Aracınızın İstanbul trafiğinde bozulması durumunda İstanbul’un neresinde olursanız olun saat ve zaman kısıtlaması olmaksızın aracınıza hiçbir zarar verilmeden çekici kurtarma hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. Çekici numarası ile direkt müşteri temsilcilerimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Yolda kalan ve yardıma ihtiyacı olan araç sürücülerinin tek yapması gereken 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızın telefon numarasını rehberinizde bulundurmak ve bizi aramak olmalıdır.

Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun aracınıza hiçbir zarar verilmeden kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun oto çekici fiyatları ile hizmet almak için firmamıza ve tecrübeli ekip elemanlarımıza güvenebilirsiniz. İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun çekici ve kurtarıcı hizmeti başta olmak üzere yol yardımına ihtiyaç duyduğunuz her durumda bize bir telefonla ulaşabilirsiniz.

Eminönü oto çekici firması olarak yılların birikimi sonucunda oluşmuş olan tecrübemiz ve alanında uzman ekibimizle birlikte sizlere en hızlı şekilde ulaşmak, sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ağır vasıta araçlar başta olmak üzere kamyon minibüs, motosiklet, tır, midibüs, tır dorse, otobüs, ağır vasıta, otomobil ve tekne olmak üzere her türlü aracınız için oto çekici, oto kurtarıcı ve her türlü yol yardım hizmeti için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamız uzun yıllardan faaliyet alanında hizmet vermekte olan ve her gün kazanmış olduğu müşteri potansiyeli ile daha da büyümeye devam güvenilir bir firmadır.

Eminönü oto çekici firması vinç yardım, vinç kiralama, araç nakliyesi, iş makinesi taşıma, tekne taşıma ve oto lastik yol yardım, yol yardım hizmetlerini de siz değerli müşterine ihtiyaç duyduğunuz her zaman sunmaktadır.

Eminönü Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Eminönü oto çekici firmamız yıllardır sektörde yapmış olduğu çalışmalar, profesyonel operatörleri, hızlı, güvenli, kaliteli ve uygun fiyat avantajı ile sadece Eminönü ilçesinde değil İstanbul’un her noktasında tanınan kurumsal bir firmadır.

Eminönü Oto Çekici Fiyatları

Oto kurtarma firmaları arasında en çok tercih edilen şirket olmanın gururunu yaşarken Eminönü oto çekici firması olarak oto kurtarıcı fiyatlarının çok yüksek olduğu ülkemizde amacımız sizlere uygun ve kaliteli hizmet verebilmektir.

Eminönü Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Eminönü oto çekici firmamız tarafından araç marka ve model ayrımı yapılmaksızın hizmet vermekte olup firmamız tarafından hizmet sunulan araç markalarının başlıca isimleri:

 • Toyota,
 • Honda,
 • Renault,
 • Seat,
 • Mercedes,
 • Dacia,
 • BMW,
 • Peugeot,
 • Wolkswagen,
 • Audi,
 • Ford ve
 • Nissan’dır.

Firmamızı 7 gün 24 saat arayarak her türlü aracınız için en yakın çekici konusunda araç nakliyesi, araç kurtarma, oto çekici, oto kurtarıcı ve her türlü yol yardımı destek hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz.

Firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz ile de anlaşması bulunmaktadır. Bu sebeple Allianz ve Doğa Sigorta sahiplerinin bizleri arayarak kaliteli hizmeti en uygun fiyata alabilirler.

Unutmayın ki Eminönü oto çekici firması olarak önceliğimiz, siz değerli müşterimize yardıma ihtiyacınız olan her an her yerde sizin ve diğer sürücülerinin can ve mal güvenliği için gerekli tüm önlemleri alarak tecrübeli ve çözüm odaklı ekimizle sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı