Yol Yardım

Dikili Oto Çekici Araç Kurtarma Acil Yol Yardım

Dikili oto çekici, İzmir’in dikili ilçesinde oto kurtarıcı, oto çekici, yol yardım ve lastik tamiri alanlarında faaliyet göstermekte olan bir firmadır. Dikili oto çekici firmamız, Dikili’nin tüm sokaklarına ve caddelerine hizmet götürmektedir. Eğer sizde İzmir’in Dikili ilçesinde yaşıyorsanız ya da bu ilçede sıklıkla seyahat gerçekleştiriyorsanız yolda yaşanabilecek tüm olumsuz bunlara karşı Dikili oto çekici firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Dikili oto çekici firmamız, oto çekici firmalar arasında önde gelmektedir. Çünkü firmamız bu sektörde yıllardan beri faaliyet göstermektedir ve yıllar içinde kazandığı deneyim ile birlikte müşteri memnuniyetini sağlamak adına sürekli kendisini geliştirmek üzere çalışmalar yürütmektedir. Eğer siz de yol yardım hizmetleri kapsamında bir ayrıcalık yaşamak ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız Dikili oto çekici firmamızı tercih edebilirsiniz.

Dikili oto çekici firmamız, Türkiye’nin en fazla bilinen ve önde gelen sigorta şirketleri ile birlikte çalışmaktadır. Bu sigorta şirketlerinden Allianz ve Doğa Sigorta ile anlaşmamız bulunmaktadır. Dikili ve çevresinde yol yardım almak üzere sigorta şirketlerine başvuran Doğa sigorta ve Allianz müşterileri, Dikili oto çekici firmamıza yönlendirilmektedir. Kısacası Doğa Sigorta ile Allianz müşterileri de güvenilir firmamızın kaliteli hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Dikili Oto Çekici Hizmetleri

Dikili oto çekici firmamızın hizmetleri yalnızca oto çekim faaliyetleri ile kısıtlı değildir. Firmamız bünyesinde tüm motorlu araçların ihtiyacına cevap verebilecek olan hizmetler yer almaktadır. Bu hizmetlerin başında da iş makinesi taşıma, vinç yardım, tekne taşıma, oto lastik yol yardım, vinç kiralama, oto kurtarıcı ve oto lastik tamiri gelmektedir. Eğer siz de bu hizmetleri kesintisiz olarak alabileceğiniz, güvenilir bşr firma arayışındaysanız Dikili oto çekici firmamızı değerlendirmeye alabilirsiniz.

Dikili oto çekici hizmetleri kapsamında, hizmet verilecek olan araçların türü de farketmemektedir. Tüm araç türleri için firmamız etkinlik göstermektedir. Tır dorse, motosiklet, otomobil, tır, minibüs, ağır vasıta, midibüs, kamyon ve benzeri gibi bütün motorlu taşıtlar için firmamız hizmet gerçekleştirmektedir.

Dikili Oto Çekici Fiyatları

Dikili oto çekici fiyatları, hizmetin içeriğine göre farklılaşmaktadır ve bu sebeple oto çekici firmamızın fiyatları hakkında net bir bilgi sağlamak mümkün değildir. Firmamızın hizmetleri ve hizmetlerin fiyatları hakkında bilgi almak isteyen kişilerin firmamıza telefon aracılığı ile ulaşması yeterlidir. Telefon numaramız üzerinden firma yetkililerimiz ile görüşen kişiler, talep ettikleri hizmetin ayrıntısını verdikten sonra net fiyat bilgisine ulaşabilmektedir.

Oto çekici numarası aracılığıyla bizlere ulaşan araç sürücüleri ve sahiplerinden araçlarının bulundukları konum öğrenilmektedir. Konum bilgisine ulaşıldıktan sonra da ekiplerimiz anında yola çıkmakta ve hizmetlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

7/24 Dikili Oto Çekici

Dikili oto çekici firmamız yılın her gününde ve de saatinde faaldir. Dolayısı ile tüm araç sahipleri ve sürücüleri, yılın her gününde firmamızdan kesintisiz olarak hizmet alabilmektedir. Firmamızda dini bayram günlerinde ve de resmi bayram günlerinde de müşterilere hizmet sunulmaktadır. Üstelik firmamızda, tüm araç marka ve modellerine hizmet sağlanabilecek altyapı bulunmaktadır. Nissan, Mercedes, Renault, Audi, Toyota, Honda, Volkswagen, BMW, Dacia kısacası aracın markası ne olursa olsun Dikili oto çekici hizmet verebilmektedir.

Dikili oto çekici firmamız her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak için kaliteli hizmetler sunmaktadır. İster oto kurtarıcı, ister oto çekici, ister oto lastik yol yardımı, ister araç taşıma hizmetleri olsun her bir faaliyetimizde kaliteyi ön planda tutmaktayız. Eğer siz de uygun fiyata güvenilir ve kaliteli bir yol yardım hizmeti almak istiyorsanız Dikili oto çekiciyi tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı