Yol Yardım

Çiğli Oto Çekici 7/24 Yol Yardım Hizmetleri

Çiğli oto çekici, İzmir’in Çiğli ilçesinde yol yardım, oto çekici, oto kurtarıcı ve taşıma alanlarında hizmet sağlamakta olan bir firmadır. Çiğli oto çekici firmamız, Çiğli ilçesine bağlı bulunan tüm cadde ve sokaklara hizmet götürebilmektedir. Eğer siz de Çiğli’de yaşıyor veya çalışıyorsanız, Çiğli yollarını sıklıkla kullanıyorsanız yolda yaşanabilecek her türlü duruma hazırlıklı olmak adına Çiğli oto çekiciden hizmet alabilirsiniz.

Çiğli oto çekici firmamız, oto çekici firmalar arasında uygun fiyat politikasıyla bilinen, kalitesiyle öne çıkan ve güvenilirliği ile kendisini kanıtlamış olan bir firmadır. Dolayısı ile oto lastik tamiri, oto çekici, oto kurtarıcı ve benzeri faaliyetler için araç sahipleri ve sürücüleri tarafından tercih edilmektedir. Yıllardan beridir sektörde bulunan Çiğli oto çekici firmamız, kazandığı deneyim ile müşterilerine hizmet götürmektedir ve daima müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır.

Çiğli oto çekici firmamız, Çiğli ilçesinde arızalanan, yolda kalan, lastik tamirine ihtiyaç duyan veya çekici hizmeti almak isteyen herkese hizmet götürmektedir ve firmamız tarafından motorlu araç ayrımı yapılmamaktadır. Tır dorse, motosiklet, ağır vasıta, tır, midibüs, otomobil, minibüs ve benzeri gibi araçların tamamı için firmamız gerekli olan altyapıya sahiptir.

Çiğli Oto Çekici Fiyatları

Çiğli oto çekici fiyatları değişkendir. Çünkü firmamız tarafından birbirinden farklı pek çok hizmet sunulmaktadır. Dolayısı ile hizmet çeşitliliğine göre fiyatlar da çeşitlenmektedir. Fakat oto çekici, oto kurtarıcı, oto lastik tamiri gibi hizmetler için İzmir’de en uygun fiyatlar Çiğli oti çekici firmamız tarafından müşterilere sunulmaktadır.

Çiğli oti çekici fiyatları hakkında net bilgi verilememesinin bir diğer nedeni de; söz konusu araçların hangi konumdan alınıp hangi konuma bırakılacağıdır. Görüldüğü üzere pek çok etken fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Çiğli oto çekici fiyatları hakkında en net bilgi; Çiğli oto çekici numarası ile yapılan görüşmede alınabilmektedir.

Çiğli Oto Çekici Hizmetleri

Çiğli oto çekici hizmetleri kapsamında pek çok faaliyet yürütülmektedir. Tüm bu faaliyetler araç tipi ayrımı yapılmaksızın ağır vasıta ya da binek araçlara verilmektedir. Ayrıca firmamız tarafından hizmet götürülecek olan araçların marka ayrımı da yapılmamaktadır. Audi, Toyota, Mercedes, Renault, Honda, BMW, Volkswagen, Nissan, Dacia ve geri kalan tüm araç markaları için firmamız hizmetlerini vermektedir.

Çiğli oto çekici firmamız tarafından verilen hizmetlerde kalite ve uygun fiyat ön planda tutulmaktadır. Bu nedenle yol yardım hizmetlerini Çiğli oto çekiciden alan kişiler, bir daha ihtiyaç oluşması durumunda yeniden firmamızı tercih etmektedir.

Çiğli oto çekici firmamızda vinç kiralama, oto kurtarıcı, oto lastik tamiri, iş makinesi taşıma, vinç yardım, tekne taşıma gibi faaliyetler de yürütülmektedir. Tüm bu hizmetler, tüm marka ve modeller için geçerli olmaktadır.

7/24 Çiğli Oto Çekici

Çiğli oto çekici firmamız, haftanın yedi gününde de faaliyet göstermekte ve 24 saat boyunca ulaşılabilir olmaktadır. Kesintisiz hizmetini günün her saatinde sunan Çiğli oto çekici firmamızın Allianz ile Doğa Sigorta anlaşması vardır. Bu anlaşma nedeniyle çeşitli nedenlerden dolayı yol yardımı almak üzere sigorta şirketleri ile iletişim kuran araç sahipleri, firmamıza yönlendirilmekte ve firmamızdan hizmet almaktadır. Çiğli oto çekici, güvenilir hizmetleriyle daima araç sürücülerinin ve sahiplerinin yanında olmaktadır. Eğer siz de hem güvenebileceğiniz, hem kaliteli hizmetler alabileceğiniz hem de uygun fiyatlarından yararlanabileceğiniz bir oto çekici, oto kurtarıcı, yol yardım ve araç taşıma firması arıyorsanız Çiğli oto çekici firmamızı kuşkusuzca tercih edebilirsiniz. Çiğli oto çekici her zaman ve en kısa sürede müşterilerine hizmet götürmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı