Yol Yardım

Çeşme Oto Çekici

Çeşme oto çekici firması, İzmir’in Çeşme ilçesinde faaliyet göstermekte olan bir firmadır. Çeşme ve civarında yol yardım hizmetlerine ihtiyaç duyan tüm sürücülere firmamız tarafından hizmet verilmektedir. Kış aylarında da oldukça yoğun olan fakat yaz aylarında daha da fazla yoğunluk yaşanan İzmir’in Çeşme ilçesinde güvenilir oto çekici firması arayan kişiler, firmamızdan destek alabilmektedir. Çünkü Çeşme oto çekici firması, bu sektör içinde yıllardan beridir edindiği deneyim ile ön plana çıkmaktadır ve müşteri memnuniyetini oldukça önemsemektedir. Bu hizmet anlayışı sayesinde Çeşme oto çekici firmamız yoğun olarak tercih edilmektedir.

Oto çekici alanında hizmet veren firmamızda yalnızca oto çekim işlemleri yapılmamaktadır. Oto çekimi dışında tekne taşıma, vinç kiralama, oto lastik yol yardımı, oto lastik tamiri, iş makinesi taşıma, oto kurtarma ve oto kurtarma hizmetleri de firmamız tarafından verilmektedir. Dolayısı ile tek bir firma içinde tüm motorlu araç sürücü ve sahipleri için hizmetimiz bulunmaktadır.

Çeşme Oto Çekici Fiyatları

Çeşme oto çekici fiyatları, müşterilerimizin talep edeceği hizmetin türüne göre farklılık göstermektedir. Oto lastik tamirinden oto kurtarmaya, vinç kiralamadan tekne taşımaya, oto kurtarmadan iş makinesi taşımaya kadar pek çok hizmetin sağlandığı firmamızda belirlenmiş olan fiyatlar farklılaşmaktadır. Bu nedenle firmamızın fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyen kişilerin firmamız ile iletişim kurması gerekmektedir.

Tüm araç sürücü ve sahipleri için pek çok hizmetin verildiği Çeşme oto çekici firmamızdan hizmet alınabilmesi için telefon aracılığıyla iletişim kurmak yeterlidir. Çeşitli yol yardım hizmetleri kapsamında yardım almak isteyen kişilerin Çeşme oto çekici numarası üzerinden bağlantı kurması oldukça kolaydır. Çünkü firmamız 7/24 kesintisiz olarak çalışmaktadır. Firmamız ile bağlantı kurulduğunda çalışma arkadaşlarımız araçların bulunduğu yer hakkında bilgi almakta ve araçların bulunduğu konuma kısa süre içinde ulaşmaktadır. Çünkü Çeşme oto çekici firmamız Çeşme’nin her noktasına ulaşım sağlamaktadır.

Çeşme Oto Çekici ile Kesintisiz Hizmet

Oto çekici firmaları arasında kesintisiz olarak hizmet sağlayan Çeşme oto çekici, tüm araç sahiplerine ve araç sürücülerine bir telefon kadar yakındır. Günün hangi saatinde olursa olsun iletişim numarası üzerinden firmamıza ulaşılabilmektedir. Resmi ve dini bayram günleri dahil olmak üzere hafta sonunda ve hafta içinde 24 saat boyunca firmamız tarafından hizmet verilmektedir. Firmamızın tüm hizmetleri, tüm markalar için geçerli olmaktadır.

Firmamız tarafından verilen hizmetlerde araçların markaları önem taşımamaktadır. Audi, Honda, Dacia, Mercedes, Toyota, Renault, Peugeot, BMW, Ford ve geriye kalan tüm markalı araçlar için bütün hizmetlerimiz geçerli olmaktadır. Tüm markalı araçların taşınma işlemleri, oto çekim işlemleri, oto lastik değişim işlemleri ve oto kurtarma işlemleri özenle yapılmaktadır.

Kaliteli Hizmette Çeşme Oto Çekici

Oto çekici, oto kurtarma, oto taşıma ve yol yardım hizmetlerinin verildiği Çeşme oto çekici firmasında her müşterimize kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Oto çekici firmalar arasında kalitesi ile ön plana çıkan Çeşme oto çekici, İzmir’in en fazla tercih edilen firmasıdır. Uygun fiyat garantisiyle faaliyet gösteren firmamızda daima müşteri memnuniyeti ve kalite ön planda tutulmaktadır.

Hangi aracın ne zaman ve hangi saatte yol yardım hizmetlerine ihtiyaç duyacağı tahmin edilememektedir. Kaza yaşanması, lastik patlaması ve benzeri gibi durumlarda Çeşme oto çekici firması hızla araç konumuna ulaşmakta ve sürücüklerin uzun süre mağdur olmasının önüne geçmektedir. Ayrıca Çeşme oto çekici firmamızın Allianz ve Doğa Sigorta ile anlaşması bulunmaktadır. Dolayısı ile bu sigorta şirketinin müşterisi olan araç sahipleri, yol yardım hizmetleri için sigorta şirketleri ile iletişim kurduklarında direkt olarak firmamıza yönlendirilmektedir. Eğer siz de bu şirketlerin müşterisi iseniz direkt olarak bizlerle iletişime geçerek zamandan kazanabilirisiniz.  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı