Yol Yardım

Çekmeköy Oto Çekici ve Acil Yol Yardım Servisi

Çekmeköy oto çekici firması olarak İstanbul ili sınırları içerisinde oto kurtarıcı hizmeti veriyoruz. İstanbul’da bulunan aktif araç sayısı, trafik yoğunluğu ve trafik kazası oranları dikkate alındığında İstanbul il sınırları içinde bir yerden diğer bir yere ulaşmak her geçen gün daha da zorlaşmaktadır. Bütün bu zorlukların içinde trafikte aniden aracınızın bozulması veya arızalanması nedeniyle yolda kalmanız durumunda profesyonel ekibimizle sizlere yardımcı olabilmek için bizi aramanız yeterli olacaktır. Aracınızı, malınızı ve canınızı güvenle teslim edebileceğiniz tecrübeli ekiplerimizle kesintisiz olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Yolda kalmış olan ya da yolda çeşitli mağduriyetler yaşamış olan, yardıma ihtiyaç duyan sürücülere deneyimli operatörlerimiz ile profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Ağır vasıtalar da dahil olmak üzere tüm araçlar istenilen yerden ve istenilen zaman çekilebilmektedir. Midibüs, minibüs, tekne, motosiklet, tır, kamyon ve tır dorse gibi araçların tamamı yol yardım hizmetleri ve oto çekici hizmetleri kapsamında istenilen yerden alınıp, istenilen yere taşınabilmektedir. Oto çekici hizmetleri başta olmak üzere faaliyet gösteren firmamız İstanbul ilinin sınırları içerisinde her ilçede hizmet vermektedir. Ayrıca gerekli durumlarda en kısa süre içerisinde aracın bulunduğu yere ulaşılmakta ve gerekli olan hizmet sağlanmaktadır.

Çekmeköy oto çekici firması olarak sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Firmamız sizlere kesintisiz olarak hizmet verirken hem sizin hem de diğer sürücü ve araçların can güvenliği için bütün önlemleri eksiksiz olarak almaktadır. Oto çekici firması olarak hizmet verirken temel önceliğimiz can güvenliği ve müşteri memnuniyetidir.

Çekmeköy Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Çekmeköy oto çekici firmamız kaliteli hizmetiyle İstanbul’da ön plana çıkmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet götüren firmamız sağladığı profesyonel hizmet sayesinde en fazla tercih edilen oto çekici firması olarak bilinmektedir. Dolayısı ile yolda kalma durumunda ya da yolda ihtiyaç duyulması durumunda firmamızdan gönül rahatlığı ile hizmet alınabilmektedir.

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet götüren firmamız kesintisiz olarak yol yardım gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla ihtiyaç duyan herkes, tatil günü fark etmeksizin günün 24 saatinde oto çekici numarası üzerinden iletişim kurarak hizmet alabilmektedir. Oto çekici numaramız üzerinden iletişim kuran herkes en kısa sürede ihtiyaç duyduğu hizmeti sorunsuz olarak alabilme şansına sahip olmaktadır.

Çekmeköy Oto Çekici Fiyatları

Genel olarak oto çekici fiyatları oldukça yüksektir fakat Çekmeköy oto çekici firmamız piyasanın en uygun ve ekonomik fiyatını müşterilerine sunmaktadır. Uyguladığımız fiyat politikamız sayesinde müşteri memnuniyetini sürekli olarak sağlamaktayız. Sonuç olarak hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyat arayan kişiler, gerekli olması durumunda aranması için telefon numaralarımızı araçlarında bulundurmalıdır.

Firmamız tarafından araç kurtarma ve yol yardım hizmetleri de kesintisiz olarak sağlanmaktadır. Dolayısı ile İstanbul’da yaşayan ya da sürekli olarak İstanbul’a üzerinden seyahat gerçekleştiren sürücülerin araçlarında telefon numaramız bulundurulmalıdır. Çekici fiyatları ekonomik olduğu için ve profesyonel hizmet verildiği için firmamız sektöründe öncülüğünü sürdürmektedir.

Çekmeköy Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Çekmeköy oto çekici firması olarak herhangi bir araç ayrımı yapmaksızın tüm araçların çekim ve taşınması işlemlerini yapıyor, araç kurtarma, oto lastik yol yardım ya da yol yardım hizmetlerimizi sunuyoruz. Dolayısı ile hizmet verdiğimiz araçlarda marka ayrımı da yapmıyoruz. Bu sebeple her markadan ve modelden araca gerekli olan hizmeti bir telefon ile sağlıyoruz. Oto kurtarma firmaları arasında yer alan şirketimiz tarafından hizmet sunulan araç markalarının başlıca isimleri:

 • Mercedes,
 • Dacia,
 • BMW,
 • Peugeot,
 • Toyota,
 • Honda,
 • Renault,
 • Seat,
 • Wolksvagen,
 • Audi,
 • Ford
 • Nissan olmakla birlikte bütün araç marka ve modellerinde kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Her sürücüye hizmet sağlayan firmamız hem uygun fiyatlıdır hem de profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Bunun yanı sıra firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz ile de anlaşması bulunmaktadır. Bu sebeple Allianz ve Doğa Sigorta sahiplerinin bizleri araması ve hizmet alması oldukça karlı ve de avantajlı olmaktadır. Oto çekici firmamız müşteri memnuniyetinin daimi olarak sağlanması adına uygun fiyat politikasını sürekli olarak güncel tutacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı