Yol Yardım

Çatalca Araç Kurtarma 7/24 Oto Çekici

Çatalca oto çekici firması, Çatalca, Silivri başta olmak üzere İstanbul’un hem Avrupa yakasında hem de Anadolu Yakasında yer alan bütün ilçelerinde yolda kalan ve yardımı ihtiyacı olan bütün araç sürücülerine her türlü yol yardım ve destek hizmeti vermektedir. Kuşkusuz bir araç sürücüsü olarak hiçbirimiz yoğun trafikte aracımızın bozulmasını ve trafiğin ortasında kalmayı istemeyiz. Ancak sizin de lastiğiniz patlayabilir, şarj dinamonuz bozulabilir, triger kayışınız kopabilir, karteliniz dağılabilir ve yolda kalabilirsiniz. Böylesine can sıkıcı bir durumda karşılaşmanız durumunda tek yapmanız gereken sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermek için kesintisiz çalışan firmamızın telefon numarasını rehberinizde bulundurmak ve bizi aramak olmalıdır.

Aracınızın bozularak yolda kalması durumunda sürücülerin canını sıkan bir diğer sorun ise araca hiçbir zarar gelmeden çekici veya yol yardım hizmeti alıp alamayacağı hususudur. Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun aracınıza hiçbir zarar verilmeden kaliteli ve güvenilir hizmet almak için firmamıza ve tecrübeli ekip elemanlarımıza gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun çekici ve kurtarıcı hizmeti başta olmak üzere yol yardımına ihtiyaç duyduğunuz her durumda sizlere hizmet verebilmek için bir telefon kadar size yakınız.

Çatalca oto çekici firması olarak uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermemiz nedeniyle yılların birikimi sonucunda oluşmuş olan sonsuz tecrübemiz ve alanında uzman ekibimizle birlikte sizlere en hızlı şekilde ulaşmak, sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet verebilmek için zaman sınırlaması olmadan 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam ediyoruz. Motosiklet, tır, kamyon minibüs, midibüs, tır dorse, otobüs ve tekne olmak üzere her türlü aracınız için yol yardım hizmeti, oto kurtarıcı ve oto çekici hizmetleri almak için bizi güvenle arayabilirsiniz.

Firmamız hizmet verdiği bütün alanlarda çözüm odaklı, kaliteli, hızlı ve müşteri memnuniyeti önceliği ile hizmetlerine devam eden büyük ve kurumsal bir firmadır.

Çatalca oto çekici firması araç nakliyesi, vinç yardım, vinç kiralama, iş makinesi taşıma, tekne taşıma ve oto lastik yol yardım hizmetlerini de zaman sınırlaması olmadan sunmaktadır.

Çatalca Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Çatalca oto çekici firmamız kaliteli, hızlı, güvenilir ve uygun fiyat avantajlı hizmet anlayışı ile bütün İstanbul’da tanınmaktadır. Çekici numarası ile bize dilediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Yol yardım konusunda müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Bulunduğunuz konuma en yakın çekici en hızlı şekilde gönderilmektedir.

Çatalca Oto Çekici Fiyatları

Ülkemizde oto çekici fiyatları oldukça yüksektir fakat firmamız, oto kurtarma firmaları arasında sektörün en uygun oto çekici fiyatları müşterilerine sunmaktadır. Amacımız sizlere uygun ve kaliteli hizmet verebilmektir.

Çatalca Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Çatalca oto çekici firmamız tarafından hizmet sunulan araç markalarının başlıcaları;

 • Mercedes,
 • Dacia,
 • BMW,
 • Peugeot,
 • Toyota,
 • Honda,
 • Renault,
 • Seat,
 • Wolksvagen,
 • Audi,
 • Ford
 • Nissan

Her türlü aracınız için oto çekici, araç nakliyesi, araç kurtarma ve her türlü yol yardımı destek hizmetlerini sunuyoruz. Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun ağır vasıta araçlar da dahil olmak üzere her markadan ve modelden araç için bizi arayabilirsiniz ve hizmetlerimizden uygun fiyat güvencesi ile istifade edebilirsiniz.

Firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz ile de anlaşması bulunmaktadır. Bu sebeple Allianz ve Doğa Sigorta sahiplerinin bizleri arayarak kaliteli hizmeti en uygun fiyata alabilirler.

Sonuç olarak Çatalca oto çekici firması olarak amacımız yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an en hızlı şekilde sizin ve diğer sürücülerinin can ve mal güvenliği için gerekli tüm önlemleri alarak tecrübeli ve çözüm odaklı ekimizle sizlere en iyi çekici kurtarma hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktır. Unutmayın size bir telefon kadar yakınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı