Yol Yardım

Büyükçekmece Oto Çekici 7/24 Acil Yol Yardım

Büyükçekmece oto çekici firması, İstanbul’un bütün ilçelerinde ve mahallelerinde trafikte olduğunuz her noktada sizlere kesintisiz olarak oto çekici, oto kurtarıcı hizmetleri başta olmak üzere her türlü yol yardımı hizmetini vermektedir. Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun ağır vasıta araçlar da dahil olmak üzere seyir halinde iken aracınızın bozulması, lastiğinizin patlaması durumunda tatil günleri de dahil olmak üzere günün her saati firmamızı arayabilirsiniz. Çekici ve kurtarıcı hizmeti başta olmak üzere yol yardımına ihtiyaç duyduğunuz her durumda sizlere hizmet verebilmek için tecrübeli ve güler yüzlü ekibimizle birlikte sizlere yardımcı olmak için varız ve sizlere bir telefon kadar yakınız. İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun güvenle firmamızı arayarak kaliteli hizmet uygun fiyat anlayışı ile faaliyet göstermekte olan firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız oto kurtarma ve oto çekici hizmetini aracınıza hiçbir zarar gelmeyeceği garantisi ile sizlere hizmet vermektedir.

Büyükçekmece oto çekici firması olarak yol yardımına ihtiyaç duyan bütün sürücülere hizmet vermek için yılların tecrübesi ile uzman operatörlerimizle güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet anlayışımızla sizlere yardımcı olmak için gün ve zaman sınırlaması olmaksızın 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Ağır vasıta araçlar da dahil olmak üzere siz değerli müşterilerimiz otobüs, motosiklet, tır, kamyon minibüs, midibüs, tır dorse ve tekne olmak üzere her türlü aracınız için yol yardım hizmeti, oto kurtarıcı ve çekici kurtarma hizmeti almak için bizi güvenle arayabilirsiniz.

Aracınızın seyir halinde iken aniden bozulması ve yolda kalmanız durumunda dini ve resmi bayram tatilleri de dahil olmak üzere bizlere gün ve zaman sınırlaması olmaksızın yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an çekici numarası ile ulaşabilirsiniz.

Firmamız hizmet verdiği bütün alanlarda müşteri memnuniyeti, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam eden kurumsal bir firmadır.

Büyükçekmece oto çekici firmamız olarak aynı zamanda vinç kiralama, araç nakliyesi, tekne taşıma, iş makinesi taşıma, vinç yardım ve oto lastik tamiri hizmetlerini de sunmaktadır.

Büyükçekmece Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Büyükçekmece oto çekici firmamız kaliteli hizmetiyle bütün İstanbul’da ön plana çıkmaktadır. Firmamız kaliteli, hızlı, güvenilir ve uygun fiyat avantajı hizmet anlayışı ile günde güne büyüyen büyük ve kurumsal bir firma olarak tanınmaktadır.

Oto kurtarma firmaları arasında en çok tercih edilen firma olarak 7 gün 24 saat İstanbul’un her noktasında sizlere en yakın çekici hizmeti verebilmek için kesintisiz olarak çalışmaya devam etmekteyiz. Önceliğimiz siz değerli müşterimizin memnuniyeti ve sizlere yardıma ihtiyacınız olan her an yardımcı olabilmektir.

Büyükçekmece Oto Çekici Fiyatları

Genel olarak oto çekici fiyatları oldukça yüksektir fakat Büyükçekmece oto çekici firmamız piyasanın en uygun oto çekici fiyatları müşterilerine sunmaktadır. Uyguladığımız fiyat politikamız sayesinde müşteri memnuniyetini sürekli olarak sağlamaktayız.

Büyükçekmece Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Büyükçekmece oto çekici firması olarak marka ve model ayrımı yapmaksızın ağır vasıta araçlar da dahil olmak üzere her türlü aracınız için oto çekici, yol yardım, oto lastik yol yardım, araç nakliyesi, araç kurtarma ve her türlü yol yardımı destek hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Her markadan ve modelden araç için gerekli olan hizmeti sizlere bir telefon ile sağlıyoruz. Firmamız tarafından hizmet sunulan araç markaları:

 • Honda
 • Skoda
 • Dacia
 • Seat
 • Renault
 • KİA
 • Audi
 • Mercedes
 • Nissan
 • Ford
 • Volkswagen
 • Peugeot
 • Toyota

Firmamızın Axa yol yardım, Doğa Sigorta ve Allianz Sigorta ile de anlaşması bulunmaktadır.

Büyükçekmece oto çekici firması olarak ilkemiz öncelikle sizlerin bulunduğu noktaya en hızlı şekilde ulaşarak sizlerin ve trafikteki diğer sürücülerinin can ve mal güvenliği için gerekli tüm önlemleri alarak tecrübeli ve çözüm odaklı ekimizle sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyat garantisi ile sunmaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı