Yol Yardım

Bornova Oto Çekici 7/24 Araç Kurtarma

Bornova oto çekici firması ile motorlu araçlarınızın yolda kalması durumunda en hızlı hizmeti alabilirsiniz. Çünkü Bornova oto çekici firmamız, İzmir’in tüm ilçelerinde haftanın her gününde ve günün her saatinde hizmet vermekte olan bir oto çekici firmasıdır. Bir telefon aracılığı ile firmamıza ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Firmamız tarafından bütün motorlu araçlar için oto çekici hizmeti verilmektedir. Dolayısı ile motorlu araç sahibi olan kişiler ve sürücüler, ne zaman ihtiyaç duyacakları tahmin edilemeyen oto çekici numarası bilgisini sürekli olarak yanlarında bulundurmalıdır. Siz de Bornova oto çekici firmamızın telefon numarasını araçlarınızda ya da cep telefonlarınızda bulundurarak ihtiyaç anında hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bornova oto çekici firmamız bünyesinde bütün motorlu araçların oto çekimi yapılmaktadır. Kamyon, ağır vasıta, motosiklet, tır dorse, otomobil, tır ve tekne gibi araçlarınızın tamamı için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bornova Oto Çekici Hizmetleri

Bornova oto çekici hizmetleri veren firmamız yalnızca İzmir’in merkez ilçelerinden bir tanesi olan Bornova’da değil tüm İzmir’de faaliyet göstermektedir. Dolayısı ile İzmir’de yaşıyorsanız ya da İzmir içinde sıklıkla seyahat gerçekleştiriyorsanız kaliteli hizmetler sunan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Üstelik Bornova oto çekici firmamız yalnızca oto çekim işlemlerini yapmamakta, beraberinde motorlu araçlar için pek çok hizmeti de sağlamaktadır. Bu hizmetler arasında tekne taşıma, vinç kiralama, oto kurtarma, oto lastik bakımı ve oto lastik yol yardımı da bulunmaktadır.

Yol yardım hizmetlerine ne zaman ihtiyaç duyulacağı önceden bilinememektedir. Aracın seyir halinde iken arızalanması, lastik patlaması, kaza yaşanması ve benzeri gibi durumlarda sürücüler sıklıkla yol yardım hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu durumda kalan tüm sürücüler firmamız ile iletişim kurduklarında anında hizmet almaktadır. Çünkü Bornova oto çekici firması ile iletişim kurulduğu andan itibaren ekipler belirtilen konuma doğru yola çıkmaktadır. Eğer siz de seyir halinde yaşanan olumsuzluklardan dolayı mağdur olmak istemiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bornova Oto Çekici ile 24 Saat Hizmet

Bornova oto çekici firması yılın her gününde faaliyet gösteren bir firmadır ve kesintisiz olarak günün her saatinde çalışmaktadır. Bu nedenle günün hangi saatinde olursa olsun, ihtiyaç duyan tüm araç sürücülerinin ihtiyaçlarına cevap verilmektedir. Ayrıca firmamızın Türkiye’nin en fazla tercih edilen sigorta şirketlerinden olan Allianz ve Doğa Sigorta ile anlaşması bulunmaktadır. Bu sigorta şirketlerinin müşterisi olan kişileirn yol yardım, oto çekici ve benzeri gibi hizmetlere ihtiyaç duyması durumunda sigorta şirketi direkt olarak firmamız ile bağlantı kurmaktadır. Bu sigorta şirketlerinin müşterilerine tarafımızdan hizmet götürülmektedir. Bu nedenle eğer siz de bu sigorta şirketlerinden bir tanesi ile çalışıyorsanız vakit kaybetmemek adına direkt olarak Bornova oto çekici firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bornova Oto Çekici Fiyatları

Bornova oto çekici fiyatları, müşterilerimizin talep edeceği hizmetin türüne ve içeriğine göre farklılaşmaktadır. Çünkü hangi tür aracın nereden alınacağı ve nereye bırakılacağı fiyat üzerinde direkt olarak etkili olmaktadır. Bu sebeple Bornova oto çekici fiyatları hakkında net bir bilgi almak isteyen kişilerin firmamızla iletişim kurması, talep edecekleri hizmeti belirtmesi gerekmektedir. Bornova oto çekici firmamızın yetkilileri, gerekli olan bilgileri edindikten sonra kişilere net olarak ücret bilgisini verecektir.

Bornova oto çekici firması tüm motorlu araçlar için hizmet sağladığı gibi aynı zamanda tüm araç markaları için de hizmet sağlamaktadır. Bu kapsamda Toyota, Honda, BMW, Dacia, Mercedes, Volkswagen, Renault, Ford, Peugeot, Audi markalı araçların tümü için faaliyet gösterilmektedir. Üstelik bu markalı araçların hangi model oldukları önem taşımamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı