Yol Yardım

Bolu Oto Çekici ve Yol Yardım Servisi

Bolu oto çekici ve araç kurtarma aynı zamanda da oto çekici hizmetleri vermekte olan bir işletme olarak her zaman tatil ya da izin günleri de dâhil 7 gün ve günün 24 saatinde hizmet veriyoruz. Ayrıca oto kurtarıcı talepleri içinde her zaman ilk olarak tercih edilen bir şirket olmuş durumdayız. Bizi arayan her müşterimiz ise verdiğimiz her türlü hizmeti aynı uygun ve son derece düşük olan fiyat aralıkları içinde almaktadır. Bu sayede ise zorlu koşullar kişiler için bir de ekonomik olarak büyük ve külfetli sıkıntılar haline gelmemektedir.

Yine yolda kalan kamyon ya da yoldan çıkan tır dorse gibi araçlar konusunda da rahatlıkla bize ulaşabilir ve hizmetlerimizden hemen faydalanabilirsiniz. Oto kurtarma firmaları araştırmalarınız sırasında fark edebileceğiniz gibi biz firma olarak Bolu içinde her yöne hizmet veren bir çekici firmasıyız. Aynı zamanda yol yardım konularında da farklı iş birlikleri sayesinde çok daha etkili çözümler sunabilmekteyiz. İş birliklerimizden bazıları ise şöyle sıralanabilirler;

 • Doğa Sigorta
 • AXA Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Pirelli
 • Lassa

Bolu Oto Kurtarma Ve Çekiciler

Bolu oto çekici işlemleri kapsamı içinde her türlü araca ayrı ayrı hizmet verebilen şirketimiz çoğunlukla otobüs, minibüs, midibüs ve iş makinası gibi son derece zorlu taşımaları da kendisi yapmaktadır. Ayrıca motosiklet, traktör ve benzeri araç arızaları içinde bizi hemen arayabilir ve hizmet kalemlerinden fayda sağlayabilirsiniz. Zaman ve mekân ayrımı yapmadan çalışmakta olan firmamıza sürekli olarak görev başında olan elemanlarla ve teknik donanımıyla da ön plana çıkmaktadır.

Vinç kiralama, kurulumu vinç yardım ve diğer aynı tür işler içinde farklı bir kısımla görev yapan işletmemiz ile temas kurup ihtiyacınız olan bütün ekonomik çözüm önerilerini ise hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Telefon ya da internet üzerinde de erişebileceğiniz şirketimize hemen ulaşın ve ayrıcalıklı tüm hizmetler hakkında detaylı ve geçerli bilgiler edinin.

Bolu Oto Çekici Fiyat Ve Ücretleri

Bolu oto çekici ve genel hizmet fiyat listelerimiz için söylenebilecek ilk konu ise her anlamda ucuz ve son derece ekonomik oldukları konusudur. Oto çekici fiyatları ve araç çekici fiyatları ise hiç kimse için artı bir külfet olma durumuna gelmemektedir. Yani önce müşteri ve önce hizmet anlayışı ile çalışan şirketimiz fiyatları ve genel çekici ücretleri ile de farkını hemen yansıtmayı başarmaktadır.

Çekici hizmetleri ise yapıları gereği genel olarak acil ve son derece önemli birer iş oldukları için, profesyonellik istemektedir. Bu kapsamda çekici numarası ve diğer tüm telefonlarımız vasıtasıyla ihtiyacınız olan hizmeti en kaliteli ve donanımlı şekilde hızlı ve sürat içinde alabilirsiniz. Firmamız bu kapsam içinde tüm şehre hizmet sağlayan bir şirkettir ve başlıca şu ilçelerde faaliyet göstermektedir;

 • Dörtdivan
 • Gerede
 • Göynük
 • Kıbrısçık
 • Mengen
 • Mudurnu
 • Seben
 • Yeniçağa

Bolu En yakın Araç Çekici

Bolu oto çekici işleriniz dışında bizim firmamız aracılığıyla yine oto lastik yol yardım, oto lastik tamiri unsurları içinde hemen iş ve hizmetleri alabilirsiniz. Bunlar dışında ise farklı ekiplerimiz tekne taşıma, motor taşıma gibi işleri de uygun ücretlerle yapmaktadırlar.

Bolu oto çekici olarak biz yol üzerinde sorun ya da kaza yaşayan herkese en yakın çekici ve araç kurtarıcı servisimizi anında yönlendirerek çalışmaktayız. Bu sayede siz yaşadığınız sorunla asla saatlerce tek başınıza mücadele etmek gibi zorlayıcı bir durumla da karşı karşıya kalmış olmazsınız. Hizmetlerimiz için bize her saat ve her gün direk olarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı