Yol Yardım

Beylikdüzü Oto Çekici ve 7/24 Araç Kurtarma

Beylikdüzü oto çekici firması, İstanbul ili sınırları içerisinde yolda kalmış olan çekici ve yol yardımı ihtiyacı olan bütün araç sürücülere İstanbul’un her noktasında hızlı ve kesin çözüm sunmak için hizmet vermekteyiz.

Firmamız sadece Beylikdüzü ilçesi ve yakın ilçelerde değil İstanbul’un bütün ilçelerinde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Firmamız araç sürülerine her türlü çekici hizmeti ve yol yardımı hizmeti alanlarında hizmet sağlamaktadır.

Beylikdüzü oto çekici firması olarak aracınızın yolda kalması durumunda aracınızın bulunduğu yerden alınarak istediğiniz yere çekilmesi, taşınması hizmetlerinin dışında sizlere her türlü yol yardımı konusunda hizmet vermek kesintisiz olarak çalışmaktadır.

Firmamız için en önemli öncelik siz ve diğer sürücülerin can ve mal güvenliğini sağlanarak aracının en hızlı şekilde hiçbir zarar görmeden trafikten çekilerek istediğiniz yere ulaşmasını sağlamaktır. Firmamız sunduğu tüm hizmetlerde çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti sağlanarak hizmet vermektedir.

İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun aracınızın yolda kalması durumunda garantili ve uygun oto çekici fiyatları ile hizmet alabilmek için bizi arayabilirsiniz.

Beylikdüzü oto çekici firmamızın herhangi bir zaman ya da saat kısıtlaması da bulunmamaktadır. Yardıma ihtiyacı olan tüm sürücülere, tüm araçlar için birbirinden farklı yol yardım hizmetleri tarafımızdan sunulmaktadır. Yalnızca oto çekici hizmetiyle kısıtlı olmayan firmamız vinç kiralama, araç nakliyesi, tekne taşıma, vinç yardım, iş makinesi taşıma ve oto lastik tamiri hizmetlerini de ihtiyaç durumunda sunmaktadır.

Beylikdüzü Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Beylikdüzü oto çekici firmamız kaliteli hizmetiyle İstanbul’da ön plana çıkmaktadır. İstanbul’un her noktasına hizmet götüren firmamız sağladığı profesyonel hizmet sayesinde en fazla tercih edilen oto çekici firması olarak bilinmektedir. Bu nedenle yolda kalmanız veya yol yardımına ihtiyaç duyduğunuz her durumda güvenle bizi arayabilirsiniz.

Uzman ekiplerimizle gün ve saat sınırlaması olmaksızın bütün tatil günleri dahil olmak üzere yardımımıza ihtiyaç duyduğunuz her an İstanbul’un her ilçesinde, her mahallesinde yani kısaca İstanbul’un her noktasında sizlere hizmet verebilmek için kesintisiz olarak çalışmaktayız. Aracınızın bozulması veya herhangi bir yol yardımına ihtiyaç duyduğunuz her an günlerin saatin ve yerin bir önemi olmaksızın bizi arayabilirsiniz. En yakın çekici araçlarımız ile yol yardım, oto lastik yol yardım ve araç kurtarma gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Beylikdüzü Oto Çekici Fiyatları

Beylikdüzü oto çekici firması olarak amacımız profesyonel ekiplerimizle kaliteli hizmeti sizlere en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir. Vinç, ağır vasıta, tekne, otomobil, dorse, tır gibi birçok vasıta için çekici kurtarma hizmetlerini de sunmaktayız. Oto kurtarma firmaları arasında da oldukça fazla tercih edilen şirket olmanın da gururunu taşımaktayız.

Beylikdüzü Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Beylikdüzü oto çekici firması olarak herhangi bir araç ayrımı yapmaksızın

 • Honda
 • Skoda
 • Dacia
 • Seat
 • Renault
 • KİA
 • Audi
 • Mercedes
 • Nissan
 • Ford
 • Volkswagen
 • Peugeot
 • Toyota başta olmak üzere bütün araç marka ve modellerinde kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Ayrıca firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz Sigorta ile de anlaşması bulunmaktadır. Bu sebeple Allianz ve Doğa Sigorta sahiplerinin bizleri arayarak hizmet almak için bizi tercih etmesi karlı ve avantajlı olmaktadır.

İstanbul’un her noktasına hizmet götüren firmamız kesintisiz olarak yol yardım gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla ihtiyaç duyan herkes, tatil günü fark etmeksizin günün 24 saatinde oto çekici numarası üzerinden iletişim kurarak hizmet alabilmektedir.

Firma olarak amacımız araç sürücülerine can ve mal güvenliği önceliği ile hızlı, etkili, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet anlayışımızla her türlü yol yardımı ihtiyacınızda sizlere yardımcı olmak ve hizmet vermektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı