Yol Yardım

Beşiktaş 7/24 Oto Çekici Hizmeti Acil Yol Yardım Servisi

Beşiktaş oto çekici firması, Beşiktaş, Levent ve Ortaköy başta olmak üzere İstanbul’un hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında yer alan bütün ilçelerinde her türlü çekici hizmeti ve yol yardımı hizmeti alanlarında sizlere hizmet sağlanmaktadır. Bütün araç sürücülerin trafik yoğunluğunda başına gelmesinden en çok korktuğu durum kaza yapmak ya da aracın trafikte bozulması gibi durumlar nedeniyle yolda kalmaktır. Beşiktaş oto çekici firması olarak her iki durumda da sizlere yardımcı olabilmek ve sorunlarınıza hızlı çözüm üretebilmek alanında uzman, tecrübeli ve çözüm odaklı ekibimizle birlikte sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin aracınızın çekilmesi gereken durumlarda çekici hizmeti sırasında aracının çizilmesi veya daha büyük bir zarar oluşmasına ilişkin yaşadığınız korku ve kaygılarınızı anlıyor ve sizlere aracınıza hiçbir şekilde zarar verilmeden çekici hizmeti verdiğimiz konusunda garanti veriyoruz. Yıllardır birlikte çalıştığımız uzman ekibimiz ile birlikte bugüne kadar bütün müşterilerimizin memnuniyeti sağlamış ve güvenini kazanmış oto kurtarma firmalarından biri olarak gün ve zaman sınırlaması olmaksızın kesintisiz bir şekilde hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Aracınızın yolda kalması durumunda güvenle ve uygun fiyatla hizmet alabilmemiz için biz varız ve size bir telefon kadar yakınız.

Siz değerli müşterilerimiz başta tır, kamyon, tır dorse, vinç, ağır vasıta, tekne, otomobil gibi ağır vasıta araçlar dahil olmak üzere otobüs, midibüs, minibüs, tekne, motosiklet ve her türlü aracınız için yol yardım hizmeti, oto kurtarıcı ve oto çekici hizmetleri almak için bizi güvenle arayabilirsiniz. Oto çekici hizmetleri başta olmak üzere her türlü yol yardımı konusunda faaliyet gösteren firmamız İstanbul’un bütün ilçelerinde, her noktasında 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun oto kurtarma çekici yardımının yanı sıra yol yardım, oto lastik yol yardım ve araç kurtarma gibi hizmetler içinde bize ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş oto çekici firması olarak oto çekici ve yol yardımı hizmeti dışında vinç kiralama, tekne taşıma, vinç yardım, oto lastik yol yardımı, iş makinesi taşıma ve oto lastik tamiri alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Beşiktaş Oto Çekici ile Kesintisiz Yol Yardım Hizmeti

Beşiktaş oto çekici firması kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile İstanbullu araç sürücüleri tarafından en fazla tercih edilen oto kurtarıcı firması olarak bilinmektedir. Bu nedenle uygun fiyatlı kaliteli hizmet almak için firmamızı yardıma ihtiyacınız her an arayabilirsiniz. Oto çekici numarası ile bize ulaşabilir ve talep ettiğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Beşiktaş Oto Çekici Fiyatları

Beşiktaş oto çekici firması kaliteli hizmeti en uygun oto çekici fiyatları garantisi ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bu alanda önceliğimiz can ve mal güvenliği olduğu gibi, aynı zamanda da kaliteli ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız ile sizlere en uygun fiyat ile en hızlı şekilde hizmet vermektir.

Beşiktaş Oto Çekici Hizmetleri Bir Telefon ile Yanınızda

Beşiktaş oto çekici firması olarak

 • Honda
 • Skoda
 • Dacia
 • Seat
 • Renault
 • KİA
 • Audi
 • Mercedes
 • Nissan
 • Ford
 • Volkswagen
 • Peugeot
 • Toyota marka ve modellerinde kesintisiz hizmet vermekteyiz.

 Ayrıca firmamızın Doğa Sigorta ve Allianz ile de anlaşması bulunmaktadır. Ek olarak Axa yol yardım sigortasından da faydalanan sürücüler, bizleri arayarak ya da sigorta şirketlerini arayarak bizden hizmet alabilirler. Sigorta şirketleri de direkt olarak bize bilgilerinizi ulaştırmaktadırlar.

Size en yakın çekici ile yol yardım ya da araç kurtarma hizmeti alırken aynı zamanda da araç sürücülerinin hem can ve mal güvenliğini koruyarak hem de uygun fiyatlı, kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet sunarak sizlere yardımcı olmak ve hizmet vermek hedefimizdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA!
KONUM AT!
Kapalı
Kapalı